ЯНУАРКИ 2010 за ФМ се стягат......(6)

  • 11 132
  • 288
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 9 481
Гита, какъв престой в болницата се плаща  newsm78 Няма такова нещо според мен...
2005г раждах секцио по мед. причини-плащах само за ВИП стаята, в държавна болница, около 20лв на ден Rolling Eyes
В обикновенте стаи не се доплащаше нищо..но разбира се, сега ситуацията може би е друга..

Днес ще спамя яко Mr. Green

Тарталета много се радвам Hug, а защо няма да е козирог? Thinking

Fallen_91 как ще изтраеш до 12-та седмица?! Crazy Аз ако можех, щях да ходя всеки ден Mr. Green

qoqoqo стискам ти палци сега всичко да е ок, и да си имате на финала един юнак Wink Hug

mili73 дабре дошла  bouquet Да ви е жива и здрава каката и безгрижно детство ѝ пожелавам Heart Eyes

Другите мами де сте? Я да се отчетете как сте Laughing



Katinche при мен поне нямаше абсолютно никакви признаци..дори напротив-имах си сутрешното повръщане и др симптоми за бременност Confused Може би защото не е било минало мн време..не знам..

# 46
  • Мнения: 560
Добро утро и от мен!

Ох,много се притеснявам момичета.Като ви чета ходите на прегледи през седмица две...а аз от установяването на бременността в 5г.с. и 4 дни чак за 9 и 5-дни...направо ще се пукна като не знам какво става  CryНе мога да разбера защо за чак тогава ми даде час.Не искам да мисля за най-лошото...но...ще полудея.
Ето Тарталета даже и на ФМ вече е ходила а е в 8-ма седмица.Мира не ми дава че видях само плоден сак и нищо друго.Има ли ембрионче няма ли... Sad Тоя лекар защо така направи...място не си намирам.

# 47
  • Мнения: 15
TV дръж се. И аз само плодно сакче съм видяла. На 22-ри ще ходя чак, след една седмица. А дотогава нашата работа е да се чувстваме щастливи и спокойни, колкото и да е трудно.
 Мен такава нерва ме гони и непоносимост към хората напоследък че нямам думи. Затова гледам да съм повечко време сама.

# 48
  • София
  • Мнения: 52
    Ех, момичета, толкова се радвам да се запиша в новата темичка  Hug
    Миналата седмица в сряда сутринта, имах леко кървене и много се стреснах, на бърза ръка се озовах на преглед. Лекарят като ме прегледа, каза че няма отлепване, ембриончето си е добре, но за по-сигурно ме остави в болницата до петък след обяд. Сега съм си вкъщи, почивам си, пия Дуфастон. Изписаха ми две инжекции Прегнил, едната беше за петък, утре ми е другата. 
    Надявам се вече  всичко  да е наред и да нямам такива поводи за притеснение. На преглед съм на 25 юни, май наистина досега прегледите ми са били през около две седмици. Искам да кажа на момичетата, на които прегледите са им през голям интервал, а имате някакви притеснения, ако имате възможност идете на частен преглед,така ще си осигурите така важното ви спокойствие!
    При мен непоносимостта от различни миризми и липсата на апетит си остават  Sad
    На мамчетата, които са на преглед днес, късмет и положителни емоции!

# 49
  • София
  • Мнения: 56
Здравейте, момичета!
Да се включа и аз, че досега само четях. На 29 г. съм с първа бременност и термина ми е на 18 януари. Миналата седмица бяхме на преглед и видяхме сърдечна дейност Grinning А иначе доки казва да изчакаме с всички изследвания, чак след 10 седмица ще започнем да правим, дори основните не сме правили, а да не говорим за ФМ. Но надявам се има време за всичко. А колкото до неразположенията, днес ме сполетяха с пълна сила, ужас а уж трябваше да минават. Поздрави от мен и лека бременност на всички Simple Smile

# 50
  • Мнения: 11 607
Тарталета, радвам се,че при теб всичко е ОК! Вярвам вече спокойствието те е обзело - използвай го най-пълноценно!

Поздравления и за Сладка Лейди! Само хубави новини да има!

Зацапвания не искам да има в темата! Почивайте и само хубави мисли в главата!

Да се оплача на бързо.....Не знаех,че вече всеки доктор си имал лаборатория, с която работи....Едно време - където ходя сега на доктор, имаха собствена лаборатория. Да, ама моя доктор решил да не ме прати там, а в някаква друга. Слава на Бога, не съм ходила по изследвания, и не съм наясно къде какво има. И докато я намерим - 3 лаборатории обиколихме, къответно и целия град. Най-накрая я намеихме, дадох каквото имам за даване и ...тръгнахме......Но.....моя мъж се изнерви нещо, забрави за  знака Стоп на едно кръстовище и се досещате какво стана - бутнахме едно такси. Не стигнахме до полиция, човека се съгласи да му платим изчукването на калника и това е. Обаче повече поражения има по нашата кола - радиатора и бронята отидоха.

В същото време в къщи Рая чака да идем да я вземем и да я водим на лекар, че милата от 3 дни е с Т - стигнахме 40гр., сутринта бе само 37,7, повръща, гърло я боли, въобще екстрите са на лице. Миналата седмица аз, шафетата отиде сега за съжаление при нея. Милата няколко пъти се обади,че и е лошо.....Мен ме оставиха на работа, Лъчо бяга да оправя таксиметровия шофьор за майстор(че имал някакъв по-дълъг курс, а предната врата трудно се отваряше, добре,че и майстора се съгласи да поправи, защото днес работел само вечерта, въобще.....), Рая звъни по телефона... - въобще лудница. На работата ток няма и картинката е пълна.

Вили завърши най-накрая....Да се похваля гордо - пълно 6, вкл. и по рисуване, тя се бе заканила да му остави 4, но класната на Вили каза - ако тя му пише 4-ка, аз ще му пиша 6-ца, пък после с мен да се разправя тази по рисуване. Няма да му разваля успеха на детето,я!

Тази седмица разчитам ремонта да продължи, че лоша работа всичко като ти е с главата надолу.......

Оставям ви.....че да свърша нещо в къщи работа.......А и дано Рая да се прибере бързо от доктор, че както и е лошо, само тя ми е в главата....Милата тръгна с малко легенче,че я бе страх да не върне нещо...Не че има какво да връща, ама я е страх.......Сега се обадиха......Рая е директно на инжекции и на АБ......До сега дете не ми е закъсвало така.......Дано се оправи бързо!

# 51
  • Ловеч
  • Мнения: 54
Здравейте ни от мен  момичета,аз не съм писала отдавна.
Миналата седмица направихме всички изследвания но ми казаха че за ФМ било много рано,
правели се само в определени седмици.Аз съм вече в 10 седмица.
Апонеже съм RH- някой може ли да ми каже кога за първи път се правят изследвания за антитела,
и за тях било рано а по форумите май съм чела че между 10 и 12 седмица се правели.

Желая на всички ви лек и прохладен ден изпълнен с много хубави емоции.  bouquet

# 52
  • София
  • Мнения: 1 345
Леле колко сте изписали за два дни самоо. Да се похваля днес бях на преглед чухме пулс  Hug Много съм щастлива. Сега остава да запиша час за ФМ мисля да е в Полимед, но още окончателно не съм решила де. Ембриона отговаря на 7 седмици и 3 дни някак си е наваксал големината, че миналият път преди две седмици отговаряше на 4 седмици.

# 53
  • Мнения: 693
но ми казаха че за ФМ било много рано....

Не е рано, даже вече е късничко за записване. Първата ФМ е важна, въпреки че сърцето се вижда на втората. ЕТО прочети тук.

При Мазнейкова може да има свободни часове  Thinking

Последна редакция: пн, 15 юни 2009, 13:47 от Katinche

# 54
  • София
  • Мнения: 1 345
Svetlencetoo  и аз мислех за 11-12 седмица да запазвам час така би трябвало да е първата ФМ. Питай друг лекар, защото според моя гинеколог също първата била излишна та може заради такова мнение на доктор да са ти казали,че е рано.

Мамо Цоци големи преживявания сте имали дано да ти върви от тук нататък без никакви инциденти   bouquet

Имам въпрос когато ходите на специалист плащате ли всеки път таксата от 2,40?Аз до сега на какъвто и да ида плащам първият път и контролен не плащам, а сега ме карат всеки път да си плащам, а като ме запишели като бременна вече нямало да плащам. Още не са ме завели като такава чак на 13,07 щял да ме заведе така.
 

# 55
  • Мнения: 0
Я сега и аз да се отчета...моя преглед беше на 11.06...всичко си има и сърдечна дейност..обаче днес ми се появи леко зацапване кафеникаво и така като изглежда съм се шашнала вече!Пия дуфастон и чакам...имам спомени ,че и с дъщеря ми преди 10 години така беше ,но подробности не помня.Дано всичко е наред....искам колкото сме се сега толкова и да сме на финала....даже може и повече Simple Smile

# 56
  • Мнения: 41
 момичета и аз прокървих във седмата седмица . отидох на лекар и ми казаха че ми се е отлепило сакчето предписаха ми утрогестан и но-шпа и да си почивам повече. миналия понеделник бях пак на лекар погледна ме на видеозон и каза че се залепва добре. беше много доволен размерите на бебето си били нормални за 10 началото на 11 седмица. въпреки че малко ме пообъркаха с тези седмици . според единия трябва да съм в 9, според другия 10 и... ама няма значение важното е че расте и че е добре бебо. а някои ако може да ми каже горе долу коя седмица съм ще съм много благодарна. термина според всички ми е на 5 януари. 

# 57
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 204
Ето Тарталета даже и на ФМ вече е ходила а е в 8-ма седмица.Мира не ми дава че видях само плоден сак и нищо друго.Има ли ембрионче няма ли... Sad Тоя лекар защо така направи...място не си намирам.

В грешка си  Naughty Не съм ходила, все още обмислям дали изобщо да ходя.

# 58
  • София
  • Мнения: 1 345
Тарталета кажи защо се двоумиш, че и аз съм още на кантар и сега седя и се чудя да звъня ли за час или не? Дали в 12 седмица се вижда полът или е рано още?

# 59
  • Ловеч
  • Мнения: 54
И аз прокървих в 6 седмица пия но шпа и утрогестан,имах отлепване на плодното сакче, вчера пак получих някакъв кръвоизлив,но беше моментно.
Вече се ошашках тотално казаха ми че били 2 плода от които сега изхвърлям единия

Общи условия

Активация на акаунт