дуфастон-пил ли го е някой

  • 12 152
  • 57
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 6 232
а дали има опастност да ми стане нередовен цикъла
не мисля,че за толкова кратко време може да ти промени цикъла. Аз този месец не съм пила,понеже не правихме инсе, но цикълът ми закова на датата,както преди да започна да го пия. Не ми влияе и на ПМС-същите болки,същите напрегнати гърди и същата продължителност.

# 31
  • Мнения: 195
питам защото на мен ми го изписаха след 11-ти ден по 2 пъти дневно в продължение на 15 дни и на мен ми ссе струва много

# 32
  • София
  • Мнения: 6 232
питам защото на мен ми го изписаха след 11-ти ден по 2 пъти дневно в продължение на 15 дни и на мен ми ссе струва много
по-добре недей да го мислиш толкова,на мен при последната инсеминация ми дадоха да го пия по 3 пъти на ден за 14 дни. както ти писах горе, нямам проблем. Наистина е индивидуално,но все пак не става въпрос за всеки месец,години наред.

# 33
  • Мнения: 195
юли месец мисля да ходя на друг лекар да го питам дали да продължавам да го пия защото много от момичетата тук ми казаха че без направени хормонални изследвания не било хубаво да се пие

# 34
  • София
  • Мнения: 6 232
юли месец мисля да ходя на друг лекар да го питам дали да продължавам да го пия защото много от момичетата тук ми казаха че без направени хормонални изследвания не било хубаво да се пие
да, и на мен ми се видя странно така да се изписва,но поне си довърши месеца и най-добре да отидеш някъде,където ще ви направят план за сериозни изследвания ,защото, както може в теб да е причината,така може да е и в партньора ти. При нас се оказа имунологичен проблем в спермограмата,който не се вижда без имунологичен тест,а първата спермограма ни беше много добра. Впоследствие се появи и лоша морфология,но карахме в някаква последователност.първо изследвания и после,ако се налага-хапчета

# 35
  • Мнения: 195
спермограма правихме в клиника щерев казаха че е много добра даже идеална аз мислех че при партниора има нещо защото от майка му разбрах че като дете на 2 пъти е боледувал от заушка казах го това в клиниката и попитах дали не трябва направо към разширена спермограма да минем но те казаха първо с обикновенна 

# 36
  • София
  • Мнения: 6 232
спермограма правихме в клиника щерев казаха че е много добра даже идеална аз мислех че при партниора има нещо защото от майка му разбрах че като дете на 2 пъти е боледувал от заушка казах го това в клиниката и попитах дали не трябва направо към разширена спермограма да минем но те казаха първо с обикновенна 
и нашите са там,първо на мен ми правиха проходимост и разни други изследвания, а разширената я пуснахме след неуспешното инсе.Идеята ми беше,че в тези клиники се върви в някаква последователност-дали ще е Щерев,Надежда,София или друга,въпросът е да си намериш твоята.

# 37
  • Мнения: 195
след като представих спермограмата от клиника щерев веднага ме насочиха към лапароскопия тези другите клиники за който споменаваш работят ли с НЗОК

# 38
  • София
  • Мнения: 6 232
след като представих спермограмата от клиника щерев веднага ме насочиха към лапароскопия тези другите клиники за който споменаваш работят ли с НЗОК
Би трябвало,аз лично съм в Щерев и нямам наблюдения за другите ,но мисля,че можеш от сайтовете им да видиш какво покриват и какво не,поне в този на Щерев са описани. А има и доста теми тук за тях,момичетата от тях ще ти кажат по-подробно.Добрите клиники по стерилитет в София не са толкова много,нака че,лесно можеш да намериш информация за тях.

# 39
  • Мнения: 195
а теста за проходимост на тръбите много ли беше болезнен защото сега ми предстои да ми вземат секрет понеже съм с някакво трихомонално течение от което не мога да се излекувам вече 6-та година сега поне да разберат какво точно е да се излекувам и да го направя този тест

# 40
  • София
  • Мнения: 6 232
а теста за проходимост на тръбите много ли беше болезнен защото сега ми предстои да ми вземат секрет понеже съм с някакво трихомонално течение от което не мога да се излекувам вече 6-та година сега поне да разберат какво точно е да се излекувам и да го направя този тест
аз правих хидротубация,не цветна снимка и изобщо не болеше,само леко гъделичкаше-за по-малко от 5 минути всичко приключи абсолютно безболезнено-само след около 2-3 часа ме понаболяваха яйчниците,по-слабо от при цикъл

# 41
  • Мнения: 195
на мен ми казаха че е болезнено в зависимост от проходимостта на тръбите твойте как бяха

# 42
zdraveite momicheta.mnogo sam pritesnena.pih 10 dni Dufaston,za da mi doide cikala,no veche mi zakasnqva 2 dni,doktora mi kaza da se pazia ot zabremenqvane prez vremeto dokato go piq,no edin den predi datata na koqto triabvashe da mi doide pravihme sex bez prezervativ,veche bqh spriala dufastona!Vazmojno li e da sam zabremenqla Sad az imam dete na 1 godina i sega ne jelaq bremennost.Kajete mi vasheto mnenie.Blagodaria predvaritelno!

# 43
  • София
  • Мнения: 6 232
zdraveite momicheta.mnogo sam pritesnena.pih 10 dni Dufaston,za da mi doide cikala,no veche mi zakasnqva 2 dni,doktora mi kaza da se pazia ot zabremenqvane prez vremeto dokato go piq,no edin den predi datata na koqto triabvashe da mi doide pravihme sex bez prezervativ,veche bqh spriala dufastona!Vazmojno li e da sam zabremenqla Sad az imam dete na 1 godina i sega ne jelaq bremennost.Kajete mi vasheto mnenie.Blagodaria predvaritelno!
на мен след дуфастон ми закъснява 4-5 дни,може и ти да реагираш така

# 44
  • Мнения: 195
на мен ми го дадоха в комбинация с фолиева киселина да спомогне за забременяване и ми каза лекаря ако забременея да не спирам да го пия за най-сигурно си направи тест за бременност

Общи условия

Активация на акаунт