Внезапно завиване на свят

  • 14 867
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 005
На мен лекарката ми обясни, че когато кръвното падне , а кръвната захар е с ниски стойности, се получават такива състояния. Според мен си пусни изследване на кръвната захар. Аз имам и шипове, но никога от тях не ме е избивала студена пот. Абе, я се прегледай обстойно!
Да , възможно е рязко да ти пада кръвната захар  Rolling Eyes направи си изследвания  Naughty

# 16
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
С много ниско кръвно съм перманентно и когато не съм яла, имам подобни пристъпи. Но си знам от какво е.
Пусни си изследвания като за начало, дори джипито да не иска да ти даде направление, плати си една кръвна картина.
И ако се повтори - искай и консултация с невролог.


....
А в извънработно джипи-то ми има договор със Спешното на ВМА, ама ако ида там ще ме наритат.

Защо да те наритат?

# 17
  • Мнения: 1 983
С много ниско кръвно съм перманентно и когато не съм яла, имам подобни пристъпи. Но си знам от какво е.
Пусни си изследвания като за начало, дори джипито да не иска да ти даде направление, плати си една кръвна картина.
И ако се повтори - искай и консултация с невролог.


....
А в извънработно джипи-то ми има договор със Спешното на ВМА, ама ако ида там ще ме наритат.

Защо да те наритат?
Преди 2 седмици си пусках пълни изследвания точно заради ниската температура, която поддържах. Всичко беше перфектно, според джипи-то съм си внушавала, че вдигам температура, въпреки че пред нея си я мерих. newsm78

# 18
  • Мнения: 46
И аз мисля че ти пада кръвната захар,на мен често ми се случва.Ако пак ти се случи да изпаднеш в подобно състояние хапни бонбон или лъжица захар,ако се дължи на хипогликемия това би трябвало да помогне.

# 19
  • Мнения: 641
Питах те , защото при мен съвкупността от тези състояния доведе до световъртеж и загуба на равновесие.
Мислех, че нищо ми няма след една катастрофа, но се оказа, че има отражение.
Недоспиването и ниското кръвно допълниха картината. ЛЛ ме прати на невролог.
А ниската температура колко е ниска? За някой нормалната температура е 36,2.
При всички случаи трябва да си настоятелна за изследвания.

# 20
  • Мнения: 1 983
Питах те , защото при мен съвкупността от тези състояния доведе до световъртеж и загуба на равновесие.
Мислех, че нищо ми няма след една катастрофа, но се оказа, че има отражение.
Недоспиването и ниското кръвно допълниха картината. ЛЛ ме прати на невролог.
А ниската температура колко е ниска? За някой нормалната температура е 36,2.
При всички случаи трябва да си настоятелна за изследвания.

Ниската температура беше около 37.0 до 37.5.
Вече я нямам де.

# 21
  • Мнения: 641
Питах те , защото при мен съвкупността от тези състояния доведе до световъртеж и загуба на равновесие.
Мислех, че нищо ми няма след една катастрофа, но се оказа, че има отражение.
Недоспиването и ниското кръвно допълниха картината. ЛЛ ме прати на невролог.
А ниската температура колко е ниска? За някой нормалната температура е 36,2.
При всички случаи трябва да си настоятелна за изследвания.

Ниската температура беше около 37.0 до 37.5.
Вече я нямам де.

36 - 36,5 ? Това е нормална температура за някой. Не се притеснявай.

# 22
  • Бургас
  • Мнения: 5 617
Аз така се чувствам преди колапс. Като ми падне кръвното лятото ми се случва поне 4-6 пъти. Сядам където мога и чакам да мине. Нито кафе, нито вода...нищо не помага. Ако пропусна едно ядене и тръгна да се разхождам в жегата....Мерили са ми кръвно 6 мин преди състояние 80/50 и изведнъж пада до горна граница 40.
Но пък си мисля, че трябва да отидеш на лекар.

# 23
  • Мнения: 2 110
Бременност,диета, ниско кръвно,слабо оросяване на мозъка,вестибуларният апарат, рязко -слизане, качване или завъртане...

# 24
  • На точното място
  • Мнения: 298
ниско кръмно, изравняване на границите, анемия, невроза - при мен се оказа невроза.
Изследвания за анемия и среща с невролог никога не са излишни!

Общи условия

Активация на акаунт