Съвет за подарък на 5г. момиченце -какъв??

  • 7 352
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 877
Книжка според интересите на детето - напоследък има много ефектни 3Д издания: моята госпожица се радваше на разни със звуци, една голяма книжка за феите с много скрити вратички, къщички и т.н., една балетна си изврънка с доста тръшкане (с диск),
но и разбира се разни съвсем не "женски", а по-скоро универсални - има чудни енциклопедии, наръчници за рисуване и разбира се хубави издания с приказки.

Всякакви материали за рисуване - бои за рисуване върху дрехи или стъкло, просто темперни боички и хубави четки и скицник, разни работи за моделиране... никога не са излишни.

Каска за велосипед (щом има тротинетка, вече й трябва).

Щом има каса за супермаркет, може да й подарите "стоки" - има разни дървени в онлайн-магазините, а сигурно и не само там.

# 16
  • Мнения: 417
Благодаря за препоръките на всички !Явно неща с Уинкс много вървят за момиченцата и са им интересни.

# 17
  • Мнения: 58
Всичко,което в момента рекламират по една телевизия е актуално сред децата. Например Куклата Палечка или Бабри Рапунцел и двете са героини на
филми и съдейки по мойта дъщеря момиченцата са луди по тях

# 18
  • Мнения: 7 723
ПетШопчета....
Мойта е полудяла по тях.... Crazy

# 19
  • Мнения: 525
От всички подаръци на дъщеря ми за рождения ден , тя най-много хареса лунният пясък, има го в различни форми.

# 20
  • Мнения: 607
В момента актуална е  и Барби -Палечка.Има ги най-различни варианти в Бонжур.

# 21
  • Мнения: 5 877
Ами аз не бих се зарадвала да накупят на детето ми рекламираните неща.
Ако ги харесвам и одобрявам, вече ще съм ги купила.
Ако не ги харесвам и не ги одобрявам, значи въпреки усилията ми въпросната стока пак ще влезе в обкръжението на детето.

Т.е. ако вече го няма, значи има причина.

# 22
  • Варна
  • Мнения: 2 073
От всички подаръци на дъщеря ми за рождения ден , тя най-много хареса лунният пясък, има го в различни форми.
А ти?

# 23
  • Мнения: 884
С 5- годишна принцеса в къщи и приятелки с момиченца на същата възраст мисля, че универсалния подарък е нещо от серията WINX- кукли, чанти,четки, боички...... дори и гащички си има серията. Дрешките от серията също са много актуални сред''младежта''. Аз лично  Sick, но пък тя си умира от удоволствие. Също и барбита, сега е вълната на барби Палечка. Но и с друга  кукла не мисля,че ще сгрешиш, въобще за още една кукла винаги имат място в сърцата си Crazy. Други подходящи подаръци смятам са детски лаптоп, детска масичка със столче - върши страшна работа, пъзел.

# 24
  • Мнения: 1 237
И ние сме на тема Барби-Палечка и  Уинкс, даже искаше утре и тортата й да е с Уинск  Joy (утре става точно на 5)

# 25
  • Мнения: 417
Други подходящи подаръци смятам са детски лаптоп, детска масичка със столче - върши страшна работа, пъзел.

Благодаря на всички за предложенията и съветите.
Днес обиколих 3 магазина и за съжаление лаптопите са или на англ.език или на руски, а в Джъмбо на гръцки #Crazy и мисля че няма да е много полезно да се използва от 5г. дете.
Купих тоалетка със столче и  джунджурийки за фръцли към нея Laughing

# 26
  • Мнения: 525
От всички подаръци на дъщеря ми за рождения ден , тя най-много хареса лунният пясък, има го в различни форми.
А ти?

И аз, видях как детето ми сияеше когато го отвори, не е ли това най-важното

# 27
  • Мнения: 525
Други подходящи подаръци смятам са детски лаптоп, детска масичка със столче - върши страшна работа, пъзел.

Благодаря на всички за предложенията и съветите.
Днес обиколих 3 магазина и за съжаление лаптопите са или на англ.език или на руски, а в Джъмбо на гръцки #Crazy и мисля че няма да е много полезно да се използва от 5г. дете.
Купих тоалетка със столче и  джунджурийки за фръцли към нея Laughing

И такова са ни подарявали и него хареса. Избора ти е добър

Общи условия

Активация на акаунт