ВМ НВХ Пържолчица цвърчи, сланинката ми се топи-40 част

  • 39 653
  • 744
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 280
Я,да побутна малко напред темичката,че всички сме нанякъде си през уикенда...не съм режимна,ама се събрах и в едни други панталонки от миналото лято...няма да се меря скоро,че се изнервям...лека нова седмица от утре на всички ! Hug

# 31
  • Мнения: 1 488
Сега и аз да драсна!
Всичкото малин на балаМатума! Naughty
Какво е това несериозно отношение. Crossing ArmsМош ли таквиз неща.Ние сме най-разпасаната команда.Всеки слабее тайно.Аз,че съм на друг режим за малко не значи,че няма да си се храня,както съм свикнала досега вече 2 години.Просто имах нужда от малко затягане,а тука няма кой да ме стяга,освен аз самата си да си се хокам,пък то не е интересно така.
Ади лекинка   bouquet Heart Eyes

# 32
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Тук съм, дойдох го грахът...  Sunglasses
Простирам дрехите и идвам да чета...
После се мятам на кантара състоянието да отчета..
Добре съм, много ядох, но много се хабих в таз вода-
имах щастие, джуниъра гледа грахА,
усспях да плувам и цамбувам, водни масажи на мойти тюленски пасажи... ууспешно да приложа, кат са измеря ще доложа

# 33
  • Мнения: 1 488
Мучос,ти си завъртяла колелото и си задвижила машината.Хади продължавай!Ние някоя срещичка няма ли да си заформим,липсвате ми  Hug не ме се събирали от както роди!Хади и небесната и раченцето и голдито,мина,Winito,моля ако пропускам някой да не ми се сърди.Молим някак да се организираме   bouquet

# 34
  • да има едно лесно - на мотора
  • Мнения: 2 419
  bouquet
Действам си някакъв мой си режим .
Искам и аз среща  Rolling Eyes . Че Момо само на снимки го виждам , а искам и да го намачкам Simple Smile

# 35
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Привет bowuu
Влизам да предложа събота за среща-който иска да се обажда,да пише или предлага-следобедно, в морската-примерно
Иначе, аз заобикалям кантара,че след повече от 18 месеца се оциклих отново, и сега съм подут и наводнен, ящно изтормозен
Тъй да се каже-трудно ми е с режима...
Хайде,чакам някой да потвърди участие в сглядата

# 36
  • Мнения: 1 488
потвърждавам  Party

# 37
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Ако има и други желаещи да се включат-14ч на пейките на летния театър-днес

# 38
  • Мнения: 1 488
Дъждът ни спря,но само за днес.Утре ако е хубаво временцето може да опитаме отново  Wink

# 39
  • Мнения: 1 280
Хай Бандата ,здравйте! Идвам и аз да си кажа,че никакъв режим не пазя...килата ги държа някак си,но от днес пак започвам да се съобразявам какво ям..Зачела съм се по едни не диетични теми,малко да ми се разсее главата. Нищо ново около мен,освен,че малка Пукла е на почивка 14 дни...вече минаха 7..в нас е като дом на пенсионера...и ние сме в отпуски,само по компютрите,ядем,спим,и пак наново...леле,одъртява се! Днес съм замислил посещение на магазинната мрежа,че ще ми пишат отсъствие..От друга страна не се оплаквам,защото така не съм си почивала от много време насам,никой за нищо не ме закача,нито готвя,нито шетам,плуя в собствен сос...Днес ако ида до фитнеса дали ще ме познаят? newsm78 Някаква летаргия е около мен,но и такива моменти трябва да има..Мързелът не морел,а мъчел..дрън,дрън...да не вярвяте на тези тъпотий,баш си е релакс !!! Hug

# 40
  • Мнения: 1 488
Мързелът не морел,а мъчел..дрън,дрън...да не вярвяте на тези тъпотий,баш си е релакс !!! Hug
Релакс релакс,ама си виждам гъзуната без тренировки и със спорт.Разлика еееееХеееееее  Wink

# 41
  • Мнения: 1 280
Ти си добре,виждаш само 1 гъзуна,а моите вече са 2... Embarassed

# 42
  • Мнения: 1 488
Ти си добре,виждаш само 1 гъзуна,а моите вече са 2... Embarassed
smile3532

Малко оспамихме тука нещата!Няма кандидати за нашият режим.Аз още малко ще поДюканствам... и си се завръщам,по сериозна от всякога!От утре мятам пак спорта  Wink

# 43
  • Мнения: 2 726
Момичета,макар и нережимно,почерпете се за мое здраве,че помъдрях с още една година  Laughing

# 44
  • Мнения: 1 488
Полинчето  Party да си жива и здрава,пък макар и нережимно,мерсаж за почерпката    bouquet

Общи условия

Активация на акаунт