Препоръчайте ми къде да отида на море спрях се на тези 3 града

  • 10 142
  • 39
  •   1
Отговори
# 15
  • На брега на реката
  • Мнения: 1 540
Трябваше да ни ориентираш долу-горе каква е идеята, но :
с деца - Царево
с приятели - Приморско (не, че и там не можеш да отидеш с деца, но можеш по-лесно да ги изгубиш,  Mr. Green   прекалено пренаселено е )

# 16
# 17
  • Мнения: 4 292
Царево! Китен и Приморско не ги харесвам изобщо.

# 18
  • Бургас/София
  • Мнения: 410
Китен

# 19
  • София
  • Мнения: 3 064
и трите не ги харесвам, но от Царево имам най-хубави спомени като сравнително спокоен и не толкова кичозен курорт като Приморско и Китен Peace

Така е. По-малко е чалгата и кича, като че ли. Аз ходя на море близо до Царево, самият град е чистичък, спретнат, има не лоши кръчми за хапване. Лично аз ходя там само да пазарувам, не ме влече почивка в град -. цяла година живея в град.

# 20
  • Мнения: 162
Любимият ми курорт е Китен. На самия плаж Атлиман има малък семеен хотел - Морски легенди с изглед към морето. Много чист и приятен, но през нощта е малко шумно от дискотеката на плажа. Ходихме там с дъщеря ми, която беше на 3 години миналото лято, не я загубихме, напротив има доста забавления и за деца, а на обяд си оставяхме хавлиите на плажа и се прибирахме да почиваме в хотела, нищо не ни изчезна.

# 21
  • Мнения: 883
Оттук изброените посочих Царево. Има хубави хотелчета, кръчмички, сравнително малко и подредено и в центъра чудесно място за игра ако сте с дете. Има и по-така комплекс със собствен плаж- зависи от финансите. Китен не го харесвам, а Приморско си е град. Ако обаче сте компания без деца може и да е по подходящо- повече шум, дискотеки ...Laughing. Аз лично най- харесвам Резово- чудесен плаж+ селско спокойствие  Flutter

# 22
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
Китен - много го харесвам. Били сме на почивка там 3 пъти и винаги съм си изкарвала страхотно , а и плажовете са хубави Peace

# 23
  • Мнения: 222
Царево.Много е спокойно там.Китен и приморско картинката е като сардини в консерва.Но ако си без деца отиди наистина на приморско там има яки заведения.

# 24
  • Мнения: 1 712
Аз лично най- харесвам Резово- чудесен плаж+ селско спокойствие  Flutter
Може би имаш предвид плажа на Силистар,защото самото Резово няма хубава плажна ивица.Има някаква такава 2 на 2 метра която е само камъни.

# 25
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
И аз гласувах за него,любим курорт ми е  Grinning

# 26
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 562
Зависи какво очакваш от почивката. Ако търсиш забавления - Приморско, в противен случай - Царево, но плажовете му са малки.

# 27
  • Sofia
  • Мнения: 576
По принцип нито 1 от трите не харесвам, но като че ли Приморско е най-приемливото решение. Но моето мнение не е меродавно, предпочитам Черноморието на север от Бургас.

# 28
  • София
  • Мнения: 15 215
В Китен и Приморско лудницата, блъсканицата, шумът ми идват в повече.
Никога не бих отишла да почивам там, камо ли пък с дете.
От трите изброени-Царево.

Последна редакция: нд, 21 юни 2009, 20:14 от Vivi

# 29
  • Русе
  • Мнения: 1 841
Не харесвам особено и трите курорта,но ако все пак трябва да избера - Царево

Общи условия

Активация на акаунт