Намираме се в ремонт....помогнете с каквото можете!

  • 3 733
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Малка къщичка - близо до морето!
  • Мнения: 176
мама на Ваньо и Ники,хитринките ти са уникални,ако и снимки има направо златна ще си.А за килим4ето много съм любопитна по-подробно да разкажеш и лампата искам много да я видя.
   За съжаление снимки не мога да покажа, защото това беше преди 5-6 години в София.Сега слава богу си имаме вече дори два апартамента, като последния го обзавеждаме в момента, но отново много евтино и с хитринки и чудати идеи. Пълното обзавеждане на 4 стаи/мебелите/ от ИКЕЯ-Румъния заедно с килими, осветителни тела, пердета и щори, спално бельо, аксесоари за баня, хавлии, тенджери и тигани, кухненска посуда, огледала, чаши и чинии и всякакви джаджи за интериор и украса общо-8600лв. След 10-12 дни като сме напълно готови ще има и много снимки. А утре ако имам време в обедната почивка ще разкажа и за други неща, които сме си правили с моя мъж сами!

# 16
  • Мнения: 1 919
мама на Ваньо и Ники    bouquet  това за надуваемата топка...чудно е.Браво!

# 17
  • Мнения: 958
Някога нашите имаха такъв полюлей в спалнята и изглеждаше супер. Бяха използвали два близки цвята и изобщо не личеше, че не е купуван!

# 18
  • Мнения: 272
 в този период на криза не само трябва да Ви съзтановят парите за ремонта а и наема да намалят!Ужасни са наемите в голямото ни село!!! Успех от мен!

Общи условия

Активация на акаунт