Мили мами, чувствате ли се обичани и желани от вашите половинки?

  • 5 835
  • 67
  •   1
Отговори
  • Мнения: 335
Мили мами, с по едно и повече деца, чувствате ли се обичани и желани от вашите половинки и как те ви показват и доказват, че за тях все още означавате нещо?
Аз не се оплаквам и знам че съпруга ми, женени сме от почти 2 години и имаме бебенце на 9 месеца и половина, ме обича, обаче все имаме нещо за правене в къщи, ангажименти и какво ли не и вечер сме изморени, дали от работа или и аз не знам от какво нямаме време един за друг както преди да се оженим. знам че да ходиш с някои е много по различно от това да живеете заедно, отговорностите са мн повече, но все пак си представях малко повече целувки, гушкания и подобни неща. то и аз съм си виновна, може би трябва по често да го съблазнявам Simple Smile но не знам,  newsm78, нещата не са само в секси бельотои голотата нали?
кажете, споделете, как са вашите мъже?

# 1
  • Мнения: 534
Ами то е до хора и  както си свикнете.

# 2
  • Мнения: 335
аз това питам, вие как сте? свиквате с еднообразието или се стремите да поддържате пламъчето Simple Smile и по точно мъжете ви какво правят по въпроса?

# 3
  • Мнения: 2 153
Не мога да свикна с еднообразието! Мъжът ми не е от най- романтичните и подобни изненади са рядкост, но все пак ги има. Ако случайно позабрави, или усетя, че почва да приема някои неща за даденост- веднага бия алармата!!!

# 4
  • Мнения: 194
Ами отделете повече време един за друг.
Ако има неща,които преди са ви доставяли удоволствие /вечеря за двама,разходки,кино,,бар/ ,си ги припомнете отново.
Спасете се по някакъв начин от монотонния живот.Ако има баби да ви помагат за детето ,ще е добре за да имате свободни моменти само за вас.
И,да,нужно е да съблазняваш съпруга си.Прави го по-често,въпреки умората,щом ти липсват гушкания и целувки.
  bouquet

# 5
  • Мнения: 9 814
След шест години брак /не че са много/ все още се чувствам обичана и желана.
Може да не е като в началото с постоянно казване и доказване на "Обичам те", но сега е връзката ни е доста по-спокойна и се чувствам в пъти по-уверена в отношенията между нас.
Ясно е, че не може винаги една връзка/брак да бъдат като меден месец. Все в един момент се налага да започнем да се занимаваме с тривиалните неща и битовизмите.

# 6
  • Мнения: 9 427
Май темата не е за тук. newsm78

# 7
  • Мнения: 1 053
Да,но аз го нямам това желание като преди.Можеби 4е още ми е болезнен секса и заради това Rolling Eyes.

# 8
  • Мнения: 2 746
В семейство, в което има дете е нормално приоритетите в ежедневието да са други. Абсолютно нормално е да се чувстваш уморена за ласки и гушкания в края на деня, особено ако имаш да тичаш след мъничко детенце. Аз съм омъжена от 11 години, имам две деца, едното ученик, другото на 1 г.8 мес. Не мога да ти опиша ангажиментите които имам с децата, особено като почне учебната година ooooh! Simple Smile Отделно мъжа ми работи на две места и много често му се налага да доработва в къщи /с програмиране се занимава/, след като децата заспят.Често остава до 1 часа след полунощ. Нямаме много време за романтика, но с радост мога да кажа - и след толкова години страстта е жива! luvbed както често се шегуваме с мъжа ми "рядко, но качествено!" Така че, да, чувствам се все още желана и обичана.....

# 9
  • Мнения: 1 650
Нашият брак е от почти 4 години и не се оплаквам. Разбираме се, с малки изключения  Laughing и страстта е жива.  Laughing

# 10
  • България
  • Мнения: 757
Да ти кажа честно аз нямам такива проблеми.Може би още не е настъпил този момент при нас  bouquet

# 11
  • Мнения: 335
и аз знам че много ме обича, но не го показва, толкова често колкото аз искам, ако си купя рокля и му я покажаи попитам как ми седи - тои казва маи таман или ами добре...... боже господи таман не е отговор които бих искала да чуя, перфектно или адски секси си или нещо подобно, а знам че ми седи готино понеже съм слабичка и младичка
не че искам да засегна други мами, но нали уж мажете такива по ги заглеждат, понякога си мисял че моят е сбъркан Simple Smile
леле с какви неща ви занимавам, но нали затова са форумите, за споделяне и коментиране

# 12
  • Мнения: 2 013
Да,надявам се на същото и за напред... Praynig
 Joy
Всичко тече,всичко се променя,важно е уважението и признателността,приятелството,тези неща.

# 13
  • Мнения: 789
След 5 години брак и с 4-годишен син за щастие не са се променили отношенията м/у нас.Отпаднаха някои лиготийки,но те бяха част от "свалката" през предбрачния период Wink Grinning.

# 14
В нашия татко не забелязвам чак такава драстична промяна.Стреми се да отделя внимание както на малкия така и на мен,е нормално е когато е на работа и се обади по телефона да попита първо за бебчо и после за мен.Въпреки че като се замисля вече не ме гушка нощем толкова колкото преди,но все гледа да е залепен до мен.А и  двамата нямахме търпение да мине периода на възстановяване от раждането и да правим любов.
Що се отнася до теб самата не мога да кажа конкретно освен да се опиташ да му отделяш повече внимание(може да се чувства пренебрегнат),доколкото е възможно.Наясно съм че ако няма кой да ти помага както на нас е много трудно.

Общи условия

Активация на акаунт