Лятно слънце и море, очаква с нетърпение януарското дете!

  • 11 124
  • 294
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 56
Сладурче, мерси за инфото HugЩе им прегледам сайта. Никола е мнооого сладък! Обожавам пухкави бебета Grinning А Анджелика-Кюфтелика като го видя и направо изгука CrazyПредставям си как си го мачкотите! Ние Анджито всяка вечер я мачкаме и щипкаме по гривничките и тя милата си свикна и ако пропуснем се сърди Laughing

Момичета, да ви питам нещо. При започнало захранване, примерно втора-трета седмица, проблем ли е ако бебето пропусне хранене с пюре? Примерно ако сме навън и на обед само я накърмя. Искам да си попълня знанията преди да започнем Wink

Копривке bdbaloni, да ти е жив и здрав Калоян! Да е много щастлив и послушен!!!

# 286
  • Мнения: 30
Копривке, да ти е жив и здрав Калоян! Много да слуша мама и тати и Аничка и да има най-прекрасното  детство!

Радостчо, доколкото четох в кърмаческия не е проблем да пропуснеш хранене с пюре. Ако си на път някъде особено.... Няма да умре от глад детето, най-много да иска по-често да суче.

А с Никола се майтапим, че такъв ревлив само за мачканее става, за сруго не става  Laughing Laughing Laughing. Той пък тая нощ пак се събуди в 4 часа. А вчера в 1ч. и в 4 ч. и нещо сънува, щото реве насън.

Данинце, слуша ли Йоанка след баенето?

Ние пък вчера (то вече стана утре) видяхме Гери с Петенцето. Ама аз пък минах покрай тях с колата и бързах, ама отдалече ги познах и то естествено първо се загледах по сладкото бебе в количката и после гледа, я, ми то нашто Петенце. Пу, много е садка. Ама и пораснала ми се видя. Гери, какво стана с изследванията на ендокринолога. Правихте ли нещо?

Хайде, кога  ще спретнем пак Младостка среща? Абе, къде е Алекс?

# 287
  • Варна
  • Мнения: 389
Добрутро!

Доня, да ти е жив и здрав Калоян, да те слушка....

Аз сега "стягам багажа", че цял ден ще сме навън. В 10 на доктор, Елия ще папа в 10 и 30 и отиваме в Морската. Ще взема и фото...

# 288
  • Варна.....
  • Мнения: 1 754


Мим, ти от вълнение кафето забрави  Hug
Копривке, да ти е живо и здраво детето   bouquet
Сладурче, аз не бих лъгала ЛЛ. Просто и каже, че не му даваш. Аз така направих. Според мен трябва да знае, че детето се захранва късно, по друг начин от предложеният от нея.

# 289
  • Мнения: 19
Тук  съм , мили момичета  Hug. Чета ви редовно ,ама нещо не ми  се пише. Обещавам да се поправя  Hug

Много красиви бебчета   и майчици показвате . Аз не смея да се покажа, че ще  ви изплаша .

tais , мерси за кафенцето  Hug

Доня , да ти  е жив и здрав хубавия син и да се гордеете с него  Hug Утре ще пиша по- вече  Simple Smile

 

# 290
  • Мнения: 2 122
Копривке, жив и здрав да ви е Калоян, да има безгрижно и палаво детство и да ви радва с безброй усмивки!   bouquet Hug

# 291
  • Мнения: 73
здравейте, момичета,
ей ся се обличам и се мятаме към морската. Елена, да мина да те взема в 9.20 искаш ли,ако да просто слез.

до скоро

# 292
  • Мнения: 925
Добро утро!
Влизам на бързо да почерпя, че днес ставаме на цели 5 месеца  Sunglasses

Честито и на астралните ни близнаци   bouquet
После ще пиша повече / ако остане време/ тъй като имам заплануван тур по магазините  Wink
Честит рожден ден и на Калоян  bdbaloni Да е жив, здрав и много послушен!!!
Хубав ден  Hug

Последна редакция: сб, 20 юни 2009, 09:22 от bubchenceto

# 293
  • Мнения: 641
Честита шеста месечинка на Рафа и пета на Катерина, Анна, Делян и Денис

Честит Рожден Ден на Калоян  newsm59  Gift на Копривка! Да ти е жив, здрав и послушен

Варненки, приятна ви среща и ще чакаме снимкиии
Елена, хехе  Joy Joy умори ме от смях твоят мъж
Ангелче, днес ще ти е натоварен ден, приятно изкарване
Радостчо, и аз знам че не е проблем да пропуснеш пюрето. Даже при проблем със запек примерно, след като детето е захранено препоръчват да се мине на кръма само за няколко дни
Натали, Hug

# 294

Общи условия

Активация на акаунт