зъбките на бебчо

  • 1 170
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 043
На 6-я месец му избиха първите 2 зъба,а останалите чак на годинката

# 16
  • Мнения: 57
здравей те
дъщеря ми започна да се лигави от 2-рия месец ,вече е на 5 и половина и от няколко дена е много нервна и много плаче но зъбче още нямаме newsm78

# 17
  • Мнения: 4 433
На 4 месеца му беше първото зъбче.

# 18
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 892
На 8 месеца излезе първото зъбче.

# 19
  • София
  • Мнения: 1 535
На 4 месеца и половина се показа първото зъбче.
Скоро прави годинка и вече има 9, като единия е кътник...

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
И на нас венците са ни подути , лигави се , нервна е , но нямаме зъбче.

# 21
  • Мнения: 2 334
Края на 5-и месец на дъщеря ми и избиха долните два резеца  Peace

# 22
  • Мнения: 178
Малкия ми син рано се "озъби"  Mr. Green На   четири месеца пробиха долните резци.В момента проби единия кучешки.За сметка на това пък късно проходи.

# 23
  • UK/София
  • Мнения: 7 681


 И двамата започнаха да слюноотделят на около 3м.Големият се сдоби със зъб на 11м., брат му на 7.

# 24
  • Мнения: 9 973
не е признак за скорошно пробиване

# 25
  • Мнения: 100
И двамата залигавиха от втория месец.Баткото извади зъб на 8м,а бебчо е на 7м и вече има два.Много е неприятно това лигавене,но няма начин.

# 26
  • София
  • Мнения: 23 079
А може и да е признак. Лично аз познавам детенце, чието първо зъбче поникна на 3 мес.  Peace
Моята дъщеричка се сдоби с първо зъбче на 7 мес.

# 27
  • Мнения: 1 740
И моят калпазанин почна да се лигави много към края на третия месец. Зъбче се показа чак на 7 месеца.

# 28
  • София
  • Мнения: 39 754
Алекс също се лигавеше много, от края на 3ти месец. 1вият му зъб изби едва седмица-две преди годинката.
Лигавенето може да не е симптом за зъбоникнене.

# 29
  • Мнения: 657
Това с тикането на ръце и предмети в устата май е период, през който преминават всички бебоци на тази възраст. И при нас го имаше, но първото зъбче излезе на 7 месеца. Wink Но пък може и да са близо, и аз съм чувала за толкова ранноо поникнали зъбки. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт