увита около врата пъпна връв

  • 20 831
  • 38
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 334
Моля се на Господ всичко да завърши добре този път и разчитам изключително на лекарите от тук нататък.

# 31
  • Пловдив
  • Мнения: 585
Момичета и аз да се включа за съжаление... И на мен вчера ми казаха за първи път, че бебо има увита пъпна връв(1път) и много се изплаших. На моя съпруг сестричката така е починала в 8 месец и имам ужас. Не знам какво да правя и изобщо мога ли нещо да правя, моя доктор ми го заяви тоолкова спокойно. Как мога да съм сигурна, че всичко до 9 месец ще е наред аз сега съм в 8. Ужас!!! Много ми е мъчно и на мен  Cry

# 32
  • Мнения: 647
Момичета и аз да се включа за съжаление... И на мен вчера ми казаха за първи път, че бебо има увита пъпна връв(1път) и много се изплаших. На моя съпруг сестричката така е починала в 8 месец и имам ужас. Не знам какво да правя и изобщо мога ли нещо да правя, моя доктор ми го заяви тоолкова спокойно. Как мога да съм сигурна, че всичко до 9 месец ще е наред аз сега съм в 8. Ужас!!! Много ми е мъчно и на мен  Cry

Минимум 1 път седмично ти препоръчвам записи на тоновете на бебето на доплер! Ако се налага и по-често. Трябва да те наблюдава лекарят ти много по-често, ако записите са добри, не е проблем, но забави ли се пулсът, вероятно ще се наложи секцио. Все пак си в 8-ми месец, устискаш ли до първия ден на 9-я месец проблеми няма да имаш с по-ранно секцио, моето го направиха на 5-я ден от 9-я месец, заради лоши записи.  Peace

# 33
  • Пловдив
  • Мнения: 585
Ами това не е ли много често ще се побъркам - аз нямам финансова възможност да ходя непрекъснато и да плащам. Ужас

# 34
  • Мнения: 1 045
При мен увита пъпна връв засякоха в 7-ми месец.АГ ме настройваше за секцио с влизането в 9-ти месец.В крайна сметка ми се спукаха водите в 1-ви ден на 9-ти м,без разкритие и т.н. та извадиха бебето.Наблюдаваха ме в седмицата 1път без да плащам,но това си е до АГ.
Въпреки че във форума се скача много относно секциото,моето мнение е че при увита връв по- сигурно от него няма.При нас нещата завършиха добре.
Късмет  и на вас. bouquet

# 35
  • Пловдив
  • Мнения: 585
Благодаря за мнението   bouquet, надявам се и при нас всичко да завърши добре.  Praynig

# 36
  • Мнения: 334
xelita, записа на тонове е някакви смешни пари /не помня по колко взимаха в мойта болница, но са наистина малко/ и е важно при твоя и моя случай. Мен хората, които ми следят бременността ми го правят, не плащам допълнително. Виж проблем би било разкарването до болницата по няколко пъти в седмицата, но аз поне живея точно до нея .... Надявам се всичко да завърши добре  bouquet

# 37
  • Пловдив
  • Мнения: 585
И аз се надявам всичко да е наред. Да ти кажа и колкото повече го мисля, толкова повече се шашкам. Усещам бебето и това за сега ме успокоява, а и вече от няколко места чувам,че докато е в корема с течност не е толкова страшно. Да се моля Господ да ни закриля с бебетата и така мила дени...

# 38
  • Мнения: 334
И двете ми дъщери се родиха с увита пъпна връв,като на малката освен увита ,беше и вързана на възел.Късмет просто!Сега си имам вече пораснали госпожици! Късмет  и на вас мили мами!

Общи условия

Активация на акаунт