ЮЛИ 2009. Тема 52

  • 12 202
  • 284
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 755
Запис! Мама Диди от къде ти се лепна този перко... човек да не знае на какви ще попадне. Дано се разкара скоро , за да не ти създава излишни тревожни мисли. Peace
Марулка радвам се , че с кръвното ти е ок, сега и урината утре трява да е така.  Hug Peace

# 16
  • Мнения: 1 208
Момчето се махна
Стеф то тук в Бургас градските луди не са малко  Laughing
Мъжа ми и той полицай ама предпочитам да не се стига до там.Лошото е,че често го виждам този и сега вечно трябва да се оглеждам  #Crazy

Най ми хареса въпроса му "Корема естествено ли расте и докога ще расте така"  Laughing Сега вече ми е малко смешно  Joy

# 17
  • София
  • Мнения: 493
Ужас,Диди,мен вече ме е много страх от такива,незнаеш дали са от тихите луди,или от агресивните..
Ето нещо интересно,не,че е нещо ново,но все пак:  http://www.bg-mamma.com/?action=article;id=433

# 18
  • Мнения: 7
Мама Диди, дано вече не ти се лепи този шантавелко. Сигурно ти е все още притеснено, ама въпросите му са просто уникални!!!  Joy
Марулче, само споко и ще видиш, че резултатите ще са добри. Мен няколко пъти са ме стресирали така с тази урина.
Сестра ми сега ми се обади да пита дали съм в нас, защото термометъра в центъра показвал 40 градуса  #Crazy А как ли са мамите от Пловдив, където е с пъти по-топло и задушно... Thinking

# 19
  • Мнения: 9 092
Диди - интересно ми е ти как му отговаряше на налудничавите въпроси Mr. Green
Тоничка - изплезила съм езика, не се диша тука, а не искам да свиквам на климатик, та седя и се мъча...
Нели - и аз си задавм този въпрос, и Аманита питаше наскоро - какво да ги правим тези в списъка, дето са се появили веднъж и нямаме никакво инфо за тях - да ги оставим ли или да ги махнем Thinking Нека всеки се изкаже, че да решим все пак.

# 20
  • Мнения: 425
Честито бебе на мама Петя. Да е жив и здрав и да слуша мама и тати.

Аз днес бях на ЖК и малко ми е сдухано сега, с бебчето всичко е ок, но нещо ми бил стегнат таза и док спомена, че може да се наложи секцио. За сега гледам да не го мисля, в понеделник пак ще ходя и тогава май ще решаваме. А така ми се иска нормално раждане  Confused

А за тези които не са се вясвали аз педлагам да ги махнем, няма смисъл само да се товари темата.

# 21
  • София
  • Мнения: 67
Според мен нека да оставим списъка така за сега, а когато се преместим в "родени", да го обновим!

# 22
  • Мнения: 37
Запис и от мен Laughing Стеф,благодаря ти. Hug
Мамо Диди, пази се от такива перковци.
Марулче,резултатите ще бъдат наред.
За Премаман магазина е скъп,мисла че може да се намеран същите неща на половин цена ,ако не и по-евтини. Party

# 23
  • Мнения: 1 089
Стеф, благодарско за темата. Hug
Мама Диди, много неприятно наистина. Мен тук в Карнобат няколко пъти са вървели по петите ми циганки с разни такива въпроси и после ми е било смотано доста след това. По-добре не излизай сега. Днес видях Петя. Много е сладка, като бонбонче, ще ми се да я нагушам. Ама май и доста палава, ще има доста да тичаш след нея Heart Eyes
Марулче, радвам се че си по-добре. И аз все по-често си мисля къде и с кого ще е мойта докато съм в болницата и ми се струва че трудно ще издържа 3-те дни там. Въпреки че мойта иска да ходи на градина и само ми мърмори съм си я оставила в къщи, поне докато се роди бебето, а и мисля малко след това. Че от градините мъкнат доста вируси и ще ми е по- неспокойно ако тръгна за болницата и я оставя и болна.

Според мен нека да оставим списъка така за сега, а когато се преместим в "родени", да го обновим!
И аз мисля, че така е най-удачно Peace

# 24
  • София
  • Мнения: 121
  Стеф, благодаря за темата, много е сладък бебока на първа страничка! Peace Искам и аз един такъв сладур.Grinning

  И в моята урина вече 2-3 пъти все си има по 6,7 левкоцита,  а като пусна после стерилна - чиста. На какво се дължи и аз не знам. newsm78

# 25
  • Мнения: 10
ЧЕСТИТО БЕБЧЕ НА МАМА ПЕТЯ!!!

Кукмявче, би ли споделила колко ти излезе целия комплект на количката /и какво включва/, има ли промоция в Бебемаркет или?- аз още се колебая м/у Чико и ABC и затова те питам

# 26
  • София
  • Мнения: 3 581
Норита 82, дай си ми картинката  Mr. Green
Да ви питам - някой виждал ли е такова перде в София, ама на живо
http://www.eladabg.com/product_info.php?products_id=295

# 27
  • Мнения: 1 208
Тан , Петя е като куршум - дядо й и вика вампирче.По палаво дете не съм виждала - толкова е енергична а в същото време толкова малка.За тичането няма начин- ще се тича  Laughing

Стеф, не му отговарях разбира се . Laughing То на такива въпроси какво да отговориш  Laughing

# 28
  • Мнения: 32
Урааааа, станах леличка, моята приятелка роди най- накрая  newsm68 newsm44 newsm68 newsm44  , казва се Виктория, 3 400, 51 см. Да са ми живи и здрави, направо ще се пръсна от емоции, вече пих една биричка да полеем случая с един наш съученик Laughing. Таткото и той е добре за сега, каза, че утре ще осъзнава най- вероятно Joy . Ох, връщам се да чета, гледам изписали сте темата, ще наваксвам.

# 29
  • Мнения: 342
ЧЕСТИТО БЕБЧЕ НА ПЕТЯ!!!!!!! Да са живи и здрави!!!!!!!!!!!!

Общи условия

Активация на акаунт