попара-мога ли да сложа прясно домашно сирене, което не е узряло

  • 2 265
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 8
Има време докато дам попара,но искам да питам мога ли да сложа вътре прясно домашно сирене,което не е узряло или трябва да изчакам да се втвърди?

Последна редакция: ср, 17 юни 2009, 15:40 от Vivi

# 1
  • София
  • Мнения: 12 554
Има време докато дам попара,но искам да питам мога ли да сложа вътре прясно домашно сирене,което не е узряло или трябва да изчакам да се втвърди?

Абсолютно НЕ. Неузрялото сирене понякога е опасно за възрастни хора, камо ли за бебета.

# 2
  • Мнения: 46 492

Абсолютно НЕ. Неузрялото сирене понякога е опасно за възрастни хора, камо ли за бебета.

Така е, а за 5 месечно и узрялото е опасно, глутенът в хляба също. Попара не се дава на тази възраст. На 5 месеца бебетата се хранят (ако въобще са захранени) с мляко, плодови и зеленчукови пюрета и безглутенови каши. НИЩО друго.

# 3
  • София
  • Мнения: 1 535
gal4etto пита за в бъдеще, доколкото разбрах от поста й, не става дума да дава попара на 5 месеца.
За малките сиренето трябва да е узряло  Peace

# 4
  • Мнения: 46 492
Значи моя грешка Blush
Узряло и според мен купено, на домашното му нямам доверие, нито като хигиена, нито като етапи на обработка Peace

# 5
  • Мнения: 1 740
Сиренето трябва да е узряло  .Аз лично предпочитам купеното.

# 6
  • Мнения: 27 524
Узряло трябва. И да е предложено след поне 8 навършени месеца!

# 7
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Абсолютно НЕ. Неузрялото сирене понякога е опасно за възрастни хора, камо ли за бебета.
Peace

# 8
  • Мнения: 6 713
Има време докато дам попара,но искам да питам мога ли да сложа вътре прясно домашно сирене,което не е узряло или трябва да изчакам да се втвърди?

Не, аз не би рискувала.  Naughty

# 9
  • Мнения: X
На дъщеря ми съм и давала домашно сиренце но узряло.Не узряло не бих рискувала да и дам Simple Smile

# 10
  • Мнения: 9 973
давам купешко

# 11
  • Мнения: 5 173
Значи моя грешка Blush
Узряло и според мен купено, на домашното му нямам доверие, нито като хигиена, нито като етапи на обработка Peace
А купеното колко е сирене е отделен въпрос Whistling.

# 12
  • Мнения: 66
толкова е опасно това сирене...

# 13
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Категорично НЕ. Изобщо прясно сирене до 3 год не се дава. Има опасни бактерии вътре. То гаранция Франция купешкото колко е узряло, но прясно не давай.

# 14
  • Мнения: 2 334
Аз не бих яла пък камо ли да дам на детето си .Давам само купено  Peace

Общи условия

Активация на акаунт