Къде пишкахте децата си навън, когато махахте памперса?

  • 7 919
  • 168
  •   1
Отговори
# 15
  • Brokenpromiseland
  • Мнения: 1 432
Докато хиляди хора си пускат кучетата да пикаят и серат по улиците не виждам какъв е проблема едно малко дете да се изпиша някъде из храсталаците.
Проблема за мен идва от факта, че така даваме да децата си лош пример...но пък когато зора е голям  Whistling
Лично аз никога не съм си изпишвала детето на улицата...което пък е моят проблем, защото е абсурдно да отидем на дълга разходка...
За жалост, повечето тоалетни за обществено ползване са меко казано неприятни за ползване  Rolling Eyes.
Това мнение е по терлички.....градските тоалетни са отврат. Sick

# 16
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Рядко има обществени тоалетни, "за свят", по принуда
по храстите... горска фея съм, та затова  Mr. Green

# 17
  • Мнения: 1 650
Дори да и да има обществена тоалетна наблизо, пак не бих я изпишкала там, а в тревичката.

# 18
  • Мнения: 8 999
Ползвах храстчета и дръвчета. В началото, за да няма изненади, подканях децата си да пишкат през половин час.
Не мисля, че това вреди на възпитанието на децата, от един момент нататък те естествено си развиват чувството за свян и вече сами търсят тоалетна. Моите, от няколко години, твърдо отказват да пишкат в храстите!

# 19
  • Мнения: 835
И аз съм в отбора на просташките майки.в нашата градинка всички деца в процес на "сваляне на памперса" ги изпишкват в храстите или по тревичките.не намирам нищо лошо в това.
Лошото е, когато срещнеш някое огромно"кучешко произведение", ето това намирам за просташко!!! #2gunfire
А за градските тоалетни.....ужас, не бих си "навряла" детето там, а аз предпочитам да стискам.

# 20
  • Мнения: 1 949
Просташко би било, ако аз се изпишкам на полянката  Mr. Green Детето го изпишквам по затревените площи (доколкото ги има) или в някое ъгълче, където не минава потокът от хора. Да не говорим, че ако поискам да ползвам тоалетна в заведение, където не съм клиент, ме гледат накриво и в повечето случаи ми искат пари за това  Rolling Eyes Е какво да го правя това дете, да го оставя да си се напишка ли?  Tired Разбира се, когато има възможност, ползваме тоалетна  Simple Smile

# 21
  • Мнения: 479
В градинката, то и без това в повечто случаи бяха само няколко капки, защото го подканвах по-честичко.
Много добре действа чуждия пример - като видим някой друг бате да пишка и ние се нареждаме до него.
Така става най-лесно отвикването от пампите.

А що се отнася до обноските - на тази възраст колкото е нередно да пръцне или да се уригне "пред хората", толкова е нередно да се изпишка в градинката.

# 22
  • На тиха улица
  • Мнения: 902
И мен ме тормози мисълта къде ще пишка детето навън и не съм любител на подобни гледки, но от друга страна няма как да стресирам детето и да му насилвам организма заради горните си мисли.Хубава тема, защото както една майка в началото е казала- не е просташко за кучета всякакви, та за детенце ли....Лошото е, че нашата градинка е пренаселена и няма много 'скатани' места за пишкане ( на деца).Аз самата съм виждала веднъж или два пъти някой малчуган там с такова занимание....

# 23
  • Мнения: 2
И аз не виждам какъв е проблема да се изпишкват навънка децата до някои храст или дърво. Правили сме го и преди, а и сега малкия като има пиш казва и отива до някое дърво. А пък особено когато се маха памперса и често се пробва ако бяхме ходили в близкото барче накрая мисля, че щяха да ни изгонят Grinning. Ако е по голяма нужда и не сме близо до вкъщи бих потърсила тоалетна. Успех с махането на памперса. 

# 24
  • Мнения: 1 341
Когато няма тоалетни около нас, използваме близките храстчета и дървета.

# 25
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Където я хване нуждата ,там.

# 26
  • при палмите и алигаторите,FL
  • Мнения: 1 001
До дръвче или храстче, лятото и на плажа, ами няма къде да и търся тоалтена, а и не бих отишла там при положение че ще опипа всичко Stop.Много често се случва с пиш да има и друго, затова в чантата винаги имам пликчета, свършва си и изчиствам след нея Peace.Така сме вече две години, и не са ни правили забележка или гледали накриво, всички знаем какво е положението в българските обществени тоалетни/ако въобще ги има/.

# 27
  • Мнения: 1 155
За последните два дни , това е втората такава тема  Confused. Ами дъщеря ми я изпишкам в храстите, поради липса на тоалетна и виждам нищо нередно в това.

# 28
  • Мнения: 1 341
За последните два дни , това е втората такава тема  Confused.
Да, дано не се превърне като предната и да я заключат набързо.
Въпреки, че не мисля, че може да се каже нещо нови и повече по въпроса. Simple Smile

# 29
  • от Луната
  • Мнения: 1 752
И аз съм вече почти в отбора на "просташките" майки  Mr. Green. Вече сме в процес на махне на памперса и я изпишквам в тревата или храстите, но се е случвало някое от децата и на улицата да му се припишка и тогава майка му го отвежда по-встрани от преминаващите хора. Най-често щом на някое дете му се припишка и другите се нареждат до него Mr. Green. Ако са свършили другата работа почистваме след тях. Не виждам начин да накараш малко дете, на което скоро му е махнат памперса да стиска до подходящото за тази дейност място Naughty

Общи условия

Активация на акаунт