Отговори
# 45
  • Мнения: 593
За момиче - по - добре Близнаци. Жените- рак имат по нещо курвонделско винаги  Mr. Green

Баааааааси, направо ме цапна с мокър вестник по тикФата! Де да се скрия сега, като съм имала злата участ да се родя Рак? ... newsm43

somebody, надявам се, че няма да вземеш решението си на база на резултатите от анкетата.
Според мен съвета на elish да се посъветваш с астролог е най-разумен до момента.

# 46
  • Мнения: 3 922
За момиче - по - добре Близнаци. Жените- рак имат по нещо курвонделско винаги  Mr. Green

П.П. (моите дати за секцио са същите, избрах 22ри)
Значи ще си имаш бебе със Слънце в първия градус на Рак. Grinning
Защото още на предния ден сутринта ще е преминало в следващия знак.
Интересно дали и за собственото си дете ще употребяваш подобни епитети.

# 47
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Е какво му е на епитета? Лични наблюдения просто  Grinning

Аз знам какво съм избрала, мерси. Избрах максимално близо до термин, пък квото излезе.

# 48
  • Мнения: 3 922
Здравейте

Може да ви се стори глупаво или смешно, обаче да ви питам

Уж щях раждам нормално, обаче бебето не иска да излиза, голямо е и се готвим  и за секцио, та трябва да избера между две,три дати 19, 22 и 23 юни, ако не се появи до тогава/, обаче обхващат различни зодии, коя зодия е по-добре да бъде според вас, искам и вашето сондирано мнение/ аз си имам нещо на ум, но все пак да чуя и вас/, защото в случая аз съм тази, която му планира живота, като не иска да излезе доброволно Mr. Green Моля  и за доводи за и против двете зодии, тъй като нямам  близко наблюдение върху хора родени под тези зодии! Simple Smile

Мерси предварително!!!    bouquet
Виждам че си дала три конкретни дати, които разгледах като построих карти за тях.
Според мен от астрологична гл. точка 19.06. е най подходящата измежду трите, ако в краен случай се стигне до варианта секцио.
В хороскопа има 10 планети, които сключват аспекти помежду си и 12 домове,  а не е само Слънце, за да избираме само неговата позиция в кой знак да е.

# 49
  • Мнения: 9
Извън темата, извинявам се на авторката /нищо общо с нея/:
Значи, примерно вярвам в зодии, вманиачена съм на тая тема, преценявам хората по тях. Забременявам и детето ми се ражда зодия, с която просто не се дишам ..... А?
Или: На 35год. съм, сама, с кофти опит с мъжете и нещастна. Животът ме събира с човек, който ме обожава, умен и добър, имаме силни чувства, но е зодия, с която просто не се дишам. ... А?
Или: свекървата или майка ми са зодии, с които просто не се дишам ... А?
Еми, точно затова спрях да се интересувам от зодии, станах отново широкоскроен и много по-щастлив човек.
На авторката - успех   Kissing Heart
...
ПП:
П.П. За близнаците имам мнение, но не искам да го споделям, за да не обидя някого.
Benni, Анджелина Джоли на аватара ти е зодия близнаци - родена е на 04.06. Тя е близнаци с асцендент рак  Wink

Последна редакция: пт, 12 юни 2009, 15:25 от funny-girl

# 50
  • Мнения: 184
Simple Smile Е това е.
Познавам представители и на двете зодии и определено като характер повече ми допадат раците.
Близнаците правят добро първо впечатление, но повечето ми познати близнаци успяват да ме разочароват доста бързо, повърхностни са - демонстрират компетентност и добра обща култура, но за съжаление на ниво "Прочетох новините" т.е без задълбочени познания в която и да е област,  силно злопаметни и склонни да изопачават истината или по-точно да представят тях угодната им истина, с прекалено високо самочувствие без кой знае какво покритие.
Раците са чаровни, кротки, правят каквото си наумат, не са особено тактични, склонни са да досаждат с капризите си но са по-човечни... не се притесняват от това, че е възможно да се изложат. Забавляват се по-добре, не приемат несгодите като персонално приготвени за тях, както примерно близнаците а просто се справят с проблема и забравят за него.
Това е лично мое мнение, базирано на мои познати от съответната зодия... подробности за асценденти, изгряващи знаци и тем подобни не знам тъй като астрологията и зодиаците не са кой знае какъв обект на интерес от моя страна.
Тъй като и двете ми деца бяха с термини на границата на зодиите съм се чудила и аз дали има кой знае какво значение Simple Smileмалкото ми момче е родено на 22 ри и до момента не съм сигурна коя точно зодия е.
Е, оказа се че май няма никакво значение - детето си е такова каквото си го родиш.
Леко раждане и бързо възстановяване!






# 51
  • London,Istanbul,Varna
  • Мнения: 30
  Аз съм за рак Peace! Но в която и зодия да се роди-да е живо и здраво,мноооого да ви радва,и да има хубава съдба Praynig! Леко раждане и успех Hug!!!

# 52
  • Мнения: 1 475
Момичета мерси на всички за отговорите, ама зодия близнаци, отпада,като вариант,ако разбира се  детето само  не пожелае да  е тази зодия ! Преди малко се върнах от преглед, чакаме до 19 юни, тогава съм на преглед пак и ако вече, дотогава не е излязла доброволно, на 22 или 23 я вадим, че ми  е доста голяма момата !! По принцип аз клоня към рак, пък и според термина си трябва да е рак, а в крайна сметка дори и чрез секцио ще се окаже рак!!

Greene- виждам, че си препоръчала дата 19, тя отпада за съжаление, но от други хора интересуващи се от астрология и нумерология ,са ми казвали, че датите започващи с числото 2 не било блогаприятни, знаеш ли защо??!! newsm78

# 53
  • Мнения: 3 922
Greene- виждам, че си препоръчала дата 19, тя отпада за съжаление, но от други хора интересуващи се от астрология и нумерология ,са ми казвали, че датите започващи с числото 2 не било блогаприятни, знаеш ли защо??!! newsm78
Тогава 23-ти, но възможно най-късния час за деня. На 22-ри вечерта е новолунието - т.е. Слънцето и Луната са в съвпад. Това не е много благоприятно, защото понякога се свързва с ментални и физически проблеми. Освен това Луната в последната фаза /ако раждането е на 22-ри/ или намаляваща, дава малко по-студени, дистанцирани хора. Така, че измежду двете дати 23-ти ми се вижда по-добрата. Луната ще е в собствен знак т.е. силна и ще бъде нарастваща.
Но все пак това е само един поглед, който  съм хвърлила, не е толкова просто, изисква си повече време да се отдели. Затова и писах да се обърнеш към професионален астролог.
За нумерологичните значения почти нищо незнам. Установила съм, че астрологията е изключително полезна, и затова и не смятам да задълбавам и в нумерологията.
Успех, още веднъж!

# 54
  • София
  • Мнения: 3 064
Момичета мерси на всички за отговорите, ама зодия близнаци, отпада,като вариант,ако разбира се  детето само  не пожелае да  е тази зодия ! Преди малко се върнах от преглед, чакаме до 19 юни, тогава съм на преглед пак и ако вече, дотогава не е излязла доброволно, на 22 или 23 я вадим, че ми  е доста голяма момата !! По принцип аз клоня към рак, пък и според термина си трябва да е рак, а в крайна сметка дори и чрез секцио ще се окаже рак!!

Greene- виждам, че си препоръчала дата 19, тя отпада за съжаление, но от други хора интересуващи се от астрология и нумерология ,са ми казвали, че датите започващи с числото 2 не било блогаприятни, знаеш ли защо??!! newsm78

Дрън-дрън! Да ти е живо и здраво детенцето, това е важното, а каква зодия да е не е от значение. Но ако искаш да чуеш нещо хубаво, аз знам, че хората на границата на две зодии са особено надарени и интересни. Познавам такива и има нещо вярно Peace 22 е много хубаво число!

# 55
  • Русе
  • Мнения: 1 765
Аз преносих 7 дни. Дъщеря ми се роди 4100гр. Така и не пожела да излезе сама. Лекарката, която ме изражда беше твърдо против да ми направи секцио, въпреки това. Постави ми хапче Простин и родих по "нормален" път. И не е да не съм платила- платих и за избор на лекар, защото не беше на смяна, и на нея от "благодарност". Леко раждане и да е живо и здраво бебенцето. Другото е лъжа.

# 56
  • Мнения: 2 229
Хе,хе -аз съм родена на 19 юни.Честно да си призная доста противоречив и колеблив човек съм.Баща ми  пък е рак и  е мнооого голям особняк.Но като цяло съм за зодия РАК!

# 57
  • Мнения: 202
И за двете зодии имам наблюдение .
За рак-инат и почти винаги назад.
За близнак баща ми е близнак какво да кажа никога не са сами вечно са раздвоени.
Ако има представители на тези зодии моля ви не ми се обиждаите.

# 58
  • Мнения: 1 042
Мъжът ми е рак, а синът ми- близнаци.
Имам доста приятел с тези зодии.
Предпочитам характера на близнаци-
по- открити са и по- приказливи от раците.
Лично мнение

# 59
  • Мнения: 6 713
Много е трудно да си рак в тоя свят. Crazy

Свекинцето ми е рак!  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт