Любители на котки - тема 25

  • 20 504
  • 391
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 1 540
Здравейте стари и нови коткарки  Heart Eyes С някои от вас се познаваме от преди, а с други тепърва ще се опознаваме "по котешки". След дълъг "застой", аз отново активно започвам да се включвам в тази сладка темичка.
Снощи приятелят ми се прибира късно, а аз вече бях заспала. Той обикновено не ме събужда, но този път седна на леглото до мен и каза "Запознай се с Гарибалди".  Simple Smile Да, отново сме с нов член на семейството. Предполагаме, че е момченце и затова се казва Гарибалди. Довечера след работа сме на котешки преглед, че има разни котешки проблеми да му се оправят. Много е сладък и гальовен. Приятелят ми го намерил напът за вкъщи. Видял някакво голямо коте на улицата и почнал да му писука, то обаче не реагирало. Вместо него, обаче, от храстите излязъл малкия Гарибалди. Приятелят ми имал котешки гранулки в раницата и го нахранил, а накрая решил, че не може да го остави на улицата. И по-добре, защото котето е хремаво, има конюктивит и разните му там други редовни котешки неща.
Очаквайте скоро снимки на Гарибалди (или може би Габриела, знам ли).

Надявам се вашите котани и котанчовци са всички добре, не съм чела назад, но скоро ще се запозная с новостите в бранша  Simple Smile

# 391

Общи условия

Активация на акаунт