Съзнанието ми е обсебено изцяло от новото влечение

  • 6 764
  • 93
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 35
То не пречи и той да се откаже, нали е на твоя хал ... Ако те нарита нали няма да
ходиш да се влачиш по корем след него само и само да те издрънчи.
Едва ли ще ме нарита, освен ако не смини ориентацията. И не е там целта , не искам да страдам и желанието да ми се засилва, искам да се изпари както при другите подобни връзки който съм имала. Въпроса е че при тях след първоначалната еуфория желанието ми спадаше и не исках да повтарям, но сега е различно апетита ми се засилва с яденето. Обмислям вариант за 2 дена в една стая с този мачо, само секс ядене и спане.Та дано ми втръсне. Друг начин засега не виждам , освен хапчетата дето ми препоръчаха. newsm78

# 46
  • Мнения: 3 641
Стага де, толкова ли нямаш самоконтрол,че ще прибягваш до хапчета...

# 47
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Да ти се изпари желанието... щото така било преди, ами
то да не е "концерт по желание" бе моме?  Wink или ще си го изтърпиш с
плюсовете и минусите или няма да се хващаш на хорото, като не можеш да рипаш.
Пък какво толкова, километраж на оная работа нямаш... варианта за два дена
не е лош, ама дните няма да ти стигнат от опит казвам  Wink

# 48
  • Мнения: 35
Ако можех да се контролирам нямаше да пиша тук. Не пуснах темата за да се хваля с прекрасен любовник. Пуснах я за да получа съвет , знам че много жени са били в подобна ситуация. За мен секса никога не е бил приоритетен в една връзка въпреки, че е доста важен елемент. Не съм му отдавала прекомерно значение при избора на партньор, защото според мен това е нагон който можеш да задоволиш по хиляди начини. И не би трябвало това да е  изходната точка за една сериозна връзка.
Сега търся причината, защо не мога да се откъсна от удоволствията. Звучи безумно но е факт. Дори започнах да мисля в посока , че ако забременея няма да може да се виждам с този мъж и да правим секс. А това вече и за мен  не е нормално.
Съвсем превъртях Embarassed

# 49
  • Linz
  • Мнения: 11 619
нагон който можеш да задоволиш по хиляди начини
Ами използвай ги де.

# 50
  • Мнения: 35
Майтапа на страна, вече дори не мога да маструбирам качествено. Усещането изобщо не е същото  Sad

# 51
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Тогава се самозаблуждаваш, че не си влюбена.

# 52
  • Мнения: 2 448
Ех, Рени ме изпреварила.  Crazy
Влюбена си , колкото и да не ти се иска да си го признаеш.

# 53
  • Мнения: 3
Да. Влюбена си.

# 54
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Айде и аз да вляза в хора на припяващите "влюбена си"
Зарежеш ли вибратора и ножките, късай и хвърляй...
не ще да е нагон само...Какво  ще кажеш?!

# 55
  • Мнения: 35
Ще отговоря така:

Знам че любовта не ми минава през половия орган, а през сърцето .Не съм влюбена във въпросния тип,  знам кого обичам.

# 56
  • Мнения: 35
И реших да го изконсумирам до край, без ненужни размишления от сорта Защо? Какво? Не трябва?
Ето и един цитат от едно учение което ме увлече напоследък
ЖИВЕЙ НА МИГА
Единственото, което наистина имаш, е настоящият миг.
И миналото, и бъдещето са извън твоята власт.
Насочи вниманието си към своето СЕГА, усети го с цялата му пълнота. Мигът е такъв, какъвто е. Винаги, когато се противопоставяш на мига, ти се противопоставяш на цялата Вселена.

Последна редакция: нд, 14 юни 2009, 22:07 от lola7802

# 57
  • София
  • Мнения: 1 654
Има и позитивна страна- поне ти се случва сега, а не след като с мъжа на сърцето сте изградили дом и семейство. Не гледай на бременността като на средство с което да се отървеш от него! Отиди на психолог, на почивка, пий някакви успокояващи нервната система билки, лекарства не бих ти препоръчала.

# 58
  • Мнения: 3
Да живееш за мига е нож с 2 остриета. Много често живеейки за мига пренебрегваме стойностните и трайните неща в живота ни, рискувайки да ги изгубим завинаги.  Миг! Всяка секунда е един миг. За кои точно мигове да живеем? Тръпката и страстта ли определяш като миговете за които да живеем в случая?

# 59
  • Мнения: 5 370
И реших да го изконсумирам до край, без ненужни размишления от сорта Защо? Какво? Не трябва?
Ето и един цитат от едно учение което ме увлече напоследък
ЖИВЕЙ НА МИГА
Единственото, което наистина имаш, е настоящият миг.
И миналото, и бъдещето са извън твоята власт.
Насочи вниманието си към своето СЕГА, усети го с цялата му пълнота. Мигът е такъв, какъвто е. Винаги, когато се противопоставяш на мига, ти се противопоставяш на цялата Вселена.

Едва ли в учението са имали предвид' изконсумирайте всяка връзка сега, на мига'.
Така изваден цитатът от контекста е бил цитиран мноооого пъти, по разни поводи.
Интересно е как винаги човек може да намери философска подкрепа за всяко свое действие/емоция и да 'открие' дори в Библията оправдание за нагона си. Mr. Green

Нищо лошо към тебе, Лола, просто е .....интересно. Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт