Любов без секс - за или против.

  • 4 642
  • 75
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 448
А някой с опит ще се включи ли да каже , че е обичал година, две, три, пет, някого, с когото никога не си е разменял дори целувка?  Rolling Eyes  И да не става дума за някоя несподелена любов.  Mr. Green

# 16
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
За мен-против, останалите-както им е интересно и, извинявам се, в зависимост от ЕГНто.

Ех, Онур откри предаването на Гала, а вие-без секс.  Crazy Crazy Оли божииии.

Борис, дефинирай секс-според мой познат и целувката била секс.

# 17
  • Мнения: 5 462
А някой с опит ще се включи ли да каже , че е обичал година, две, три, пет, някого, с когото никога не си е разменял дори целувка?  Rolling Eyes  И да не става дума за някоя несподелена любов.  Mr. Green
Това е ужасно жестоко .
Хем да не е несподелена , хем пък да обича и най гадното без цуни гуни ...
Човек трябва да е пълен мазохист . Shocked ooooh! Crossing Arms
Малеее  newsm09

# 18
  • София
  • Мнения: 38 476
Здрави и прави мъж и жена да се обичат и да не правят секс е почти невъзможно.
Особено ако живеят заедно! Mr. Green

Иначе като кажем любов без секс си представям някоя тийнеджърка, дето въздиша по някоя "звезда" или някое момче, дето даже не знае за нея.

# 19
  • Мнения: 2 196
А някой с опит ще се включи ли да каже , че е обичал година, две, три, пет, някого, с когото никога не си е разменял дори целувка?  Rolling Eyes  И да не става дума за някоя несподелена любов.  Mr. Green
Аз бе. В детската градина. От първа до четвърта група издържах. Държахме с Андрейчо за ръцете, дояждаше ми яденето и ми подаряваше цветенца. Бяхме се разбрали, че целувките ще ги оставим за след сватбата, ама не я докарахме до там. Laughing

# 20
  • Мнения: 919
А някой с опит ще се включи ли да каже , че е обичал година, две, три, пет, някого, с когото никога не си е разменял дори целувка?  Rolling Eyes  И да не става дума за някоя несподелена любов.  Mr. Green
Аз бе. В детската градина. От първа до четвърта група издържах. Държахме с Андрейчо за ръцете, дояждаше ми яденето и ми подаряваше цветенца. Бяхме се разбрали, че целувките ще ги оставим за след сватбата, ама не я докарахме до там. Laughing
hahaha Joy Joy

# 21
# 22
  • На точното място
  • Мнения: 298
Любов без секс ????? newsm78
Може да съм болна 2-3 дни и да не правим секс / но пак си го обичам докато съм болна / , но после се наваксва  Party
Според мен любов без секс не е любов а съжителство някакво  newsm78

# 23
  • Мнения: 5 622
Той ПРАВИ СЕКС с много други......но ОБИЧА само нея.

Е, те това не мога да го проумея  Tired

# 24
  • Мнения: 5 370
Той ПРАВИ СЕКС с много други......но ОБИЧА само нея.

Е, те това не мога да го проумея  Tired


Прочете ли за какво иде реч, преди да извадиш изречението от контекста?
Иде реч за МНОГО болна жена. Tired

# 25
  • Мнения: 5 622
Той ПРАВИ СЕКС с много други......но ОБИЧА само нея.

Е, те това не мога да го проумея  Tired


Прочете ли за какво иде реч, преди да извадиш изречението от контекста?
Иде реч за МНОГО болна жена. Tired

Прочетох, но цитатът ми не засяга само твоят конкретен пример, а много други (мъже), които правят същото. Уж обичат жена си, а правят секс с други. И точно това аз не мога да проумея  Rolling Eyes

# 26
  • Мнения: 57
Ами, да ви кажа честно,  не вярвам в подобна любов. Колко време ще издържи? Все пак чрез секса се свързваш с любимия човек на едно друго ниво.

# 27
  • Мнения: 5 622
Все пак чрез секса се свързваш с любимия човек на едно друго ниво.

 Crazy

Като ключ с ключалка, нали?  Laughing

Физическо му се вика на това "друго ниво"  Mr. Green

# 28
  • в моя свят на мир и любов
  • Мнения: 1 996
Аз съм твърдо за секса.
За любовта винаги ще се намери време - даже и на 60г., на секса обаче времето му е сега!

# 29
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
много интересна идея, смятам на дърти години да пробвам ...
(ако пенсията не стига за ... )

Общи условия

Активация на акаунт