Кой филм за последно гледахте...?

  • 11 305
  • 176
  •   1
Отговори
  • Мнения: 148
Кой филм за последно гледахте и какви са  отзивите Ви от него...? Simple Smile...   bouquet

# 1
  • Мнения: 5 940
"Вики Кристина Барселона". Пет пъти. Хубаво, естетско кино. Женски. Любим режисьор, любими актьори.

# 2
  • Мнения: 4 892
Кой филм за последно гледахте и какви са  отзивите Ви от него...? Simple Smile...   bouquet

Понеже и по четене съм на такава вълна, та и от към филм се ориентирах към де що има за Тюдорите. Та гледах "The Tudors", 3 сезона, общо 28 серии за по-малко от 5 дена, предимно вечер след 22.00 часа. Бях като заварчик в очите.
Отзивите - става сериалчето, не е никак лошо. Добра работа.

# 3
  • Мнения: 2 448
Изворът на живота. Днес го гледах. Признавам си че се поблазних от мисълта да гледам Хю Джакман в романтична драма - фантастика, но вместо да се разтуша гледайки красива плът в еротични сцени, филма беше тежък за борбата със смъртта и имаше леко будистко философски препратки.

# 4
  • Мнения: 148
Днес гледах едно интервю с А. Сърчаджиева и стана въпрос за филма " Шивачки "... Български филм за три провинциални момичета...  Препоръчвам Ви го... !   bouquet

# 5
  • Мнения: 1 568
В момента гледам д-р Хаус Wink

# 6
  • София
  • Мнения: 3 795
Не е последният, който съм гледала, но може би най-много ми хареса "Австралия" от по-новите филми.

# 7
  • Мнения: 84
Последно съм гледала най-новият филм от поридицата Терминатор, но беше с лошо качество /дръпнат от някакъв сайт  Mr. Green/

# 8
# 9
  • Мнения: 1 788
Последно (от няколко месеца насам) "Legend of the seeker", "Doctor Who" и "Fringe" Simple Smile
Леки и приятни сериали Simple Smile

# 10
  • Мнения: 148
В момента гледам д-р Хаус Wink
Не е последният, който съм гледала, но може би най-много ми хареса "Австралия" от по-новите филми.
С Никол Кидман...?

# 11
  • Мнения: 1 568
А м/у другото оная нощ гледах "Сексът и градът"-игралният,не го бях гледала.
Препоръчвам "Обществото на мъртвите поети"

# 12
  • Мнения: 5 462
Кой филм за последно гледахте и какви са  отзивите Ви от него...? Simple Smile...   bouquet

Понеже и по четене съм на такава вълна, та и от към филм се ориентирах към де що има за Тюдорите. Та гледах "The Tudors", 3 сезона, общо 28 серии за по-малко от 5 дена, предимно вечер след 22.00 часа. Бях като заварчик в очите.
Отзивите - става сериалчето, не е никак лошо. Добра работа.
Tино , кажи как е 3 сезон ???Хареса ли ти ???Откога е излязъл , а аз още не съм седнала да го гледам .Има ли интрига след като вече я няма Ан ... Whistling Wink

# 13
  • София
  • Мнения: 3 795
В момента гледам д-р Хаус Wink
Не е последният, който съм гледала, но може би най-много ми хареса "Австралия" от по-новите филми.
С Никол Кидман...?
Да

# 14
  • на терасата
  • Мнения: 660
Както се вижда от подписа ми, в момента съм "на вълна" Колин Фърт. Снощи гледах "What the girls want". Леко и приятно филмче, като за "лека нощ".

# 15
  • Мнения: 148
Както се вижда от подписа ми, в момента съм "на вълна" Колин Фърт. Снощи гледах "What the girls want". Леко и приятно филмче, като за "лека нощ".
    Рак - Щрак, не мога да го намеря от Замунда...?

# 16
  • на терасата
  • Мнения: 660
What a Girl Wants е заглавието. Извинявай.
Не си спомням от zamunda или от Arena го теглих.

# 17
  • Мнения: 148
What a Girl Wants е заглавието. Извинявай.
Не си спомням от zamunda или от Arena го теглих.
Намерх го, Благодаря ти много!...

# 18
  • Мнения: 4 892
Кой филм за последно гледахте и какви са  отзивите Ви от него...? Simple Smile...   bouquet

Понеже и по четене съм на такава вълна, та и от към филм се ориентирах към де що има за Тюдорите. Та гледах "The Tudors", 3 сезона, общо 28 серии за по-малко от 5 дена, предимно вечер след 22.00 часа. Бях като заварчик в очите.
Отзивите - става сериалчето, не е никак лошо. Добра работа.
Tино , кажи как е 3 сезон ???Хареса ли ти ???Откога е излязъл , а аз още не съм седнала да го гледам .Има ли интрига след като вече я няма Ан ... Whistling Wink

Трети сезон е супер, интригата се върти около Кромуел.  На мен ми харесва, има интересно през целия филм, не само около историята с Ан Болейн. Даже мисля, че там малко протакаха, по едно време ми дойде множко.  Grinning

# 19
  • Там, където ме обичат
  • Мнения: 3 676
Гледах "Той не си пада по теб" или нещо подобно. Много приятен филм. От рода на Сексът и градът. Препоръчвам го newsm10

# 20
  • Мнения: 417
*Ангели и демони*

# 21
  • Там, където ме обичат
  • Мнения: 3 676
Препоръчан от друг форумист и одобрен горещо от мен
A good year -  с Ръсел Кроу

# 22
  • Мнения: 1 558
Гледах "Той не си пада по теб" или нещо подобно. Много приятен филм. От рода на Сексът и градът. Препоръчвам го newsm10

Хареса ли ти? Аз едва успях да му дочакам края smile3507

# 23
  • Мнения: 148
Някой би ли дал оценка на новия филм " Терминаторите "...? :think:

# 24
  • Here, There and Everywhere
  • Мнения: 373
Два филма, които скоро гледах
The Joy Luck Club (не знам дали го има преведен)
http://www.imdb.com/title/tt0107282/-
а това е описание http://en.wikipedia.org/wiki/The_Joy_Luck_Club_(film)

и "Кралицата"
http://www.imdb.com/title/tt0436697/

първият ми хареса повече, тежък филм е, но си струва
вторият е по- нов, имаше награди и сигурно сте го чували

# 25
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
Момичета извинявайте че се отклонявам от темата,но имам едно питане Blush пък и да не пускам нова тема Rolling Eyes
От доста време не съм гледала какъвто и да е филм и днес реших да по - зяпам малко,НО съм забравила как се слагат субтитрите на филмите,а преди не ми беше проблем.....днес се мъчих,но без резултат   newsm78   Със  CyberLink Power и Windows Media Player съм.  Praynig

# 26
  • Мнения: 148
Момичета извинявайте че се отклонявам от темата,но имам едно питане Blush пък и да не пускам нова тема Rolling Eyes
От доста време не съм гледала какъвто и да е филм и днес реших да по - зяпам малко,НО съм забравила как се слагат субтитрите на филмите,а преди не ми беше проблем.....днес се мъчих,но без резултат   newsm78   Със  CyberLink Power и Windows Media Player съм.  Praynig
   Ами най - добре е да си изтеглиш филм, на описанието на който е посочено, че в   торента има субтитри... Simple Smile))...   bouquet

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 1 152
Последно гледах Мумията 3. Добра комедия са направили  Mr. Green

# 28
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
  Ами най - добре е да си изтеглиш филм, на описанието на който е посочено, че в   торента има субтитри... Simple Smile))...   bouquet
Е да,така е,но когато искам да гледам определен филм който няма вградени суб...?Както и да е,няма значение Peace Мерси! Simple Smile

Последно гледан филм - Мис Март,забавен е. Mr. Green

# 29
  • Мнения: 11
Изворът на живота. Днес го гледах. Признавам си че се поблазних от мисълта да гледам Хю Джакман в романтична драма - фантастика, но вместо да се разтуша гледайки красива плът в еротични сцени, филма беше тежък за борбата със смъртта и имаше леко будистко философски препратки.


а ще ми кажеш ли кой е филма с Хю?

# 30
  • Мнения: 705
Изворът на живота. Днес го гледах. Признавам си че се поблазних от мисълта да гледам Хю Джакман в романтична драма - фантастика, но вместо да се разтуша гледайки красива плът в еротични сцени, филма беше тежък за борбата със смъртта и имаше леко будистко философски препратки.


а ще ми кажеш ли кой е филма с Хю?

Изворът на живота е с Хю Джакман - странен филм, хи4 не е лош, ама.... newsm78

Аз последно гледах "Наистина Любов" с Хю Гранд -  много добър (филма, не Хю Simple Smile ) Колин Фърт също участва в него (това за рак щрак)

# 31
  • Там, където ме обичат
  • Мнения: 3 676
Гледах Двуличие. Малко съм разочарована - много дълъг филм, според мен неоснователно. Почти докрая се опитвах да наместя сценките хронологично и да схвана логиката. Та покрай това изпуснах много от детайлите. Странен филм.

# 32
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
Току - що изгледах Secret defense - нелош френски филм, гледала съм и по-добри, но става Wink.

# 33
  • Мнения: 148
Мили мами...  Peace Вкъщи цари хармония... Тъй като щерката е заклет фен НА ХАРИ ПОТЪР се събрахме вчера вечерта и се нарадвахме на последния излязъл филм от сагата... Лекичко филмче... Хари Потър и Нечистокръвния Принц...

# 34
  • Universe
  • Мнения: 1 556
Le chat / The Cat /Котката (1971) - http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=39062
http://www.imdb.com/title/tt0066906/
Жан Гален и Симон Сеньоре   bowuu

# 35
  • в страната на абсурдите
  • Мнения: 1 236
The Ghosts of Girlfriends Past 

# 36
# 37
  • В най-романтичното място,което можете да си представите.
  • Мнения: 2
ВЧЕРА ГО ГЛЕДАХ СТРАХОТЕН ФИЛМ

# 38
  • Мнения: 1
The proposal - добре беше   Peace

# 39
  • в страната на абсурдите
  • Мнения: 1 236
White Oleander    

# 40
  • Мнения: 8
Снощи гледахме,, Бруно,, и по голяма глупост през живота ми не бях гледала .Тръгнахме си в началото ,а гаджето ми се отврати от размахването на мъжки полови органи. #2gunfire #2gunfire #2gunfire Нямам думи просто

# 41
  • в страната на абсурдите
  • Мнения: 1 236
The Ultimate Gift  
много добър филм!

# 42
  • Мнения: 5 940
"Хористите". Препоръчвам го на всички, особено в този форум.

# 43
# 44
  • Мнения: 502
    Ами на вълна Стенли Кубрик съм. Гледах снощи Широко затворени очи" с Никол Кидман и Том Крус. А онази вечер пък смятания му за култов филм "Портокал с часовников механизъм". Отзиви? Голям режисьор,спор няма. Да можеш да представиш перверзията в такъв вид пред очите на публиката,че вместо тя да бъде скандализирана,да зяпа с широко отворени очи и да остава без дъх. Много размисли будят у мен подобни филми. Засега продължавам с тях. Довечера ще гледам 2001: Космическа одисея".
  Между другото,именно Стенли Кубрик е първият човек,филмирал скандалния роман "Лолита". Работили са съвместно с Набоков.

# 45
  • Мнения: 994
Гледах Nuovomondo.
За имиграцията в САЩ в началото на 20ти век. Много ми хареса, а и някои от случките във филма се оказаха доста злободневни (аз като минала пътечката години по-късно бях много заинтригувана).

# 46
  • Мнения: 2 974
Гледах последно вчера "The Hangover", филм мечта сравнен с предпоследния - Bruno

# 47
  • Мнения: 3 491
Гледах Nuovomondo.
За имиграцията в САЩ в началото на 20ти век. Много ми хареса, а и някои от случките във филма се оказаха доста злободневни (аз като минала пътечката години по-късно бях много заинтригувана).
Благодаря, поръчах си го, макар че напоследък ми е доста трудно да намирам време за филми.

# 48
  • Мнения: 101
Ice Age 3. Перфектното разтоварване за час и половина в петък вечер. Препоръчвам го горещо.

# 49
  • Мнения: 2 149
Гледах последно вчера "The Hangover", филм мечта сравнен с предпоследния - Bruno
И аз го гледах,забавно филмче Peace

# 50
  • Варна/Лондон
  • Мнения: 1 441
http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=67423&hit=1
Този е пред-последния който гледах ,защото последния дето се опитах да го гледан ,го спрях на 20-та минута...http://www.imdb.com/title/tt1127180/
Харесвам ужаси,но не и такива дето ме разсмиват...от тъпотия.

# 51
  • Мнения: 994
Снощи гледах Caterina va in città.
Не мога да кажа, че съм много впечатлена, но може би ако бях италианка, щеше повече да ми допадне. Обаче ми напомни епизод от ученическите ми години и ми стана интересно как усетих български привкус.

блажка, мисля че ще ти хареса Nuovomondo. Аз си взех още един филм от същия режисьор и се надявам също да е толкова добър. Ще споделя.

# 52
  • Мнения: 2 453
Вчера гледах http://www.DMCA-removal-from-Google/details.php?id=162642. Филмът ми напомня  на "Самоличността на Борн".

# 53
  • Мнения: 148
Гадни момичета...

# 54
  • Мнения: 994
Снощи гледах Respiro, от режисьора на Nuovomondo. Не е лош филма, но от двата предпочитам Nuovomondo.

# 55
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 726
Гледах последно вчера "The Hangover", филм мечта сравнен с предпоследния - Bruno
И аз го гледах,забавно филмче Peace

И на мен това е последния филм, който гледах. В момента ме чакат основно сериали, но съм свалила още два филма - "Нощ в музея"2 и "Ghosts of girlfriends".

Миналата седмица мъжът ми сподели, че негов колега го е помолил да сподели хубава комедия и той не могъл да се сети за нито една Laughing

# 56
# 57
  • Мнения: 3 491
"Revolutionary Road", и ми хареса.

# 58
  • Мнения: 994
"Revolutionary Road", и ми хареса.

И аз му се глася, ще видя кога ще го вместя и него в програмата.

# 59
  • Мнения: 2 257
И аз му се глася, ще видя кога ще го вместя и него в програмата.

Става. Всичките Оскаровци тази година, според мен, ''стават''. Но не са нещо кой знае какво - и Милионерът, и Бенджамин, и Четецът, и този.

По темата - гледах най-накрая Ангели и Демони и не го догледах. Също и Year 1. Или аз съм станала някаква супер претенция, или филмите нещо издишат напоследък. Абе, къде са онези класни и класически филми от едно време, къде? Не говоря за някакви академични филми, които маниаците гледат, а за най-обикновени 'поп' филми.

# 60
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 726
Джи, напълно съм съгласна с мнението. Ако извадя някой "стар" филм ще продължавам да го гледам с интерес и да ме вълнува, дори да ме разплаква или да ме кара да се п.....м от смях. Напоследък Холивуд застава зад високобюджетни безсмислени филми. "Ангели и Демони", както и "Трансформърите" и в пълна степен "Терминатор", според мен бяха под всякаква критика. В "Трансформърите" толкова анимация и ефекти бяха сложили, че изгубих сюжетната линия, я финала сигурно траеше близо 30 мин., разтеглен от безмислени сцени и ужасно тъпа развръзка.

# 61
  • Universe
  • Мнения: 1 556
Xiang ri kui (Sunflower) / Слънчоглед (2005) - http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=172611&hit=1
http://www.imdb.com/title/tt0401808/

Много красив и човечен филм за бащината любов, за семейството, за войната между поколенията, в който историческите събития са умело и ненатрапчиво вплетени в личната драма на всеки от героите  Peace

    П.П. За първи път гледам китайски филм и съм изключително приятно изненадана. А признанието за филма са наградите му  bowuu

# 62
  • Мнения: 3 491

блажка, мисля че ще ти хареса Nuovomondo.
Позна, хареса ми. Simple Smile И много ми напомняше на една мемоарна книга, която четох това лято, "The Eagle and the Stork" се казва, на един македонец, Стоян Христов (Stoyan Christowe). Той е емигрирал на 14г. заедно с другите от селото, по-късно се издига и става сенатор на щата Вермонт. Но книгата му е точно за емиграцията от България и Македония по същото време, много колоритна. Като я четях, все си я представях на филм.

# 63
  • Благоевград
  • Мнения: 2 857
Аз последно гледах Водно конче, много силно ми въздейства, но все пак не мисля, че е направен по действителен случай. Гледах и Хари Потър 6, разочарована съм, книгата е страхотна, а филма е ужасен  #Cussing out #Cussing out #Cussing out

# 64
  • Мнения: 3 922
Гледах последно вчера "The Hangover"
На по-голяма тъпотия не бях попадала скоро ooooh! и не го изгледах до края.

# 65
  • СОФИЯ
  • Мнения: 186
GOAL 2 и 3  Grinning

# 66
  • В подножието на планината
  • Мнения: 813
  Perfect Stranger  ( Идеалната непозната ).
  Останах изненадана от развръзката. Хареса ми филма.

# 67
  • Мнения: 994

Позна, хареса ми. Simple Smile И много ми напомняше на една мемоарна книга, която четох това лято, "The Eagle and the Stork" се казва, на един македонец, Стоян Христов (Stoyan Christowe). Той е емигрирал на 14г. заедно с другите от селото, по-късно се издига и става сенатор на щата Вермонт. Но книгата му е точно за емиграцията от България и Македония по същото време, много колоритна. Като я четях, все си я представях на филм.

Радвам се, че ти е харесал. Непременно ще потърся и книгата, че ме заинтригува.

# 68
  • Мнения: 994
И аз му се глася, ще видя кога ще го вместя и него в програмата.

Става. Всичките Оскаровци тази година, според мен, ''стават''. Но не са нещо кой знае какво - и Милионерът, и Бенджамин, и Четецът, и този.

По темата - гледах най-накрая Ангели и Демони и не го догледах. Също и Year 1. Или аз съм станала някаква супер претенция, или филмите нещо издишат напоследък. Абе, къде са онези класни и класически филми от едно време, къде? Не говоря за някакви академични филми, които маниаците гледат, а за най-обикновени 'поп' филми.

Аз пък освен Бенджамин  друг от Оскарските филми още не съм гледала. След всички суперлативи, които се сипеха за Бендажмин очаквах нещо повече, ама на мен не ми хареса. Май и аз съм станала претенциозна  Thinking. И аз ги търся тия "поп" филми, ама няма. Остарявам си явно Simple Smile

На Дан Браун четох книгите, няма сила, която може да ме накара да си причиня и филмите.

# 69
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
И аз му се глася, ще видя кога ще го вместя и него в програмата.

Става. Всичките Оскаровци тази година, според мен, ''стават''. Но не са нещо кой знае какво - и Милионерът, и Бенджамин, и Четецът, и този.

По темата - гледах най-накрая Ангели и Демони и не го догледах. Също и Year 1. Или аз съм станала някаква супер претенция, или филмите нещо издишат напоследък. Абе, къде са онези класни и класически филми от едно време, къде? Не говоря за някакви академични филми, които маниаците гледат, а за най-обикновени 'поп' филми.



Аз пък освен Бенджамин  друг от Оскарските филми още не съм гледала. След всички суперлативи, които се сипеха за Бендажмин очаквах нещо повече, ама на мен не ми хареса. Май и аз съм станала претенциозна  Thinking. И аз ги търся тия "поп" филми, ама няма. Остарявам си явно Simple Smile

На Дан Браун четох книгите, няма сила, която може да ме накара да си причиня и филмите.

А пък аз си мислех, че съм единствената , която не може да оцени таланта на Дан Браун  bouquet.

# 70
  • Мнения: 2 974
Гледах последно вчера "The Hangover"
На по-голяма тъпотия не бях попадала скоро ooooh! и не го изгледах до края.

Съжалявам ако съм подвел някого с коментара ми. Всъщност не го харесах особено, но мнението че е по-добър беше като го сравнявах с предпоследния гледан Bruno който така и не успях да изгледам докрай без превъртане.

# 71
  • Мнения: 239
Току-що гледах The Others "Другите" с Никол Кидман, хареса ми, поне за мен имаше доста неочакван край. Който харесва филми с призраци, да го гледа Simple Smile Води се трилър, ужас.

# 72
  • Мнения: 2 453
Снощи гледах http://www.DMCA-removal-from-Google/details.php?id=138476. Хубав филм с интересно режисьорско решение.

# 73
  • Мнения: 38
Вчера гледах "куче в чекмедже" по канала.....Домиля ми за моето детство  Simple SmileИзумително беше колко много се е променила софия както и средата колко живеем а всъщност отношението и манталитета на хората си остава един и същ. Confused

# 74
  • Мнения: 2 453
Вчера гледах http://www.DMCA-removal-from-Google/details.php?id=118848.
Филмът е тежък, но ми хареса ,препоръчвам го.

# 75
  • Мнения: 994
Снощи гледах In Bruges. Хареса ми.

# 76
  • Стара Загора
  • Мнения: 11
запис за да ви следя !

# 77
  • Мнения: 11
Снощи гледах Obsessed и ми хареса Simple Smile

# 78
  • Мнения: 2 453
Вчера гледах http://www.DMCA-removal-from-Google/details.php?id=142988. Напомня на "Ефектът на пеперудата".

# 79
  • Мнения: 2 401
Снощи гледах Obsessed и ми хареса Simple Smile

Яка тъпотия, но я изгледах докрай, макар и на три пъти. Какво да очакваш,щом тук се изявява  Бионсе..
Но мъжа и ми хареса, готин пич.

# 80
  • Мнения: 0
Сега го изгледах,страхотен е.  bouquet

# 81
  • Мнения: 148
I love you man... Леко петъчно филмче... Simple Smile))...

# 82
  • Мнения: 2 149
I love you man... Леко петъчно филмче... Simple Smile))...
newsm10

# 83
  • Мнения: 1 558

Кой? Филма или краля? smile3521

# 84
  • Мнения: 3 491
Defiance, по истински случай, много ми хареса! За оцеляването на част от белоруските евреи по време на Втората световна война - в гората, като отряд. Много реалистично беше - с пресъздаването на чисто битовите трудности, вътрешните им междуособици, битките с немците и белоруската полиция, руския антисемитизъм ... Двамата братя, които ръководят отряда, успяват по-късно да емигрират в Америка, където създават бизнес и потомство.
Гледах и разни предпоследни филми преди него, но не си заслужават споменаването.

# 85
  • Мнения: 76
Ice Age 3 - много свежо филмче.

# 86
  • Мнения: 883
I love you man- пълна загуба на време от моя страна

# 87
  • Мнения: 76
Bruno - много як.  Така ги усмива американците тоя пич.  А Пола Абдул голяма излагация. Снимано е със скрита камера и хората са показали себе си.  Много е провокиращ и трябва да се гледа бавно Simple Smile

# 88
  • до реката
  • Мнения: 295
 Stop

# 89
  • Мнения: 60
гледах "Обществени врагове ' с Джони Деп , слаб филм , не ми хареса
по истинска история , сиииилно преиначена ( проверих в нет-а ) , режисьор Майкъл Ман , не се е получил филмът изобщо ,
може и да не го гледате

# 90
  • Мнения: 2 974
Bruno - много як.  Така ги усмива американците тоя пич.  А Пола Абдул голяма излагация. Снимано е със скрита камера и хората са показали себе си.  Много е провокиращ и трябва да се гледа бавно Simple Smile

Мнооого бавно и на почивки  Sunglasses

# 91
# 92
  • Пловдив
  • Мнения: 1 152
Гледах "Ghosts of girlfriends". След всички суперлативи за него останах разочарована.

# 93
  • до реката
  • Мнения: 295
ГЛЕДАХ УЖ НЯКАКВИ УЖАСИ С кАЛИСТА фЛОКХАРД ЧУПЛИВИ ИЛИ НЕЩО ТАКОВА НЕ БЕШЕ ТОВА КОЕТО СЕ ОЧАКВА ОТ ЕДНИ УЖАСИ

# 94
  • до реката
  • Мнения: 295
Гледах и ледена епоха3 супер е

# 95
  • Мнения: 593
"Ембър, вечният град"

# 96
  • Пловдив
  • Мнения: 9 186
"Последен ергенски запой" - доста ведра и разтоварваща комедия. Разбира се записвам се и с "Перла" - филмът, в който съм вманиачена, при условие, че хич не си падам по подобни сериали и не бях гледала такива поне десетина години, но започне ли този не мога да мигна.

# 97
  • Мнения: 1 318
"Long Weekend"
http://www.DMCA-removal-from-Google/details.php?id=182325&hit=1
Приспа ме, но малко муден на моменти..

# 98
  • Plovdiv
  • Мнения: 548
Ако "последно" означава "на кино" - гледах Пророчеството/Knowing, преди може би месец. Излязох от киното в леееко депресарско настроение. Laughing Ако не се чувствах толкова смачкана след това, щях да кажа, че ми е харесал. Grinning
Вчера гледах Hitch / Хитч, препоръчан от съфорумка тук.   bouquet Много свежо и зареждащо.
С последните си филми /като -The Pursuit Of Happyness / Преследване на щастието, Seven Pounds / Седем души/ Уил Смит ме изненадва приятно. Laughing

# 99
  • Мнения: 2 257
Снощи гледах Psych Out с Джак Никълсън, който там е на 30г.  Crazy Не го бях гледала, хипарска история.

# 100
  • София
  • Мнения: 746
Гледах днес http://www.DMCA-removal-from-Google/details.php?id=156197&hit=1, Мег Райън ми е от любимите актриси,нооооо,много ми беше глупав филма Rolling Eyes

# 101
  • Мнения: 106

Ритни камбаната с финес

Страхотен филм!!!!

# 102
  • Мнения: 6
The Hangover гледах последно и мога да кажа, че не ми хареса толкова. Не знам защо всички казват, че е много интересен и смешен newsm78 newsm78

# 103
  • Мнения: 517
Ангели и демони и Трансформърс 2 Peace

# 104
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 726
Ангели и демони и Трансформърс 2 Peace

Едвам ги изгледах. Финала на втория ми се стори минимум 30 минути ooooh!

# 105
  • Мнения: 45
Отдавна не ми се е случвало да ме грабне така филм, ако имате възможност гледайте го"Two Lovers". С моят любим актьор Хоакин Финикс.

# 106
# 107
  • до реката
  • Мнения: 295

Ритни камбаната с финес

Страхотен филм!!!!
на скоро не съм гледала по тъп филм.

# 108
  • в страната на абсурдите
  • Мнения: 1 236

става,макар че на моменти ми беше муден!
http://www.DMCA-removal-from-Google/catalogue.php?search=Fever+P … mp;catalog=movies

# 109
  • Мнения: 1 558
Снощи гледах „Тристан и Изолда„.По принцип обичам такъв тип филми,но този почти ме приспа Tired

# 110
# 111
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 726
nelly6900, когато излезе много му се чудех. Отлежаваше доста време и след това съжалявах, че не съм го гледала по-рано. Чудесен филм и музика.

# 112
  • Варна
  • Мнения: 924
Вики Кристина Барселона

Наистина изискан и искрен филм за нещата от живота,с красиви и добри актьори.
Всеки път,когато гледам филм на Уди Алън ми се ще да го познавах лично и да можех
когато поискам да вдигна телефона и да си подърдоря с него.

Последна редакция: нд, 23 авг 2009, 19:01 от Lora-Di

# 113
  • в страната на абсурдите
  • Мнения: 1 236
снощи гледах този,много ми хареса !
    http://www.DMCA-removal-from-Google/catalogue.php?search=Somethi … mp;catalog=movies

# 114
  • Мнения: 126
Преди два дена гледах - "Последният ергенски запой". Много хубава комудия  Simple Smile

# 115
  • в страната на абсурдите
  • Мнения: 1 236
-хареса ми

# 116
  • Мнения: 1 558
От вчера започнах да гледам The Tudors.

# 117
  • Мнения: 3 622
Със сина ми гледах на 3D на кино Арена G-Force: специален отряд
Много сладък филм  Grinning
http://www.kinoarena.com/movie/349

# 118
  • Мнения: 0
Гледах "Поличбата" или"Предсказанието"Участват любими артисти.Но това което показва филмът е доста страшничко Thinking

# 119
  • Мнения: 59

Този филм много ми хареса. "Мажоретки: Борба докрай" този филм също е хубав, поне на мен ми хареса.   

# 120
  • Мнения: 1 427
Преди една седмица гледах ''JODHA AKBAR'' и просто не съм на себе си оттогава.
 http://www.youtube.com/watch?v=LC05vBoXwos
поздрав за всички  bouquet

# 121
# 122
  • Мнения: 1 110
A moment to remember - много хубав и дълбок филм.

# 123
  • Мнения: 106
Гадни копилета - http://www.youtube.com/watch?v=dOMKloOEKcU&feature=channel

 thumbsup Тарантино!!!

# 124
  • Plovdiv
  • Мнения: 548

Ех, откога го дебна.... Grinning Добре, че ми припомни.  bouquet Дано да е с нормално качество вече. Praynig

# 125
  • Мнения: 106

Ех, откога го дебна.... Grinning Добре, че ми припомни.  bouquet Дано да е с нормално качество вече. Praynig

Незнам с какво качество е, аз го гледах на кино!

# 126
  • Мнения: 2 257
Всеки път,когато гледам филм на Уди Алън ми се ще да го познавах лично и да можех
когато поискам да вдигна телефона и да си подърдоря с него.

И какъвто е дърдорко, да си дуднете минимум - поне - най-малко, час. Grinning

И аз най-накрая изгледах Вики Кристина Барселона и ми хареса, да. Съвсем естествен филм, просто все едно са ти в къщи, до тебе тези всичките във филма. Прозрачен някак си, но в положителен смисъл - все едно си вътре в нещата и участваш, докато ги гледаш, сякаш ти се случва на теб, всичко е като че ли във въздуха наоколо. Малко творци успяват така да ме накарат "да вляза" във филма, обикновено седя и го гледам отстрани, а сега не си личеше, че е на кино. И Пенелопито просто беше идеалната луда за Хавиер, добре напасната до милиметри.

Друго какво изгледах?  Paris, je t'aime - много, много добър! Разкошен!

Исках отдавна да гледам Last Сhance Harvey и той не беше зле - Дъстин Хофман ми хареса как страхотно се въплъщава в ролята на сдухан лузър...Ема Томпсън е симпатяга по начало...

А, да, и The Good Shepherd изгледах, него го гледах три дни, с прекъсвания, скучен ми беше, макар да имаше силни моменти...

# 127
  • Мнения: 502
  Гледах снощи този:

  The Cook The Thief His Wife And Her Lover / Готвачът, крадецът,  … т любовник (1989)


  Хареса ми,даже много... Laughing

Много прилича на почерка на Тарантино-хубава музика,перфектна актьорска игра,шокиращи сцени. Но ми хареса повече от някои от последните му филми. Някак по-изтънчено брутален е Питър Гринауей.
  Хелън Мирън е страхотна,много добра! Майкъл Наймън е надминал себе си с музиката.

Любопитно ми е да чуя и вашите отзиви за този филм. Бихте ли споделили.

  Това е интересно. ПИТЪР ГРИНАУЕЙ ЗА СМЪРТТА НА КИНОТО

Последна редакция: вт, 01 сеп 2009, 11:19 от maraidara

# 128
  • Мнения: 375
Аз гледах филма СИРАК и много ми хареса .    http://www.bananabg.com/details.php?id=17469

# 129
  • Мнения: 2 149
State of Play,хареса ми Wink

# 130
  • Мнения: 59
Аз снощи гледах "Ангелите на Чарли".

# 131
  • в страната на абсурдите
  • Мнения: 1 236


смях се от сърце! http://www.DMCA-removal-from-Google/details.php?id=189526

# 132
  • Мнения: 2 453
The Bank Job / Банковият обир (2008)
http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=147050

Не ме грабна.

# 133
  • у дома
  • Мнения: 965
В момента дават Криле на желанието на Вим Вендерс по Канал 1 - не знам за кой път го гледам...  Heart Eyes

# 134
  • Мнения: 3 491
"Италианецът" , ново руско кино. За едно момченце в дом за изоставени деца, на което намират италиански осиновители, но то тръгва да търси истинската си майка из сивотията и депресията на съвременна Русия. Хареса ми много, макар и да си давам сметка, че поради чувствителността на темата може би не мога да бъда съвсем критична.

# 135
  • Мнения: 132
''Името на розата''   гледахме снощи заедно със сина ми.
Учителят  им по български и литература /8 клас/ ги е питал дали са го гледали.

http://DMCA-removal-from-Google/catalogue.php?search=%E8%EC%E5%F … mp;catalog=movies

А  в петък гледахме
  Step up   
http://DMCA-removal-from-Google/catalogue.php?search=Step+Up&catalog=movies

 Step up 2  The streets 
http://DMCA-removal-from-Google/catalogue.php?search=Step+Up+2&catalog=movies

# 136
# 137
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
Предложението,
мн сладко филмче....страхотно!

# 138
  • Мнения: 14
"Тетрадката"- страхотен е!

# 139
  • София
  • Мнения: 8 103
"Ледена епоха 3: Зората на динозаврите"

# 140
  • Мнения: 1 146
На кино "The Ugly Truth". Става, има смешни моменти.

"Тетрадката"- страхотен е!

Много го харесвам.

# 141
  • Мнения: 14
На кино "The Ugly Truth". Става, има смешни моменти.

"Тетрадката"- страхотен е!

Много го харесвам.

newsm10

# 142
# 143
  • Мнения: 126
 Последно гледах - "Животът пред очите й"  /  The Life Before Her Eyes, с участието на Ума Търман.
Хареса ми.  Peace

# 144
  • Мнения: 68
"Явлението "  хареса ми .

# 145
  • Мнения: 1
Trade http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=115329&hit=1
Разказва се за трафика на хора.Не е лош. Wink

Crash http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=145051&hit=1
Не знам как да го опиша точно,но на мен ми беше интересен.Държи в напрежение.

Untamed Heart http://www.DMCA-removal-from-Google/details.php?id=55697&hit=1
Страхотен.. Two Hearts

# 146
  • София
  • Мнения: 1 176
Снощи успях да догледам The Taking of Pelham 1 2 3 , понеже заспивах няколко пъти.
Не ми хареса, макар че харесвам много и Denzel Washington, и John Travolta.

# 147
  • Мнения: 45
1." Мъжът, който мразеше жените"
2." Извънземното"

# 148
  • Мнения: 2 257
Гледах един полу-документален филм за "Белградския фантом" - един пич открадва Порше през 70те по времето на Тито и прави шоу в центъра на Белград. Скандал.
Странен филм.

# 149
# 150
  • Мнения: 292
много приятно и отпускащо филмче


а този ми е в категорията ..... приятен, развлекателен и неангажиращ филм.

# 151
  • Мнения: 0
"Грозната истина"-страхотен филм,много се смях  JoyСъщо така "Монте Кристо" от 2002г.

# 152
  • Мнения: 17

Днес гледах "Съмнения" ( Doubt) с Мерил Стрийп и Ейми Адамс.
Много ми хареса играта на Стрийп, режисьорското решение също е добро - целият филм се поддържа от играта на главните герои, много готин психологически трилър и през цялото време те кара да се чудиш свещеника направил ли го е или не е ... Thinking



# 153
  • Варна
  • Мнения: 672
На кино 3D:


и от замунда http://DMCA-removal-from-Google/catalogue.php?search=bride+wars& … mp;catalog=movies

Последна редакция: нд, 11 окт 2009, 09:32 от Просто аз

# 154
  • Мнения: 2
Max Payne - въпреки че е правен по игра, очаквах повече Confused

# 155
  • Мнения: 6
Хористите /The Chorus/ - абсолютно прекрасен филм, препоръчвам с две ръце Peace

# 156
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
този
голяма глупост! и участието на любимия Джерард бътлър не можА да ми промени мнението!

# 157
  • Мнения: 3 491
Up and Down, чешки. Много приятен!

# 158
  • Мнения: 1 558
този
голяма глупост! и участието на любимия Джерард бътлър не можА да ми промени мнението!

Е стига де.Аз пък страшно се забавлявах.Отдавна не бях гледала толкова свежа комедия,която да ме разсмее с глас Laughing

# 159
  • Мнения: 5 940
Някой гледал ли е "Източни пиеси"?

# 160
  • Бургас
  • Мнения: 337
И аз последно гледах Грозната истина,ааа и Предложението също...АМи първия- пълна боза, Предложението ми хареса много Peace

# 161
  • Мнения: 1 558
На мен пък Предложението ми беше супер скучно,едва дочаках края Tired Май всички романтични филми със Сандра Бълок са безумно еднообразни.Достатъчно е да изгледаш само един и все едно си гледал всички Rolling Eyes

# 162
  • Бургас
  • Мнения: 337
Разли4ни вкусове имаме  Peace

# 163
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
или съм оперирана от чувство за хумор или ще е нещо друго Wink
честно, нищо НОВО не видях във филма, а за смях и дума не може да става
предвидим, розов, бозян, та чак нагарча, смешни смешки... Wink

# 164
  • Мнения: 1 558
или съм оперирана от чувство за хумор или ще е нещо друго Wink
честно, нищо НОВО не видях във филма, а за смях и дума не може да става
предвидим, розов, бозян, та чак нагарча, смешни смешки... Wink

Ами както е писала maimunka2 имаме различни вкусове Wink Аз не съм се забавлявала така откакто гледах „9 ярда„ ,т.е от доста години Rolling Eyes

# 165
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
Ами както е писала maimunka2 имаме различни вкусове Wink
разбира се Wink

# 166
  • София
  • Мнения: 1 176
Последно гледах Cashback / Живот на пауза (2006) .
В описанието ми се стори интересен, идеята също, филмът обаче не покри очакванията ми.

# 167
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 726
2012 - на кино. Страшно много ми хареса и се радвам, че не го чаках на торент. На кино внушението е страхотно.

# 168
  • Мнения: 7 837
How To Lose Friends And Alienate People.
Ще прочета и книгата.

# 169
  • Мнения: 292
Twilight  Embarassed, в рамките на две седмици два пъти. Днес го дават по ТВ-то и ми е за трети път. Невероятен е. Сега Чакам "Новолуние" .... Crazy
" Грозната истина" ми хареса, а "Предложението" ..... оЧаквах много повеЧе ....

# 170
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 660
"Коледна песен", на кино.
Страхотен е.

# 171
  • Мнения: 683
2012 - на кино. Страшно много ми хареса и се радвам, че не го чаках на торент. На кино внушението е страхотно.
И аз чух хубави отзиви за този филм.

# 172
  • Мнения: 1 558
Twilight  Embarassed, в рамките на две седмици два пъти. Днес го дават по ТВ-то и ми е за трети път. Невероятен е. Сега Чакам "Новолуние" .... Crazy
" Грозната истина" ми хареса, а "Предложението" ..... оЧаквах много повеЧе ....

По коя телевизия са го давали,че съм пропуснала Thinking Иначе споделям мнението ти за филмите,които си споделила Peace Последно гледах „Хрониките на Ридик„ Wink

# 173
  • Мнения: 292
Twilight  Embarassed, в рамките на две седмици два пъти. Днес го дават по ТВ-то и ми е за трети път. Невероятен е. Сега Чакам "Новолуние" .... Crazy

По коя телевизия са го давали,че съм пропуснала Thinking Иначе споделям мнението ти за филмите,които си споделила Peace Последно гледах „Хрониките на Ридик„ Wink

По испанската ..... Mr. Green

# 174
  • Мнения: 1 558
 doh Ама разбира се.Как изобщо можах да си помисля,че Бг телевизия ще закупи някой нов филм.......  Tired

# 175
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 726
2012 - на кино. Страшно много ми хареса и се радвам, че не го чаках на торент. На кино внушението е страхотно.
И аз чух хубави отзиви за този филм.

Никой ли друг не го е гледал? Искам още едно мнение освен това на половинката.

# 176
  • София
  • Мнения: 1 355
Снощи гледах "Гадни копилета". Както всички филми на Тарантино и този ми хареса.

Общи условия

Активация на акаунт