санитарно-хигиенни продукти

  • 2 170
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 305
Пък аз не обичам ароматизирани тоалетни хартии.
Предпочитам всичко, което се докосва до деликатните ми части да е съставено само от естествени материали -  никакви оцветители и парфюми.  Mr. Green

# 16
  • Мнения: 803
Наистина не е мястото тук да се правят проучвания. Против правилата на форума е.

Ще се намеся в темата без да давам отговор. Най-опасните вещества в хигиенните продукти, както и в козметиката и препаратите са ароматизиращите. Всички алергии се предизвикват от тях. В нормалните държави има тенденция за ограничаване влагането им, както и определени ограничителни стандарти / например RL2005EG/. Ние тук сме с малко ориенталски вкусове - като влезем в помещението да мирише силно - от WC-дезодоранта, от пръскащия сам ароматизатор , от тоалетната хартия, от сапуна на мивката и от...още нещо Wink

# 17
  • Мнения: 1 919
Цитат
Наистина не е мястото тук да се правят проучвания. Против правилата на форума е.
bowuu тъй-тъй..ама поне автора на темата постъпи коректно/авторка/ представи се "аз съм от фирма.." без да споменава името т.е не прави реклама.....че са нарушени правата то ясно....още не е късно да пише на администраторите и да поиска "официално" проучване Thinking 

 newsm78  като се замисля можеше и да не разберем, че това е фирма...можеше да си мислим, че е потребител на който му е любопитно  и беше пуснал тема "каква тоалетна хартия харесвате"

# 18
  • Мнения: 167
И аз съм за НЕ цветни аромати !
Не е в темата, но спрях да влизам в някои магазини заради ароматизаторите.....що за мода да дишаш тоя изкуственяк цял ден?

# 19
  • Мнения: 4
Bih iskala da se izvinq za sazdadenite neudobstva ! Tova ne e "oficialno" prouchvane , prosto sam slujitel na kogoto e vazlojena zadacha i vi potarsih za pomosht . Izvinqvam se oshte vednaj , ako s neshto sam pritesnila nqkoi !

# 20
  • Мнения: 4
Здравейте отново! Бих искала да ви попитам само, какво ви е мнението за аромат на люляк ? Обмислям варианта за ванилия...? Ако имате мнение по въпроса,моля споделете го с нас...Благодаря ви!

# 21
  • Мнения: 1 422
Различни цветове ДА, но аромати - абсолютни НИКАКВИ! Ако е двупластова, долният пласт да е от същия материал като горния вместо бяло.
Аз купувам само розова и синя ето такава - пипни я и така ще разбереш усещането, защото описанието ми - гладка, но добре абсорбираща не знам, дали е достатъчно. И цветовете са достатъчно наситени.

Общи условия

Активация на акаунт