Ударете едно рамо, бъдещи и настоящи майки и татковци!

  • 2 985
  • 67
  •   1
Отговори
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 817
Приятели, ударете едно рамо за добра кауза - регистрирайте се (15 секунди) и гласувайте (1 секунда) за тази презентация, която може да спечели приз, който да отиде в помощ на българските майки и бащи, като насърчи наличието на повече информация и избор за кърмене, захранване и родителски грижи, свързани с тях Simple Smile

Бързо, лесно, а може да е от голяма полза!  Hug


Можете да споделите с приятели, да публикувате в блога си (Blogger и WordPress ги изважда автоматично), Twitter, Facebook, MySpace, Yahoo, LiveJournal, Multiply, да помолите познати да гласуват чрез e-mail и други Simple Smile

# 1
  • Мнения: 4 406
веднага се включих с няколко гласа.
може би е важно да се каже, че гласуването е спешно, защото конкурсът приключва на 22.06!!!!!
и изглежда може да се гласува само по веднъж на регистриран !

Последна редакция: нд, 14 юни 2009, 21:33 от Бумеранг

# 2
  • Мнения: 11 003
Имате и нашата подкрепа.

# 3
  • Мнения: 5 393
Имам някакъв проблем с регистрацията, вкарвам всичко правилно, но като кликна на join in и просто запецва до там.  Ще пробвам пак по-късно.

п.п Готово, успях Peace

Последна редакция: нд, 14 юни 2009, 16:40 от Мечо Пух

# 4
  • Мнения: 128
Ударихме рамо и стскаме палци Peace

# 5
  • Германия
  • Мнения: 8 099
vote-нах но не ми дава да пиша коментар newsm78 Както и да е, свалям шапка за презентацията!

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 246
Имате подкрепата и от мен  newsm10

# 7
  • София, Смолян
  • Мнения: 106
И аз гласувах Peace

# 8
  • Мнения: 4 292
Вотнах, ще разпратя линка и на приятели.

# 9
  • Мнения: 2 614
Ударено! Дано се получи!

# 10
  • На бял кон в Pierrefonds
  • Мнения: 1 451
Готово! Много хубава презентация. А песента на Ваня Костова - направо настръхнах!

# 11
# 12
  • sofia
  • Мнения: 482
И моят вот е даден! Wink

# 13
# 14
  • Мнения: 646
Готово!  Дано спечели, презентацията е много готина, а песента - направо трогателна

# 15
  • Мнения: 11 607
Имам някакъв проблем с регистрацията, вкарвам всичко правилно, но като кликна на join in и просто запецва до там.  Ще пробвам пак по-късно.


Същата работа.....Дано и аз успея! Получи се...след като изтече целия клип......

Много хубав клип и музика! PeaceПоздравления!

Последна редакция: нд, 14 юни 2009, 22:19 от Мама Цоцоланка

# 16
# 17
# 18
  • Мнения: 2 090
Не успях да се регистрирам  Tired,дава ми невалиден мейл  Thinking
Успех  bouquet

Вече стана Grinning,подкрепих Peace

Последна редакция: пн, 15 юни 2009, 14:51 от *dessi*

# 19
# 20
  • Мнения: 1 705
готово,ударихме рамо Simple Smile

# 21
  • Мнения: 822
И от нас двечките с Дари един глас за каузата!  newsm10

# 22
  • Мнения: 641
Трябва да натисна vote up ли?


PS :Това го свърших, Бу  Hug Имам още няколко имейла... Laughing

# 23
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 817
Трябва да натисна vote up ли?
Да Grinning

# 24
  • Мнения: 941
гласувах  Peace

# 25
  • Мнения: 2 011
Гласувах с удоволствие.Успех  Grinning

# 26
  • Мнения: 518
Гласувах - успех Hug

# 27
  • Мнения: 798
И на мен ми зацепва, въпреки че опитах десетина пъти. Ще пробвам пак.
Стискам палци на презентацията, така както стискам палци на каузата, че ми е мъчно за бебоците, чиито майки масово са неинформирани и на всичкото отгоре и педиатрите живят някъде в миналото  #Cussing out

# 28
  • Мнения: 35
Гласувах с удоволствие. PeaceСтрахотна презентация!Успех Hug

# 29
  • Мнения: 626
Гласувах  Peace

# 30
# 31
  • Мнения: 108
Гласувах с удоволствие. Винаги, когато слушам тази песничка ми се насълзяват очите, много е мила.

# 32
  • Мнения: 2 616
Момичета, искам да ви благодаря най-искрено за подкрепата - ще ги утрепем просто - за 3 дни имаме около 1500 разглеждания и не знам колко гласове - как вървят гласовете всъщност, че при мен не се показват?
Надявам се и журито след това да е снизходително към каузата ни! Praynig

# 33
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 817
129 гласа Simple Smile

# 34
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
 newsm10 newsm10

# 35
  • Мнения: 6 713
И аз съм в кюпа! Mr. Green

# 36
  • Мнения: 66
И АЗ!!!!

САМО НЕЗНАМ МОМИЧЕТА... НА ВАС СЛУЧВА ЛИ ВИ СЕ.... въпреки, че се кърмим така... в случая съм го отвила за да го снима таткото...  виждам само злобни погледи на хората  newsm78 ... Единсвено чужденците гледат с усмивка и тук таме някоя мама Simple Smile))  

Аз съм с две ръце ДА за кърменето... независиомо от това къде и как се налага да го правим Simple Smile))))

# 37
  • Мнения: 55
 minolta, вярно е това за чужденците. Даже ми се е случвало да идват да ми надничат в пазвата  Grinning И даже ме питаха мое ли е детето все едно ги събирам от улицата и си ги кърмя  Grinning Не се връзвай на нашенски подмятания  Peace

И аз гласувах и разпространих!

# 38
  • Мнения: 66
Не се връзвай на нашенски подмятания  Peace


Не бе мила не се връзвам, УЧУДВАМ СЕ!

minolta, вярно е това за чужденците. Даже ми се е случвало да идват да ми надничат в пазвата  Grinning И даже ме питаха мое ли е детето все едно ги събирам от улицата и си ги кърмя  Grinning

ХААХАААА ТВА Е МНОГО ВЕСЕЛО Simple Smile)

# 39
  • Варна
  • Мнения: 11 340
И от мен един глас! Peace

# 40
  • София
  • Мнения: 96
И аз гласувах.
Презентацията е страхотна! Успех!

# 41
  • Мнения: 81
Гласувах.
Стиснати палци от мен!

# 42
  • Мнения: 2 616
На 5 място сме вече в Top Voted   newsm68

# 43
  • Мнения: 4 406
направих си 6 нови мейла, само за да гласувам  Laughing

# 44
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 817
Voting for the contest entries will be between between May 26th 12:00 AM to June 22nd, 11.59 PM PST.

Огън, служба не остана  Grinning Два дена за гласуване!

# 45
  • Мнения: 66
Voting for the contest entries will be between between May 26th 12:00 AM to June 22nd, 11.59 PM PST.

Огън, служба не остана  Grinning Два дена за гласуване!

като се приберем от разходка ще гласувам и от другите си пощи.. Че сега бързам

# 46
  • Мнения: 275
Няколко гласа и от нашата фамилия.
Рапорт даден Simple Smile

# 47
  • Мнения: 1 048
и ние се записахме

# 48
  • Мнения: 2 616
направих си 6 нови мейла, само за да гласувам  Laughing

 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 49
  • На бял кон в Pierrefonds
  • Мнения: 1 451
Нали ще ни уведомите за резултатите?   bouquet Дано сме помогнали....

# 50
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 817
Нали ще ни уведомите за резултатите?   bouquet Дано сме помогнали....
Задължително, независимо какви са те Grinning

# 51
  • Мнения: 5 026
 Peace Успех!

# 52
# 53
  • Мнения: 269
Готово!  Peace Peace

# 54
  • Мнения: 2 616
Нали ще ни уведомите за резултатите?   bouquet Дано сме помогнали....
Задължително, независимо какви са те Grinning

Как "какви са те", бе - трябва да спечелим  Embarassed

# 55
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 817
Е, каквото можахме - направихме, сега зависи от журито Grinning

# 56
  • Мнения: 4 406
а на кое място финиширахме?

# 57
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 817
5-то по брой гласове Simple Smile Но тепърва жури ще гледа най-гласуваните клипове и ще реши кои са по-по-най.

# 58
  • Мнения: 66
5-то по брой гласове Simple Smile Но тепърва жури ще гледа най-гласуваните клипове и ще реши кои са по-по-най.

Ами, ще продължаваме да стискаме палци  fingerscrossed fingerscrossed, Ако има нужда от помощ пак ще се отзовем.   smile3508

# 59
  • Мнения: 3 929
Ех, как не съм то видяла по-рано, за да се включа и аз?!
Стискам палци поне!

# 60
  • Мнения: 2 616
Излязоха резултатите от конкурса за презентациите, нищо не печелим  Cry

Все пак благодаря на всички ви за подкрепата и милите думи!!!!



Fuze Meeting Announces Grand Prize and Category Winners for Its "Tell a Story" Contest

2500+ Entries Highlight Social Activism, Human Relationships and Important Business Lessons

SAN FRANCISCO, CA--(Marketwire - June 30, 2009) -


    * CallWave, Inc. and SlideShare.net today revealed the winners of the Fuze Meeting "Tell a Story" contest. The contest challenged users to submit presentations to SlideShare.net that told a great story -- in 30 slides or less -- that were then voted on by the community and evaluated by a panel of judges.
    * Categories included Grand Prize winner, Best Design, Best Story Telling Ability, Most Popular and Best Use of Multimedia.
    * SlideShare user slides2407 has been awarded the $5000 Grand Prize for the presentation "Drunkenomics - The Story of Bar Stool Economics," a short, humorous story about taxes and tax cuts.
    * Other category winners will receive an iPhone and a $100 iTunes gift card:
          o Best Design - Alex M. Varanese, "Super Cool Dudes"
          o Best Story Telling - Lubomir Panayotov, "The Story Of H"
          o Most Popular - Denise Caron, "Lets Talk Poverty"
          o Best Use of Multimedia - Alan Brody, "White Shaka Boy"
    * The judges for this contest were made up of an impressive panel that included business leaders, journalists and social media luminaries.
          o Don Tapscott - author or co-author of 13 widely read books, including Wikinomics, the best selling management book in the United States in 2007
          o Pete Cashmore - CEO of Mashable and a Top 25 Forbes Web Celeb in 2007
          o Tony Hsieh - CEO of Zappos, an online show retailer with merchandise sales over $1 billion in 2008 by focusing relentlessly on customer service.
          o Ann Handley - chief content officer of MarketingProfs and the MarketingProfs Daily Fix.
          o Om Malik - journalist with over 15 years experience covering technology and business; founder and senior writer of gigaom.com

http://www.marketwire.com/press-release/Callwave-Inc-1011026.html

# 61
  • Мнения: 66
ЕЕЕЕЕЕЕ не се отчайвай. Ще има и друг път Simple Smile))  smile3525

# 62
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 817
Ивелина, Hug
Участваме на олимпийски принцип, нали така Grinning

# 63
  • Мнения: 4 406
е, хубаво щеше да е да спечелим... но не е важно само участието- доста хора са видяли презентацията, предполагам и доста са се впечатлили!

# 64
  • Мнения: 2 616
Дано!
Всъщност на мен ми беше първата презентация, която мога да нарека малко по-професионална. Освен това беше сътворена в последния момент, за по-малко от ден Simple Smile
Честно да си кажа аз много си я харесвах, въпреки, че поради някакви незнайни причини анимацията на слайдовете и текстовете не се виждаше - не знам защо, но предполагам съм пристрастна в преценката си Simple Smile

Ще участваме и в други конкурси, докато спечелим  Laughing

# 65
  • Мнения: 1 048
Презентацията си беше супер и въобще не личеше,че ти е първа,и че е направена за толкова кратко време!

# 66
  • Мнения: 516
Наистина ме трогна Hug Ще я пратя на няколко приятелки ,чакащи скоро бебе. Важно е да изпълни предназначението си  bouquet

# 67
  • На бял кон в Pierrefonds
  • Мнения: 1 451
Няма значение, ние я оценихме подобаващо. Другия път пак да ни извикате да помагаме  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт