Любители на котки - тема 25

  • 20 503
  • 391
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 98
Близначе,отиди на лекар,аз миналата седмица се самолекувах и резултата е тая на антибиотик,грипа е гаден,вземи мерки,в петък след цял ден с температура вечерта я свалих,но ме заболя много силно главата,чак сълзи ми течаха,така и не разбрах това главоболие от грипа ли беше ,или от антибиотика,има го като страничен ефект ooooh!
Месечинка,много хубави китки,а Кети много се издължила,или щото се е протегнала Heart Eyes

# 46
  • Мнения: 2 237
Че какъв ти лекар, това котенце у дома за какво е  Heart Eyes  Днес цял ден ми спа на гноясалата сливица.Ми по-добре ми е ! Та дори и само от внушение да е   Wink Егати, грип през лятото...... ooooh!

Поздравче от мен:
http://camomile.mylivepage.ru/image/447/9265 - искам такъв сутиен и аз  Mr. Green

http://basik.ru/words/kitten/ - малки котета

http://life.ru/news/48147 - сиамски близнаци  Shocked

# 47
  • Costa Rica
  • Мнения: 551
Точно през лятото е най-гадният грип!

Ей, това последното е гати гнуса! Shocked

# 48
  • Мнения: 7 723
Здравейте Hug
....идвам тук с огромна молба Praynig
...трябва ми мъжки котарак- персиец. Софианец Praynig
...по възмоност бял....(но и друг става) Praynig Praynig Praynig

# 49
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405

Девил, защо така Буги ? От какво е породено това ? Да не е изплашен от нещо.....Неприятно, но дано го превъзмогне....


Проблема с Буги започна около 4 месечната му възраст ... та до момента /почти на година е/. Какво ли не сме пробвала - две тоалетни, различни котешки постелки, различно разположение на тоалетните, пръскане с отблъскващи препарати, мазане с белина и цитруси, ... бой ... дебнене и какво ли не ... като че ли вече свикнахме  Crazy

Бързо оздравяване - и наистина грипа е ужасен - обърни се към лекар!  bouquet

# 50
  • Варна
  • Мнения: 25 236
Добрютрууууу Hug
Близначе, дано да си по-добре днес thumbsup
Margita,
тя Кетя си е пораснала, но на снимката изглежда по-голяма, защото се е вдигнала на пръсти и се е протегнала много, да види цветята Laughing
Вчера я водихме на лекар, защото пак и се е появила екзема на крачето. Като все виси на мивката Crossing Arms Док каза, че вероятно е от мокрене, после се спарва мястото, защото не може да го подсуши добре под козинката, и накрая се изрива. Много се уплаши горкото кебапче, че имаше и опашка пред кабинета и доста чакахме. Навря се под седалката на колата, мъж ми едвам я изкара, тя му съскала ooooh! После в кабинета като седнахме пак трепери, сърчицето и така думкаше, че видимо се тресеше. Много и се събра, първо седя самичка 2 дни, после пък я мъкнахме по доктори Crazy Но този път сме запасени с голямо количество мехлем и таблетки, вета каза вече ако го свършим само да минаваме да вземаме и да не я мъкнем да се стресира. Аз се надявам, че няма да го свършим де, вече няма да и давам да ходи по мокрото, любопитката ми тя Hug Сега вече е щастлива и доволна Grinning

# 51
  • Мнения: 388
Пак ще се включа в темата. В старата някой беше казал, че Лу гледа кто малолетен престъпник. Е, оказа се прав  Grinning . Първата седмица беше най-страхотната котка - добра, послушна, кротка. Но познайте като си усвои територията какво стана - беснее, разхвърля, качва се на масата,а капакът на всичко е, че си е превърнал мястото под едно диванче в кухнята в тоалетна  Rage . Почнахме да го дебнем като империалист - къде е, какво прави, вратите затворени ли са ... ooooh!  Е, надявам се с повечко възпитание да се оправи  Wink
 Ето го разбойникът:
тук се е кротнал

а тук е на риболов  Wink

# 52
  • Мнения: 3 893
Почнахме да го дебнем като империалист - къде е, какво прави, вратите затворени ли са ... ooooh!  Е, надявам се с повечко възпитание да се оправи  Wink

С времето се свиква да дебнеш вратите дали са затворени, храна да няма на масата, клавиатурата да е по-прибранка, защото да не би полягвайки върху нея да пусне какво ли не... Свиква се. А мъжко ли е това чудо?

# 53
  • Мнения: 4 116
Тоз кот е разкошен!
Заменям го за мой Бен  Laughing

# 54
  • София
  • Мнения: 13 141
превърнал мястото под едно диванче в кухнята в тоалетна  Rage .

A изобщо използва ли котешката тоалетна? Първото ми коте не знаеше за какво служи и всичко зад дивана беше.... #Crazy. Тогава взех от приятелка шепа пясък от тяхното легенче/чист, но все пак от легенчето/ и го смесих с нашия. В момента, в който подуши започна да си ползва тоалетната и никога не се е случвало да намирам изненади другаде.  Laughing Иначе е голям сладур! И нали е умален вариант на Мъро - голяма слабост ми е.  Mr. Green Като, че ли е по-рошавко от обикновените котки или така ми се струва?

# 55
  • Мнения: 1 027
Mесечинка, пак мн хубави снимки на Кетишонска Simple Smile Heart Eyes
leni_vas , Лу много готииин Heart Eyes

# 56
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
Здравейте и от мен в новата тема момичета...позагубих се малко,но разбираемо-вече се преместихме и можете да си представите каква лудница носи това със себе си  Crazy ...та Арчи вече е господар на нова къща,беше малко попритеснен като отворихме транспотната чанта,но на 20-та  минута вършееше с пълна сила,та не му трябваше много време да се адаптира към новата обстановка...още от първия ден на терасата ни дойде едно врабченце,което кръстихме Врабчо,много любопитно и смело,само дразни наш пухчо  Mr. Green  после си доведе и приятелка и сега правят гнезо на терасата,много са смешни и сладки,обмисляме да им сложим хранилка,като си оправиме терасите,че само те останаха за ремонт,но аз като не знам с какво да ги храня им хвърлям хляб,но май не го отразяват много много,та ако някой може да помогне със съвет какво да взема,все ще ми е от полза..
...ето и малко снимки;











...а това е Врабчо,преди да си доведе приятелката...и моля да извините малко грозония изглед на парапетите,но както споменах все още са в очакване да бъдат приведени във вид  Embarassed...лек и хубав ден на всички от мен... Hug

# 57
  • Мнения: 3 893
Ahasver, уникален котарак!!!!! Каква порода се води? Това да не би да е от така наречените "сини" - руска, английска?
Врабците някой ден да не станат обаче зян? Че този мощен звяр....

# 58
  • София
  • Мнения: 5 726
Ahasver, уникален котарак!!!!! Каква порода се води? Това да не би да е от така наречените "сини" - руска, английска?
Врабците някой ден да не станат обаче зян? Че този мощен звяр....

Британец е.

# 59
  • Мнения: 5 173
Емеееел, юхуу, днес заради теб си изпуснах 1 рейс, за да питам за витамините Mr. Green
Др ми препоръча други, VMP (май Rolling Eyes). 1 голяма таблетка се дели на две и се дава по половинка на ден,  излиза 77 ст на таблетка. Били мн вкусни и котките ги обожавали. Каза, че са по-добри от онези с П... НЯмаше от онези с П и цена не ми каза, аз взех 1 други, дават се по 4 на ден, те излизат по 64 ст на ден. Ама имам още от предишните и ефект не мога да дам. следващото ми ходене до там е чак на 27 - на последния ми изпит.
Марго е с каишка, Рижо - още не, пак се е запилял по съседите.

Общи условия

Активация на акаунт