детски парти клуб в "Редута"-София

  • 2 631
  • 7
  •   1
Отговори
 Peace Здравейте,от скоро живея в квартал "Редута",искам да празнувам рождения ден на дъщеря ми в детски клуб.Бихте ли ме ориентирали за добро клуб4е в близост.Има едно покрай, което съм минавала един-два пъти,не е много голямо,но изглежда прили4но.Ще бъда благодарна,ако някой е празнувал там и сподели впе4атленията си! Hug

# 1
  • Някъде в облаците
  • Мнения: 431
Приказка без край - чудесен парти-клуб!

# 2
Здравейте!Благодаря за бързият отговор!Били сме в Приказката на друг Рожден ден,но не ни хареса особено!Искам да ви споделя,че бяхме в клубчето,за което споменах почасово и сме много доволни,детето се забавлява много,кафето към клуба е много приятно!Какичката,която гледа моята дъщеря беше изключително мила и внимателна.Препоръчвам го на всички!Доколкото разбрах,има 30% намаление до средата на юли за почасовото.Мисля,дори да празнуваме Рождения ден на Ванеса там.Клубчето се казва Чочи или нещо такова  Blush  Simple Smile.Все пак Ви благодаря!

# 3
  • Мнения: 37
Здравей! На адрес бул.Оборище 80 има невероятно клубче казва се Джъмболенд. Не сме празнували още РД там, но съм присъствала на такъв. Оставям малкия често, защото имат много добри условия и се грижат перфектно за дцата, има 2 зали /за големи и малки деца/.
ПРЕПОРЪЧВАМ!

# 4
  • Мнения: 1
Zdraveite!!! Az sasto sam posestavala vaprosniq detski klub "Чочи" i sam mnogo dovolna. Kaki4kite,koito gledat decata sa mnogo mili i simpati4ni. Za sajalenie, rojdenniq den na moq Daniel mina predi 2 meseca, ina4e stqh da praznuvam rojdenniq mu den tam. Savetvam vseki, koito ne go e posestaval da go poseti, zastoto nqma da sajalqva. Vse pak dobroto otnoshenie i vnimanie e nai-vajno, kogato se otnasq do nashite deca, a tam ste polu4ite imenno tova.

# 5
  • Мнения: 62
Може какичките във въпросния детски кът (Чочи в Редута) да са много симпатични, но няма по ужасна злобарка от шефката им, Теменужка или Нушка или там както се казва, ей такава злоба има в тази жена че направо не знам, точно заради нея няма да си заведа детето там, тази жена е наистина много жалка, ама много..... и един съвет има и по добри детски кътове от там: посетети ги ! Simple Smile

# 6
Има ли значение шефката каква е,важното е,че децата се забавляват.Те са важните.Виждала съм въпросното момиче изглежда много мила и симпатична.Не е никак красиво да обиждате така хората,темата е за децата,не за личните ви проблеми.

# 7
  • Мнения: 1
Аз препоръчвам Фъни - уникален, на светлинни години пред всички клубове в София, а до колкото Чочи - бледа и смешна имитация на Фъни. А за двете злобни дами - истина е.

Общи условия

Активация на акаунт