Бизнес партньори и чалга...

  • 3 306
  • 59
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 418
Става въпрос за следното:Работя с доста фирми
и обикновено контактувам по телефона с тях.
Вчера обаче ми се случи нещо интересно.
Звъня на една фирма,която ме снабдява с
консумативи,и доката чакам да вдигнат от
другата страна,в ухото ми бичеше дива чалга.
Направо се потресох.
Какво е вашето мнение?
Ако е частен телефон-разбирам,но номер на
който ти звънят непрекъснато непознати лица...
идва ми в повече.

Последна редакция: вт, 16 юни 2009, 22:05 от `Belissima`

# 1
  • Мнения: 2 011
И на мен би ми дошло  в повече ...  Sick
Ама какво да правиш "Музиката на народите"   Mr. Green

# 2
  • In my tropical dream
  • Мнения: 250
 Sick Отврат.
Дразнят ме като цяло тези Fun Call мелодии, но и ако са не други, а чалга... направо издивявям. А за служебен телефон е повече от смешно. Пълна липса на професионализъм. На моята маникюристка и звъни така телефона, ама айде - тя е "арт".
Абе няма ли да мре вече тая чалга бе?!? Пфу!

# 3
  • Мнения: 2 011
тц... надявай се !
Не се гаси туй що не гасне !
Шом има кой да  я слуша ..... не ми се вервааааа Чалгата да  мре!!!  Naughty

# 4
  • София
  • Мнения: 3 099
Сега някой да пусне тема за това колко е нормално да подсигуряваме ескорт-сървиз за партньори и гости на компаниите ни...

По темата: селско е, но ако за бизнеса е добре - и в Биад ще ходим.  Wink Нали сме професионалисти...

# 5
  • Мнения: 1 418
За да не се обърне темата на "за" и "против"
чалгата,ще уточня,че служебен телефон би
трябвало да си звъни нормално,без да ти се
набива в ухото някаква музика.

# 6
  • Мнения: 1 008
За да не се обърне темата на "за" и "против"
чалгата,ще уточня,че служебен телефон би
трябвало да си звъни нормално,без да ти се
набива в ухото някаква музика.

Така е, на собственият можеш да си
сложиш и китайски рап.

# 7
  • София
  • Мнения: 3 099
За да не се обърне темата на "за" и "против"
чалгата,ще уточня,че служебен телефон би
трябвало да си звъни нормално,без да ти се
набива в ухото някаква музика.

Е!... За к'во ти е тая тема, тогава?...

# 8
  • Мнения: 4 300
E, как за какво. За да размахаме класа и познаване на бизнес етикет в очите на околните. Добре, че ме мързи да кликам из последните публикации Whistling

# 9
  • Мнения: 1 418
Рокси,нищо не размахвам.
Просто ме дразни.
А никой не ти пречи да четеш каквото
си искаш.

# 10
  • Мнения: 4 892
Направо се потресох.
Какво е вашето мнение?

Aко партньорите са мангизлии като Ви пуснат хоро на телефона, сте длъжна даже да заиграете, ако ли не - прекратете отношенията.  bowuu

Апропо, Вие сетихте ли се да ги информирате, че според Вас е недопустимо да пускат чалга или каквато и да било музика  Thinking А? Въпросът ми не е риторичен!

# 11
  • София
  • Мнения: 3 099
Направо се потресох.
Какво е вашето мнение?

Aко партньорите са мангизлии като Ви пуснат хоро на телефона, сте длъжна даже да заиграете, ако ли не - прекратете отношенията.  bowuu

Апропо, Вие сетихте ли се да ги информирате, че според Вас е недопустимо да пускат чалга или каквато и да било музика  Thinking А? Въпросът ми не е риторичен!

Информират ги, де! Ето я темата! Няма в ДВ да пускат съобщения, я...  Mr. Green

# 12
  • Мнения: 1 418
ВИжте сега,нямам намерение да се карам или
да споря с никой.Явно жегата ви идва в повече...
Ако не искате не отговаряйте.
И на този партньор аз му правя оборот,тъй че нищо
не ми пречи да му кажа.

# 13
  • Мнения: 4 892
Информират ги, де! Ето я темата! Няма в ДВ да пускат съобщения, я...  Mr. Green

Не, не - лично. Например "извинете, докато чаках да ми отговрите ми пуснахте чалга, знаете ли, че е потресаващо?"  Нещо от сорта...  Mr. Green

И на този партньор аз му правя оборот,тъй че нищо
не ми пречи да му кажа.

Кажете му и после ни напишете как е минало   Laughing

# 14
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
я кажи кои са тези, колежката ще им звъни през 10 мин ...

# 15
  • Мнения: 1 418
Фирма за еднократни консумативи,ако върши работа...

# 16
  • Мнения: 620
E, как за какво. За да размахаме класа и познаване на бизнес етикет в очите на околните. Добре, че ме мързи да кликам из последните публикации Whistling

общото с последните публикации newsm78
и да.... и мен ме дразни,не само чалгата и Джо Кокър ме дразни.
Ако искам музика - има дискотеки.Тия пуберски номера ме изнервят.

# 17
  • Мнения: 7 723
Е кво по- приятно има от Пирамиди- фараони,
докато си подредиш мислите как точно да си поднесеш офертата? Grinning

# 18
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 707
Преди две години, при позвъняване на телефона ми, се чуваше някаква извратеняшка песен на Азис. Бях шокирана като ми казаха. Обадих се на оператор и я махнаха. Но най-странното беше, че аз не бях пускала СМС и не съм искала никога fun call мелодия. Не знам как тогава се получи това.

# 19
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Фирма за еднократни консумативи,ако върши работа...
Е, ти какво искаш - звук като падаща вода в тоалетната ли? Поне си знаеш, че ще ги зарадваш, ако им подариш последния мултимедиен диск на Пенка.
ПП. Чалгата е аут от моя живот, но по-страшно е чалгаджийското поведение у бизнесО. Не се дразни за глупости

# 20
  • Мнения: 1 418
Просто беше щокиращо.За пръв път ми се
случва и реших да питам за мнението ви.
И аз не слушам чалга.

# 21
  • София
  • Мнения: 7 190
За чалга не знам, но ми се е случвало да звъня в пожарната (одобряват ни проектите), и обикновено ме напушва смях, понеже докато чакам да ме свържат звучи някакъв параден марш.

# 22
  • Мнения: 2 011
Ами по-добре да ме напушва на смях от колкото да ми  е отврат !  Mr. Green

# 23
  • Мнения: 830
Ами лошо говори за партньорите, а може и да се надъхват за някой концерт на Пайнер   Laughing Laughing Laughing

# 24
  • Мнения: 2 491
Мен също би ме подразнило.
Сложи си някаква метълска(ако обичат чалгата, няма да харесат метъла) на твоя, но стържещо дразнеща някоя и ги накарай да ти звъннат, като се обадят им кажи, че точно в момента не можеш да говориш, биха ли били любезни да звъннат след 10 мин примерно...и не вдигай веднага, изчакай да си позвъни по дълго  Mr. Green
Смятам, че уважаваща себе си и своите клиенти фирма, не бива да си кичи телефона с каквато и да е мелодия-мое мнение, има си лични телефони за тази цел.

# 25
  • Мнения: 10 758
Просто беше щокиращо.За пръв път ми се
случва и реших да питам за мнението ви.
И аз не слушам чалга.
Още от колко други неща ще се шокираш ooooh!


E, как за какво. За да размахаме класа и познаване на бизнес етикет в очите на околните. Добре, че ме мързи да кликам из последните публикации Whistling

Това беше доста грубо Tired Naughty

# 26
  • Мнения: 274
Тези са некви цървули. Няма сериозна компания, която да си сложи чалга мелодия на телефоните си. Прозвънил съм дещоима читава фирма в България, от Лукойл до ЕТ Някой Си и ви го казвам от опит.

# 27
  • София, център
  • Мнения: 3 455
На мене ми се случи да звъня на един професор лекар, хипер сериозна личност, и мене ме продъни чалга. Първо реших, че е грешка, ама не беше...

# 28
  • Мнения: 9
Преди две години, при позвъняване на телефона ми, се чуваше някаква извратеняшка песен на Азис. Бях шокирана като ми казаха. Обадих се на оператор и я махнаха. Но най-странното беше, че аз не бях пускала СМС и не съм искала никога fun call мелодия. Не знам как тогава се получи това.
Същата "приятна" изненада получи един колега преди 2 год. Една мома си го заплюла и му поръчала мелодия /незнам сега дали става/. И той чрез оператор я махна.
=> По темата:
Затова искам телефона на фирмата да им лепна третата симфония на Бетовен. С възмущение нищо не става! Трябват действия! Питате ли ме как се отклонява към техно клуб цяла компания, тръгнала за "Син Сити"  ....

# 29
  • Мнения: 24
Аз пък веднъж звънях на някакъв бизнес-партньор и чух "Полетът на валкириите", разтреперах се от страх и затворих, преди да ми вдигне  Embarassed

# 30
  • Мнения: 3 641
Ммм, не се учудвам. Често когато говоря с една много голяма и иизвестан мебелна фирма се чува "Обичам шопската салата" и други Laughing

# 31
  • Мнения: 274
Ммм, не се учудвам. Често когато говоря с една много голяма и иизвестан мебелна фирма се чува "Обичам шопската салата" и други Laughing

Според мен за служебен телефон по-подходяща би била тази.

Според мен песента, която ще звучи, трябва да бъде грижливо подбрана според предмета на дейност на компанията. Примерно фирма която добива гранити, камъни за строителствто и тн би трябвало да си сложи "Камъните падат" на Хисарския Поп. Митницата пък може да си сложи "Митничарю, митничарю", автокъщата - "Бял Мерцедес", ловнорибарски магазин - "И ловец съм и рибар съм", изтрезвителното - "Добро утро, пиянице", производител на алкохол - "Водка с утеха" , голям инвестиционен холдинг - "Евала на холдинга", свинекомплекс - "Всичките прасета на мезета" или "Гъци гъци", Евроминистерството - "Европеец" на Милко Калайджиев и  тн....

# 32
  • Мнения: 2 829
Марадона
големи познания имаш в чалга " изкуството "Joy Joy Joy


по темата--не го приемам за нормално
адски досадно е с тези мелодии в слушалката

Последна редакция: ср, 17 юни 2009, 17:31 от MЪНКИ

# 33
  • Мнения: 5 462
Ммм, не се учудвам. Често когато говоря с една много голяма и иизвестан мебелна фирма се чува "Обичам шопската салата" и други Laughing

Според мен за служебен телефон по-подходяща би била тази.

Според мен песента, която ще звучи, трябва да бъде грижливо подбрана според предмета на дейност на компанията. Примерно фирма която добива гранити, камъни за строителствто и тн би трябвало да си сложи "Камъните падат" на Хисарския Поп. Митницата пък може да си сложи "Митничарю, митничарю", автокъщата - "Бял Мерцедес", ловнорибарски магазин - "И ловец съм и рибар съм", изтрезвителното - "Добро утро, пиянице", производител на алкохол - "Водка с утеха" , голям инвестиционен холдинг - "Евала на холдинга", свинекомплекс - "Всичките прасета на мезета" или "Гъци гъци", Евроминистерството - "Европеец" на Милко Калайджиев и  тн....

Убиец просто ... hahaha hahaha hahaha Joy Joy Joy Peace rotfImbo newsm62 newsm10 newsm20

# 34
  • Мнения: 1 817
 Sick
Наистина е гадно.
Наистина сигурно трайно ще си променя мнението...чалга smile3514
Марадона, хареса ми Joy

# 35
  • Мнения: 5 710
Моето мнение е, че парите не миришат.
Потресена, непотресена - щом са ви съвместими бизнес интересите ша слушаш ...
Разбира се,  че е отвратително, чалгата е музика за маса и пиянски свади... но на народа  нещо му стана, както казва майка ми... така че нищо не ме учудва вече  Sick.

# 36
  • Мнения: 2 353
  Тъпанарско е и бих им го казала.

# 37
  • Мнения: 1 418
Понеже вчера обещах,днес като се чухме да
потвърдя доставката го питах каква е тази
песен,която слушам по принуда.Каза,че му
харесва.Между другото,повече няма да
работя с него,защото не стига,че слушам три
дни по принуда чалга,ами и поръчката са ми
объркали.

# 38
  • Мнения: 4 892
Между другото,повече няма да
работя с него,защото не стига,че слушам три
дни по принуда чалга,ами и поръчката са ми
объркали.

О, аз си помислих, че заради чалгата няма да работите с него. Всъщност още вчера знаех, че няма да се разлюбите само заради едната чалга, а колко смело щеше да бъде  Laughing Laughing Laughing
Какво ли щеше да се случи ако това беше най-добрият Ви доставчик във всяко едно отношение. И като цени, и като качество на услугата и като каквото се сетите.
Всъщност да не си помислите, че съм любител на чалгата - не, но не ми и пречи, просто напоследък си подбирам обектите, които заслужават възмущение и потрес.

# 39
  • Мнения: 1 418
Цените са много добри,всъщност...Но не може
от 10 поръчани неща 5 да са объркани при
положение,че поне няколко пъти се чухме,за
да уточним всичко.
Аз съм коректна с клиентите си,очаквам същото
и от другата страна.Затова няма да работя
с него.

# 40
  • Мнения: 337
Малко оф - Марадона, на Агенция Митници много ще им отива и "Далавера, далавера...", те са корифеи! Joy

По темата - на всеки както му харесва, но мисля, че наистина за служебни телефони не е подходящо  Thinking

# 41
  • Мнения: 5 462
Малко оф - Марадона, на Агенция Митници много ще им отива и "Далавера, далавера...", те са корифеи! Joy
По темата - на всеки както му харесва, но мисля, че наистина за служебни телефони не е подходящо  Thinking
Бяха искаш да кажеш .. Вече не вали като едно време . Confused

# 42
  • Мнения: 10 758

 автокъщата - "Бял Мерцедес",

Благодаря за идеята Joy
А може и "100 мерцедеса да имаааам" Joy

# 43
  • София
  • Мнения: 7 190
А ние понеже сме архитектурна фирма, ще пускаме "Градил Илия килия".

# 44
  • Мнения: 274
За БФС, задължително "Нашта система 4-4-2"  Peace

За Валутния борд - " Левовете в марки" на Сашка Васева

# 45
  • Мнения: 2 829
мебелна фирма--на теслата дръжката  Joy Joy

# 46
  • Мнения: 5 462
За БФС, задължително "Нашта система 4-4-2"  Peace

За Валутния борд - " Левовете в марки" на Сашка Васева
Дет няма да го има след има няма месец два ли ???
Иначе наистина много подходяща и тематична е песента "Левовете в марки/евро ". Peace Joy

# 47
  • Мнения: 274
Център за трансплантации и дарения на органи - " Дай си сърцето" на Хисарския поп

# 48
  • Мнения: 5 462
мебелна фирма--на теслата дръжката  Joy Joy
Аграрна фирма с оранжерии с домати .. - Кой ги мама разклати тез червени домати

# 49
  • Мнения: 2 491
За БФС, задължително "Нашта система 4-4-2"  Peace

За Валутния борд - " Левовете в марки" на Сашка Васева
Дет няма да го има след има няма месец два ли ???
...
В заблуда си Wink


Марадона, а къде ще сместиш Радка пиратка и дънките шти цепна newsm78 Ай кат си толкоз изобретателен...

# 50
  • Мнения: 274
Марадона, а къде ще сместиш Радка пиратка и дънките шти цепна newsm78 Ай кат си толкоз изобретателен...

Магазин за пиратки и фойерверки.... newsm78

# 51
  • Мнения: 12 662



Марадона, а къде ще сместиш Радка пиратка и дънките шти цепна newsm78 Ай кат си толкоз изобретателен...

Фирма за внос на дънки - А наште дънки не мож цепна.

# 52
  • Мнения: 2 491
Само я плюем таз чалга, а виж какви интересни приложения намери Laughing

Белисима интересно ми е козметичната фирма каква чалга песен си беше сложила?

# 53
  • Мнения: 12 662
Само я плюем таз чалга, а виж какви интересни приложения намери Laughing

Белисима интересно ми е козметичната фирма каква чалга песен си беше сложила?

Гола по парфюм newsm78

# 54
  • Мнения: 2 491
Само я плюем таз чалга, а виж какви интересни приложения намери Laughing

Белисима интересно ми е козметичната фирма каква чалга песен си беше сложила?

Гола по парфюм newsm78
Божкей ooooh! и таквази простотия ли имало ooooh!

Сместете и Азис в програмата де, ще се обиди, ще рече че е дискриминация и нетолерантност към различните Mr. Green

# 55
  • Мнения: 3 641
На някоя строителна фирма би звучало добре "Майсторе, майсторе-правиш го добре" hahaha

# 56
  • Мнения: 2 196
Марадона, а къде ще сместиш Радка пиратка и дънките шти цепна newsm78 Ай кат си толкоз изобретателен...
Гигова, това ще пасне идеално на телефона на аварийно-бедствената министърка, Емелчето. Mr. Green

Последна редакция: чт, 18 юни 2009, 11:43 от Бианkа

# 57
  • Мнения: 274
Министерство на правосъдието - " За милиони няма закони, за кокошка няма прошка"

(Гугъла казва, че изпълнител на тази песен са некви "Симпатяги"...баси изродите, честно)

# 58
  • Мнения: 2 491
Марадона, а къде ще сместиш Радка пиратка и дънките шти цепна newsm78 Ай кат си толкоз изобретателен...
Гигова, това ще пасне идеално на телефона на аварийно-бедствената министърка, Емалчето. Mr. Green
Мда... Е*ете Мен(т.е. Емел Етем)-така я бяха прекръстили в едно смешно предаване, сега като се замисля да... Mr. Green


Министерство на правосъдието - " За милиони няма закони, за кокошка няма прошка"

(Гугъла казва, че изпълнител на тази песен са некви "Симпатяги"...баси изродите, честно)

 newsm43

Шттт, Марадона, тихо да не те чуе Тачева, какви са тия приказки и то точно преди изборите Naughty
В България има правосъдие и то е на ниво Outta Joint Laughing Mr. Green

# 59
  • Мнения: 1 418
Малко е късничко да звънна да чуя  Mr. Green,
ама утре обещавам.То може ли да запомниш
всичко?На мен ми звучи еднакво.

Общи условия

Активация на акаунт