Извън обхват

  • 2 212
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 590
Като се извади директно батерията се получава. Отсрещния , който те търси чува, че си извън обхват.
                          ..или си го изключил.
С моя стария апарат, казваше точно "Абоната е извън обхват". Обаче отдавна не съм пробвала, а и може да е променено самото гласово съобщение.  newsm78
Но дори и да казват "извън обхват или изключен" никога отсрещния не може да е сигурен кое точно от двете е. Освен ако не подозира, че авторката се крие умишлено от него Wink

# 16
  • София
  • Мнения: 16 003
У нас няма обхват в банята. Блока е от високите - ЕПК. Пробвай да го оставиш в банята.
Друг вариант - дъщеря ми си беше записала глас. съобщение, че тел. е извън обхват. Когато я търсеше определен нежелан  № то се чуваше. Другите си и звъняха направо.

# 17
  • Мнения: 9
Добър ден   Sad А някой да знае случайно, че и по селата например телефона показва че е ВЪВ обхват?Пробвах нвсякъде вкъщи и става или има  някой друг начин еди кой си номер да се свърже с мен,но не защото ми е включен телефона, а например защото ми е звъннал на вратата. Моля ви ако някой разбира от телефони или комуникации да пише Sad благодарности на всеки,който сподели,наистина е много важно
...
ПП: => Провери си настройките на тел, при разговор какъв сигнал дава: "свободно", "заето", "номерът е извън обхват"
 ... айде, че ми звънят на вратата

Последна редакция: сб, 13 юни 2009, 18:50 от funny-girl

# 18
  • Перник
  • Мнения: 396
Аз ли нещо не съм на център Crazy От първия пост нищо не разбрах, от предходния също Rolling Eyes

# 19
  • Мнения: 2 590
Аз ли нещо не съм на център Crazy От първия пост нищо не разбрах, от предходния също Rolling Eyes
Аз също нищо не разбирам вече  newsm78

# 20
  • Мнения: 140
devoikata iska kato 4oveka i se obadi da kazva 4e nqma obhvat za6toto qvno ne6to sa se razbrali a tq nqma jelanie za tova  i ako si izklu4i telefona toi 6te razbere 4e tq umi6leno se krie no ako zvuni6 na nqkoi i ti kazvat 4e telefona nqma obhvat nqma da si pomisli6 4e ti vurtqt nomera ami prosto ne moje6 da se svurje6
i na men sa mi idvali takiva idei predi no nqma kak da stane moje da se blokirat vsi4ki vhodq6ti obajdaniq  
ili ako telefona ti ima pove4e vazmojnosti opitai da napravi6 grupa s telefonni nomera i sled tova blokirai vhodq6tite na tazi grupa

# 21
  • Мнения: 4 585
Подлез, тунел, пещера, мина, особено за оловна, медна, или алуминиева руда.
Ако е уранова, отпиши го завинаги. Търсиш си алиби, или някой ти е извадил това като алиби?

# 22
  • Мнения: 2 590
devoikata iska kato 4oveka i se obadi da kazva 4e nqma obhvat za6toto qvno ne6to sa se razbrali a tq nqma jelanie za tova  i ako si izklu4i telefona toi 6te razbere 4e tq umi6leno se krie no ako zvuni6 na nqkoi i ti kazvat 4e telefona nqma obhvat nqma da si pomisli6 4e ti vurtqt nomera ami prosto ne moje6 da se svurje6
i na men sa mi idvali takiva idei predi no nqma kak da stane moje da se blokirat vsi4ki vhodq6ti obajdaniq  
ili ako telefona ti ima pove4e vazmojnosti opitai da napravi6 grupa s telefonni nomera i sled tova blokirai vhodq6tite na tazi grupa
Така го разбрах и аз, но какво общо има звъненето на вратата тук?

# 23
  • Мнения: 2 865
Възможно е да има и временен срив в клетката на мобилния оператор. Така всички телефони в района на тази клетка нямат връзка. По време на буря много често се случва.

# 24
  • Мнения: 9
Ако авторът не разбира въпроса си, как останалите да го разберат  Rolling Eyes Ако не си зададе правилно и точно въпроса - как да получи адекватен отговор? Тъпи и неясни въпроси => тъпи и неясни отговори като моя по-горе

Общи условия

Активация на акаунт