Имам проблеми с GOM Player

  • 2 222
  • 1
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 673
Някой може да ми каже как да изкарам субтитрите на филмите? Отскоро го ползвам и досега не бях гледала на него DVD и установих, че филм, свален от интернет не мога да му пусна субтитрите.

# 1
  • Географският център на България-Габрово
  • Мнения: 593
Някой може да ми каже как да изкарам субтитрите на филмите? Отскоро го ползвам и досега не бях гледала на него DVD и установих, че филм, свален от интернет не мога да му пусна субтитрите.

Аз работя предимно с GOM PLAIER  и съм много доволна.Колкото до показването на субтитри.С дясната страна на мишката натискаш върху прозореца на плеъра,излиза ти един друг прозорец с меню.Зависи на какъв език ти е на български или на английски.Ако е на английски отиваш на опция там където пише  SUBTITLESqс лявата страна на мишката натискаш и ти излиза друг прозорец меню.Натискаш там където пише SUBTITLE EXPLORER ,след като натиснеш там ти излиза един голям чер екран и най отгоре в ляво една жълта папчица.Натискаш върху нея и ти излизат субтитрите и един друг прозорец в който трябва да направиш така,че в зависимост от това в коя папка и в кой диск ти се намират филмите да се вкарат субтитрите и всичко е готово и можеш да гледаш филм

Общи условия

Активация на акаунт