Магребска лятна предваканционна за 16 път

  • 20 214
  • 296
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 7 863
...
  А за мъжете нямам думи. Много навлеци има. Първата им дума не е поздрав, а искаш ли секс. ...

Айде моля моля аз пък да не пиша за някои жени, с които съм имал "странни дискусии" в нета. Всякакви хора си има и сред мъжете и жените в интернета.  Laughing

# 46
  • Мнения: 100

Хайде и по едно коктейлче



Делтааааа, пак уцели десятката с това мохито. Обожавам го (и с мента и с джоджен  hahaha )

Не съм чела подробно, защото тия дни се възползвах максимално от ваканцииката си и вчера ВСЕ ПАК отскочихме до Пловдив. Колкото да седнем в едно кръчме (много красиво, МЕГДАНА) и да се видим с приятели за 2-3 часа.
Елип, другата седмица съм на работа, затова настоях да е тази. Но при първа възможност (уикенд) ще дойа пак да се видим с тебе, или вие ако имате път към Плевен, свиркай!!
Честит Рожден Ден на твойто Масри Simple Smile Аз докато отворя да видя почерпката - всичко изтрито вече Sad Sad

За Тодорофф - да, ходила съм  преди 2 години, не съм спала там, че скъпичко ни дойде, ама разгледах и хапнахме на обяд, дегустирахме няколко вида вина... Готино беше. Затова пожелах на Делтичка с мъжо да отидат да се поглезат, айде първо у българско, пък по-натам и у френско...

Шаки, честито и на твоя шейх!!  bouquet

# 47
  • Varna
  • Мнения: 2 594
Гутен Следобеден Фарашковцииии Hug
ШАКИРЧЕЕЕЕЙ Hug Браво на Антониооооо. Каквито изпити има да взима все така без проблем да ги преминава. Но ти ме хвърли във смут със това, че някой злоупотребявал със нашите снимки newsm78 Да трия ли и аз Thinking
Момичета и момче как сте? Голямо затишие гледам тука newsm78

# 48
  • Мнения: 90
...
  А за мъжете нямам думи. Много навлеци има. Първата им дума не е поздрав, а искаш ли секс. ...

Айде моля моля аз пък да не пиша за някои жени, с които съм имал "странни дискусии" в нета. Всякакви хора си има и сред мъжете и жените в интернета.  Laughing

Абсолютно ,има някои само влизат да си начешат пръстите по клавиатурата и да се помайтапят това ги прави Щастливи ,кво да се прави -хора разни ,то и в реалния живот е така ,има някои говорят говорят ,колкото да не си държат устата затворена и да се проветря

Делта нали шейха сега учи(ходи на формация) за нютритерапевт бе ,на бг незнам как му викате неЩо подобно като диетолог ,но по скоро неговата роля не са диетите ,а балансираното хранене

# 49
  • Мнения: 8
 Привет, привет   bouquet
Много поводи за празници е имало гледам - на всички празнуващи честито /макар и със закъснение/....

Захванали сте темата за чатовете. И на мен ми се е случвало магребци да ми пишат, но второ или максимум третото изречение в разговора , в повечето случаи, е въпросът: "Сама ли живееш?" или "С родителите си ли живееш?" - заобиколна проверка за това ще е ли възможно да направиш покана или не   #2gunfire   Joy  Оставам с  впечатлени, че повечето са " на лов за билет за някъде си". Е, разбира се всяко правило си има и изключенията  Peace  Flutter

# 50
  • Мнения: 59
Айде и аз да споделя за чатовете ,прави ми впечатление че 90% от тях на втората минута те питат какво работиш и къде ,наскоро един се лепна на скайп мароканец ,той моя скайп като урочасан,или ще е магрибец или турчин който знае само 3 думи на  инглиш "cam,open,sex"и тук там някой италианец заради ника ,и тоз въпросният казва че бил туристически гид в Мароко но това му било хоби  Laughing викам си на акъла да той и на моя бившият май му беше хоби ,и ме заразпитвал какво работя ,казвам безработна съм и той като се заинтругува как тогава съм ходила до там ,ами казвам обрах една банка и айде един дилийт и блок и остана в историята,преди това ама България какви отношения има с Евросъюза ,от колко време сте се присъединили,значи можеш да пътуваш из цяла Европа,ей скъса ми нервите за 5 минути.

Ра ,мохито,а  Sunglasses искам и аз   bouquet

Елип,Честит празник на твоя човек със закъснение   bouquet


Да питам за една друга подправка ,незнам дали я има по Магрибско но със сигурност я  има в Сирия ,Мързел май ти можеш да ми отговориш,беше донесъл навремето бившият ми сириец,значи течна е и оранжева на цвят , люта и мирише много вкусно,спомням си че беше в едни бели бутилки и се слага много малко че много люти,ние предимно на пиле и на ориз я слагахме ,голяма вкусотия,ако някой може да ми каже името да я потърся дали я има по арабските магазини тук.

# 51
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
привет! 4естито на който има повод!
 да по4ерпя за годишнината от бракуването по магребско! макар,4е ве4е ме хваща параноя като се усмихна ,нещо гадно да не ми се изтресе след усмивката! то много голяма яма и много бели коси ми дойдоха последните няколко месеца!
пожелавам си да имаме много години поводи да си спомняваме за лудите млади години, да се смеем, да се зака4аме, да имаме все по-широк общ път, да не забравяме,4е една ръка, навреме подадена може да ни държи живи и слън4еви и да си намираме следата, да си усещаме мислите и да се допълваме!

# 52
  • Мнения: 169
Марси да ти е честито и все по-щастлива да си с всяка изминала година!
Аз мойта годешнина  Thinking като се позамисля май в скандали я прекарах  Mr. Green, ми те тука празници не признава ама скандалчетата как ге обичат пък щот после и храна за приказки си имат поне за една седмица  Embarassed.
Шаки честито на мъжо- все така да действа до края.
Вчера и днес голямо затишие сте ударили- пък ние тука по алжирско мрем от жега- Praynig Дано Господ е с нас та да  оправим всички документи и живот и здраве Август да се срещнем по БГ земи.
  bouquet

# 53
  • Мнения: 110
                 Честита годишнина!



пожелавам си да имаме много години поводи
да си спомняваме за лудите млади години,
да се смеем, да се зака4аме, да имаме все по-широк общ път,
да не забравяме,4е една ръка, навреме подадена
може да ни държи живи и слън4еви и да си намираме следата,
да си усещаме мислите и да се допълваме!

Желая ти го от сърце.
От мен само ще кажа
да не губиш усмивката и позитивността си
по никакъв повод
.   bouquet Hug Peace
Шеки, честито на Антонио за изпита.  bouquet Все така да е. Peace
Невена, мерси за инфото за шафрана. Peace
Сабинче, страхотни песни си пуснала.  bouquet
Онази, на която децата денсят беше голям хит, но не се сещам кога. Heart Eyes
Ищар ми харесва отдавна, има специфичен тембър (нали все това ми прави впечатление Wink) и имаш чувството, че пее плачейки.
Belbey, стискам палци. Peace
Дядо Хаджи, добре, че на пости мина, ooooh! че с тия вкусотии само ни разваляш 'гледката'. Laughing Поздравления за майсторството. bowuu
Белла, ти и по сирийско ли си ходила? Или само момък от там си имала? Разкажи, ако искаш. Wink
Оченце, ти от Плевен ли си или учиш там? Thinking
Далка правят седмица от случката с малчо, дано са добре вече. Разпиши се, ако ти остане време. Peace
Дидонка, как си, мила? Hug
Easy, къде те отвя вятъра и тебе?! Heart Eyes

Последна редакция: пн, 15 юни 2009, 16:15 от Alba76

# 54
  • Мнения: 3 804



честита годишнина Марси и още много изпълнени с любов и щастие

белла за съжаление не се сещам за коя подправка питаш  Embarassed


# 55
  • Мнения: 90
Марси ,честита годишна желая ви Здраве ,Щастие ,Късмет  и хубави  моменти заедно и заЩо не ,оЩе едно братче или  сестриче за Линдичка

Благодаря за пожеланията   bouquet

Паулинка, видях те ,много си хубава, дано живот ти  се завърти както ти си го намислила ,ако пък ли не ,ти си едно младо и красиво момиче , за които има винаги влакове (ако ме разбра какво искам да ти кажа  Wink) .

# 56
  • Varna
  • Мнения: 2 594
МАРСЕЛИНЧЕЕЕЕ Hug
Честита Годишнина
Душо от щастие да не се отървете, винаги такава позитивна и щура бъди, той затова те е харесал твоя човек newsm10

Аз шЪ бяхам сИга, че ще правим една добринка. Мнаго ми е щастливо като мога да накарам някой да е щастлив. Днеска съм Феята на щестието newsm03 smile3503

# 57
Привет

С малко закъснение-Честито на половинката на Елип.И безпроблемно приземяване на родна земя.да се насладите на една топла,спокойна и зареждаща ваканция

Честито на другия алжирец по чужбина-половинката на Шеки...
От споделеното за него-....дано всички алжирци   са такива .По вода да му върви-евно е умен мъж,който е направил добър избор и.

Честито и на Марси.Така хубаво си го написала сама....Дай боже така да бъде!

Хаджи-впечатлиха ме баничките ти...Ако знаеш как  ми се яде от ония банчки на Белл-по 5лева,които бяха миналото лято.Няма да те излъжа,ако кажа,че миналата година не минаваха 2-3дни без да си закупя.Много добра комбинация са всички-и със спанака,но класиката си е със сиренцето

Алби-да ,точно си правим една седмица.настърчат конците...ама видимо минава.Много помага зехтина....

Делтичка-така съм се смяла с глас на твоето ...манджеубиец.

Мария-най-добрия вариянт си предложила...в Тунис.Пишех си навремето с едно бг момиче,което така се видя с нейния алжирец и дори там се ожениха.После ...естественно след дълго чакане....той дойде при нея в Бг.Вярвам че са добре-бяха си лика прилика...Ако ни чете впрочем-ще се радвам да пише как е.

Близначета-....удари ме в сърцето с Ламунири.
Всъщност това е тунизийска песен..в по-стария вариянт звучи така
http://www.youtube.com/watch?v=BmSNbn8VFJw&feature=related

а при мен-на хшиша е слушат все в тия две изпълнения
http://www.youtube.com/watch?v=vRFUC605ssg&feature=related
Няма начин да не се......поалжирчи
http://www.youtube.com/watch?v=P7rbvBgffoI&feature=related

Само информативно...но тия три мацки имат страхотен успех сред арабската общност тук-събират по-известните песни на Магреба и ги интерпретират с по-съвременно звучене...като-естественно пускат танцьорки с гол пъп,което си е чисто египетска история

Ако ти е интересно ,Другаря ми обеща да ми преведе думите на френски,а аз-оттам на български от ей тоя сайт
http://www.greatsong.net/PAROLES-ISHTAR,LAMOUNI-LIGHAROU-MENI,100922911.html

като стане ,ако искаш ще ти ги пратя

Рали-а ти свикна ли вече с работата? Намери ли нови приятелства след колегите?
Аз трудно се  адаптирам към колектив....толкова години,като счетоводител,все сама,все настрана...само Шеф.И да искаш да се сближиш-те неискат
Белче-не знам за тази друга подправка,за която питаш....Тук навсякъде е хариса-в тубички или в малки кутийки.

Мързел-а аз искам да те питам...и другите Дами,които знаят
Какво е разликата между Савон Д Алеп и Савон Ноар.
И как да разпозная истинския Алепски сапун....

Дидонче-как си? Тук при мен вали,вали,вали.....Да ти пратя  малко дъжд да се разхладиш...Алекс как е?

Белбейче-....една идея,ако приемаш разбира се!
Омъжи е тая сестра !!!!Да ти се дигне барабар с котките от главата.
То,ти-трудно ще и намериш партньор.....ама почвай да е хвалиш първо пред мъжа си.
Колко е хубава,колко е добричке...езък!Що да си стои сама.....не може ли пък да се огледа за Някой подходящ.....
Няма как! Културно ще си разчистиш терена....пък и хаир ще и направиш-ПО добре да се задоми и детенце да има,отколкото котки да гледа и с твоята къща да се занимава....

# 58
  • Мнения: 59
Марси ,Честита Годишнина ,само здраве и радост ти желая и чул те Господ за  това което си си пожелала   bouquet

Паулинка,много ми харесаха снимките ти,много си хубава и ми приличаш много на арабка на повечето снимки   bouquet

Алба,или аз или ти предизвикахме съдбата днес ,току-що говорих с него по телефона около час ,не беше се обаждал от Нова година защото аз си смених домашният телефон точно с тази цел,как е намерил новия идея нямам от Германия без да знае български .Бях писала преди за него още в първите теми ,той е всъщност първата ми любов и сериозна връзка ,срещнахме се тук в България преди много години ,аз бях още ученичка ,познавах братята му ,единият от които живееше под наем в наш апартамент с жена мароканка ,и всъщност те ни запознаха.И оттам се почна ,бяхме 1 месец заедно ,после се наложи да си замине за Сирия и аз изобщо не вярвах че ще се видим отново някога,той обещаваше но ми изглеждаше много хубаво за да е истина ,след като се прибра там ми се обаждаше всеки ден откъдето видеше телефон ,тогава мобилните не бяха навлезли много и само на домашния и луди скандали ако не ме намери вкъщи.
И така след около 2 месеца той се върна и бяхме на върха на щастието дет има една дума ,опита се да вземе временна виза но не му дадоха и беше принуден пак да се върне в Сирия .И започнахме само по телефона да се чуваме всеки ден ,след това замина за Полша при един от братята си ,те са 13 общо ,след една година и аз отидох там при него за месец ,после замина за Германия и малко по малко спря да се обажда и така приключи всичко,  8 години затишие/миналата година декември мисля че беше се появи/Каза че бил се оженил по неговите думи заради документи/,имал близнаци но не бил щастлив и иска да се разведе ,твърди че не могъл да ме забрави никога и иска да бъдем заедно и да се оженим след като се разведе.
Това е в общи линии историята с него,аз не му вярвам и се дистанцирам от обещания за някакво съвместно бъдеще,току-що ми каза че вече си оправил документите и взел немско гражданство и планира да идва за да се разберем очи в очи както се казва.
Аз съм объркана и не знам какво ще стане ,не искам и да го мисля сега че си имам хиляди други главоболия освен него и не му вярвам.


Отивам да гледам Перла ,по известен като Нур в арбският свят сериал,почва първа серия и умирам от кеф че ще го дават и тук най-накрая Heart Eyes

За подправката беше  в едни бели бутилки около литър ,доста лютичка и си топехме по малко че ако прекалиш ужас и си спомням че след това трудничко се миеха чиниите от нея ,мазничка и много оранжева,боядисваше всичко.

Последна редакция: пн, 15 юни 2009, 20:45 от ~BeLLa~

# 59
  • Мнения: 3 804


това е халебски сапун-той е с масло от дафинов лист-както виждаш -със зелен цвят е,и е на калъпи



това е черният сапун-той е със зехтин-такъв обаче тук в Сирия не съм виждала

Нека Невена да се произнесе за ползите от 2та вида  bowuu

Общи условия

Активация на акаунт