За или против обезкосмените мъже?

  • 4 664
  • 57
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 091
С риск да ме сметнат за старомодна (не че ми пука), въпреки че съм на 24, никак не ми харесват обезкосмени мъже. Ако по природа си няма косми - супер, но да има и да ги маха по-стриктно от жена ми се струва направо извратено. И никой не може да ме убеди, че е по хигиенни причини. Хигиена е да се къпеш редовно и да използваш дезодорант, другото - конформизъм под натиск на "модерна" приятелка или педалско изпълнение.
Абсолютно Peace

# 31
  • Мнения: 919
С риск да ме сметнат за старомодна (не че ми пука), въпреки че съм на 24, никак не ми харесват обезкосмени мъже. Ако по природа си няма косми - супер, но да има и да ги маха по-стриктно от жена ми се струва направо извратено. И никой не може да ме убеди, че е по хигиенни причини. Хигиена е да се къпеш редовно и да използваш дезодорант, другото - конформизъм под натиск на "модерна" приятелка или педалско изпълнение.

 Peace

И аз абсолютно подкрепям!

# 32
  • София
  • Мнения: 74
С риск да ме сметнат за старомодна (не че ми пука), въпреки че съм на 24, никак не ми харесват обезкосмени мъже. Ако по природа си няма косми - супер, но да има и да ги маха по-стриктно от жена ми се струва направо извратено. И никой не може да ме убеди, че е по хигиенни причини. Хигиена е да се къпеш редовно и да използваш дезодорант, другото - конформизъм под натиск на "модерна" приятелка или педалско изпълнение.

 Peace

И аз абсолютно подкрепям!

Не мисля, че грижата за тялото трябва да се мери спрямо пола. Не може никой да ме убеди, че е едно и също къпан и дезодориран, ама с косми, и къпан и дезодориран, ама без косми - според мен космите са склонни да задържат миризма повече от кожата, затова мисля че има разлика. Това ако въобще не мислим за естетичната страна на нещата - от тая гледна точка голата кожа е много по-красива от косматата (тука под косми не се разбира мъхче, а косми си...)

Не знам защо, но нивото на мъжественост и окосмяването не ми се струват в права пропорционалност....  Joy

# 33
  • Мнения: 94
И аз не мисля,че епилацията има общо с мъжественоста.Космите задържат потта и други секрети и колкото и да е супер един мъж,като видиш да стърчат косми от подмишници или гърдите...брррррррр,гадно.Не съм видяла мъж-модел с косми.

# 34
  • Мнения: 224
Дали епилиран и некъпан, няколко дни е приятно?

# 35
  • Sofia
  • Мнения: 6 935
Препочитам космати мъжки гърди пред епилирани, на които израстващите подкожни косъмчета се виждат като черни точици, особено ако са и възпалени и с пъпки.  Sick

# 36
  • Мнения: 582
Аз съм ЗА обезкосмяването по възможност на всякъде. Ако мъжа си е мъж, с косми или без косми той, мека китка няма да стане!
 Струва ми се по-хигиенично и по-естетично.

# 37
  • Мнения: 355
ЗА!
Ръцете и краката може да остави, ама другото  Sick

# 38
  • София
  • Мнения: 38 476
Мъжа ми се мина набързо с машинката за постригване навсякъде и на мен ми изглежда супер!
Космите му са меки и не боцкат даже.
А на гърдите по принцип няма.

# 39
  • Мнения: 146
Препочитам космати мъжки гърди пред епилирани, на които израстващите подкожни косъмчета се виждат като черни точици, особено ако са и възпалени и с пъпки.  Sick
Peace Ужасно изглеждат така наистина... Много по-зле от ефекта който уж търсят...

# 40
  • Мнения: 451
С всички крайници съм "за"...
само краката и ръцете са приемливи.
Peace

# 41
  • Мнения: 2 229
....Не съм видяла мъж-модел с косми.

Ох, не ми се търси, но модели с космати гърди - бол!  Crazy

# 42
  • Мнения: 2 229

Не мисля, че грижата за тялото трябва да се мери спрямо пола. Не може никой да ме убеди, че е едно и също къпан и дезодориран, ама с косми, и къпан и дезодориран, ама без косми - според мен космите са склонни да задържат миризма повече от кожата, затова мисля че има разлика. Това ако въобще не мислим за естетичната страна на нещата - от тая гледна точка голата кожа е много по-красива от косматата (тука под косми не се разбира мъхче, а косми си...)

Не знам защо, но нивото на мъжественост и окосмяването не ми се струват в права пропорционалност....  Joy

Ами не, едно и също е. Е, ако не се къпеш 3 дни, тогава може и да има разлика, въпреки че не вярвам особено.

От естетичната страна - явно е индивидуално - на мен ми се драйфа от обезкосмени мъжки ръце..

Ох, извинявам се за двойния пост..

# 43
  • Мнения: 2 478
В напълно обезкосмените мъже не виждам нищо мъжествено. Мерси от "голо пиле", дето ще има повече кремчета от мен и с истерия ще чака всеки новопоникнал косъм.

# 44
  • Мнения: 222
Приемам епилирани мишници и интим.зона. Понякога и гърди , но останолото...ами все пак трябва да има и нещо мъжко  Wink

Общи условия

Активация на акаунт