Епилепсия-тема 8

  • 45 195
  • 626
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 113
Момичета, много моля да ми кажете къде в София можем да направим изследване за ниво на валпроат, Конвулекс в частност,  в кръвта?И какво направление ни е нужно? Извинявам се, ако е дискутирано, но нямам време да чета назад - в четвъртък сме на София и трябва да направим това изследване. Благодаря предварително!

Последна редакция: вт, 16 юни 2009, 11:45 от Anitka

# 31
  • Мнения: 1 040
Здравей Анитка ние правим тези изследвания нивото на волпроата,топамакс и чернодробни в Клиниката на Свинаров тя се намира като влезнете през Александровска болница и от входа през Майчин дом става клиниката е една бяла нова сграда но може да питате пазачите да ви опътят.иначе телефоните са:
за чернодробни-02/9230901
за нивото на волпроата-02/9230929

# 32
  • Мнения: 113
emа-дидиHug Много благодаря!

# 33
  • Мнения: 1 040
Анитка досега съм взимала направление за нивото от невролога ни защото в нашия град не правят това изследване,но чернодробните съм ги правила и тук при нас питай личната може ли да ти даде за нивото не съм сигорна.А ако отидеш без направление струва нивото на конвулекс-14 лв

# 34
  • Мнения: 94
Пепи, след 1 юни получавали ли сте Трилептала?

# 35
  • Мнения: 314
Здравейте МАМИ!
Някой може ли да ми даде тел на Сияна?Тя замина за Банкя а аз пропуснах да я попитам за едни координати в Пловдив за изследването на очите.

# 36
  • Мнения: 2 336
Здравейте!
тези от ЗК ще ми вземат акъл. Взеха ми документите за Кепрата и днес ми се обаждат че трябвало да има и приложение към комплекта документи.
Та сега ги изтеглих и ще трябва отново да ходя по доктори да ми се подписват и да го нося в ЗК.
Толкова ли не можаха да видят и не знаят ли какво им трябва да трябва да въртят човек на ръжен  #Cussing out Много ме е яд защото не знам кога ще отскоча от работа до лекарката и пр.
Ужас, със всеки изминат ден измислят по някоя нова щуротия.
Извинете, ме но трябваше де си излея душата, а знам че вие ще ме разберете  Heart Eyes Hug

# 37
  • гр.Гоце Делчев
  • Мнения: 758
Sqq да получихме на 6 юни ,преди това бяхме взели нов протокол от Литвиненко,но още не бяха получили от новите пратки и не знам следващият път как ще е с хапчетата.Ако искаш ще мина да питам нашите аптекарки как стоят нещата и има ли проблеми с новите хапчета ,но това не ти върши работа.Тед явно този ужас няма край това може да стане само в БГ.

# 38
  • Мнения: 2 336
ето на какво попаднах в момента.
Дано е полезно на някоя мама http://www.charcotclinic.com/index.php?option=com_frontpage&Itemid=1

# 39
  • Мнения: 3 540
ето на какво попаднах в момента.
Дано е полезно на някоя мама http://www.charcotclinic.com/index.php?option=com_frontpage&Itemid=1


Детска Неврология
       ·       Д-р Иван Литвиненко ,дм
Този център е от април 2008г. ако не се лъжа!

# 40
  • гр.Гоце Делчев
  • Мнения: 758
Тед ,Ванче благодаря ви за информацията на сайта поне ще може човек да задава въпросите ,които го вълнуват.

# 41
  • Мнения: 58
здравейте,отдавна не съм писала.дано в тази нова тема се пишат по-малко лоши неща за дечицата ни.

# 42
  • Мнения: 1 040
Аз защо незнам че работи Литвиненко в тая клиника Charcot??? newsm78

# 43
  • Мнения: 544
Тед,благодаря за сайта!Интересен е!Разбирам,че си започнала работа-успех! Hug

# 44
  • Мнения: 214
galini ,за всяка възраст може да се направи нерно психологично изследване.
И според възраста се преценява по какъв начин да се изследват децата.
Ако искаш се свържи с нашата предствителка за Русе ,тя беше на обучението с една психоложка. Те ще ти дадът по подробни обяснения!
Мерси, Ваня. писах на Анелия на двата е-мейла, които е обявила в сайта. Ще чакам да се свържем Peace

Общи условия

Активация на акаунт