2 чертички!!Не дефектен тест

  • 3 503
  • 24
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 011
Момичета, току що си направих поредния тест и......... EFP - да две са едната е по-бледичка от другата, ама се появи веднага, да ама съм объркана. Теста ми не изглежда нормален smile3511. Вече незнам..................

Оф много се вълнувам, проблема е там, че втората черта е много близо до контролната, рабирате ли не е над буквичката Т,а е близо до буквата С /става въпрос за ШУЪР ЧЕК?????
 #Puppy dog #Puppy dog #Puppy dog

Не разбирам. В упътването пише, че тестовата черта трябва да е над буквата Т. Моля помогнете с инфо! Какво мислите???

Последна редакция: ср, 31 авг 2005, 23:57 от dendy

# 1
  • Мнения: 5 577
Не съм използвала тези тестове, но стискам палци да е  pregnant

 Flowers Four Leaf Clover  fingerscrossed

# 2
  • Мнения: 1 951
И аz не ги zнам теzи тестове, но две чертички са си две чертичтички...
Стискам палци скоро да се похвалиШ официално  Praynig

# 3
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Oх мила, искрено се надявам резултатът да е наистина положителен и в теб да расте едно малко съкровище. Апропо-закъснява ли ти лелката или ти просто реши по-рано да се тестваш??? СТИСКАМ ПАЛЦИ !!!!!!!!!!!!!

# 4
  • Мнения: 3 011
Oх мила, искрено се надявам резултатът да е наистина положителен и в теб да расте едно малко съкровище. Апропо-закъснява ли ти лелката или ти просто реши по-рано да се тестваш??? СТИСКАМ ПАЛЦИ !!!!!!!!!!!!!

Ми и аз незнам, днес ми 40ден от нередовен цикъл, който е стигал  до 45-47 дена / но само два пъти за последните години/  ина4е е около 30 дена. Направих си теста, защото се чувствам някакси странно, единствено само гърдите не ме болят и това ме притеснява да не би прогестерона да ми е нисък.......Иначе другите симптоми са налице.

Но си признавам, че такъв феномен  Thinking като този с теста не бях виждала и чувала. А май не съм и само аз, като съдя по активноста .... newsm78. Ако не излезе друго поне ще имате някаква опитност с подобен тест, щото........то по хората ходи Mr. Green - а дано и да е за добро Praynig

Последна редакция: нд, 28 авг 2005, 22:16 от dendy

# 5
  • Мнения: 318
Ами миличка и аз ти пожелавам това да е една желана бременност. Повтори теста например утре рано сутринта, с първата урина, вземи си някаква друга марка например, за по-сигурно, успех ти пожелавам и чакаме да потвърдиш двете чертички!!! Hug  bouquet

# 6
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Oх мила, искрено се надявам резултатът да е наистина положителен и в теб да расте едно малко съкровище. Апропо-закъснява ли ти лелката или ти просто реши по-рано да се тестваш??? СТИСКАМ ПАЛЦИ !!!!!!!!!!!!!

Ми и аз незнам, днес ми 40ден от нередовен цикъл, който е стигал  до 45-47 дена / но само два пъти за последните години/  ина4е е около 30 дена. Направих си теста, защото се чувствам някакси странно, единствено само гърдите не ме болят и това ме притеснява да не би прогестерона да ми е нисък.......Иначе другите симптоми са налице.

Но си признавам, че такъв феномен Thinking като този с теста не бях виждала и чувала. А май не съм и само аз, като съдя по активноста .... newsm78. Ако не излезе друго поне ще имате някаква опитност с подобен тест, щото........то по хората ходи Mr. Green - а дано и да е за добро Praynig
    Горкичката...представям си какво ти е. Пишеш, че иначе цикълът ти е по 30 дни....дано това закъснение да е основателно!!! Моля се утре сутринта като стана и да видя,че си се тествала със сутрешна урина и вече си видяла нормални  EFP ДАНО ДА Е ТАКА!!!!! Казваш, че имаш всички останали симптоми-гадене?? повръщане???...какво точно? Искам да ти кажа, че това с гърдите не е задължително!!! Има момичета , които не ги боляха гърдите /поне до трети месец/, а пък си караха нормални бременности, така че спокойно.

# 7
  • Мнения: 2 825
Аз ти казвам честито, щом си видяла две чертички.... то те са си положителен тест. Стискам палци утре да са по ясни и на мястото си  Hug

# 8
  • Мнения: 3 011
Е, това е!!!Послушах Ви и тази сутрин бегом до аптеката за тест и то 2. Но чертата е еднаааааа и на двата. Та, много ми е мъчно Cry, но.............такъв е живота! Благодаря Ви все пак за хубавите пожелания. А относно първия тест, явно е бил дефектен  newsm78

# 9
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Определено не ми се вярва да е дефектен. Като се появи една чертичка-не е гаранция, че няма бременност, но появят ли се двечки-тогава е ясно. Дефектен ще е ако контролната черта не се появи!!! Стискам палци до посиняване. Потърпи още малко и утре-пак тест, други ден -отново. Все ще излезе на бял свят тази втора чертичка!!!  bouquet

# 10
  • Мнения: 291
До колкото съм чувала тези тестове са много точни. За всеки случай направи още един с първата урина. Но аз мисля, че е станала работата  bouquet

# 11
  • Мнения: 3 011
Оф ама аз направих двааааааааааааааааааа  newsm45 newsm45 newsm45 и са с по една чертаааааааааааааа.

# 12
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
ох милата ми тя....недей да плачкаш сега де!!! Гпре главицата, по-важно е да не ти идва лелката сега. какви са ти смптомите???

# 13
  • Мнения: 3 011
Ами какви са- гади ми се, БТ-37.2; една умора; придърпвания ниско долу по средата; главоболие от време на време; много странно усещане имам понякога- като гореща вълна, ме залива и ми става много топло. Преди няколко дена имах  висока т., главоболие, гадене, два дена само лежах бях като парцал-казват че вирус е било ама аз не съм сигурна. Вече съм по-добре, но имам или разтройство или запек....... Embarassed Само тези гърди дето не ме заболяха ина4е друг път преди лелята ще се пръснат, а този и предния месец - нъц! newsm78. Незнам какво да мисля- много ми е изнеревено, усили ми се сякаш бялото течение и сякаш е друг цвят......

# 14
  • Sofia
  • Мнения: 21 579
Значи чели сме вече за много случай когато теста дава отрицателен резултат до много късно , а бременност има .
После щом БТ ти е висока и няма М. спокойно де !
Друг е въпроса , че щом си имала висока температура , тя може да се е отразила на БТ( и за това е писано ! ) .
За симптомите също много е писано  , че преди М. и за бременност са едни и същи .

Общи условия

Активация на акаунт