Някой по-опитен ,моля,да ми отговори

  • 3 851
  • 50
  •   1
Отговори
# 15
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
той груб, а комшийката как е?

# 16
  • София
  • Мнения: 622
Не съм "опитна" и слава богу. Но едно мога да кажа- имате проблем и то немалък. За любовница не бих се притеснявала- тя по-скоро би била следствието във вашия случай, потърси причината. Говорете.

# 17
  • Мнения: 2 011
Трудно бих  живяла с някой  , който постига с грубости  каквото поиска и каквото си науми. Трудно бих живяла с някой, който дори не иска да  спи до мен ....  Outta Joint
Може изобщо да няма  трети във вашата  семейна снимка. Поговорете и си изяснете отношенията - трябва да имаш мъж приятел до себе си  а не грубиян  на който не знаеш кога ще му избият чувиите ...  #Cussing out #2gunfire
Дай си време и  някакъв срок за да  видиш дали има промяна в отношението му, говорете си ....
И  ако недай си боже нищо не се промени трябва да се замислиш сериозно за бъдещето си , ако нямате  деца бих те посъветвала и да не бързаш.  newsm78  bouquet

# 18
  • Мнения: 3 641
Ако човека е с по-ниско либидо мож еи да не ти изневерява.А някакви здравословни проблеми?
За мен не е нормалн оведнъж месечно ,ама никак.Че вие сам осъквартиранти ли се, къд ее близостта и интимността.Нали това го различава от другите хора за теб. Винаги ли е бил груб и агресивен или напоследък?
Дано има ефект от рагзговорите, моите наблюдения от подобни разговори са ,че след няколк одни всикч оси търгва по-страрому
Важното е да се чувства жена, обичана и искана, да си щастлива? Помисли си има ли някаква вероятнсот за промяна и после действай

# 19
  • Мнения: 539
как е с отсъствията от вкъщи ?
ако са по-честички - изневерява ти !

# 20
  • Мнения: 2 309
Време ти е за нов мъж

# 21
  • София
  • Мнения: 2 840
Не, не ти изневерява.
Изневерява на някоя друга с теб 1-2 пъти месечно.

# 22
  • Мнения: 34
Отговори си сама на някои въпроси, аз не мога да ти кажа какво да правиш с живота си!
1. харесва ли ми това и бих ли желала да живея така?
2. уважава ли се моето мнение, зачита ли се от "половинката"?
3. обичам ли го или всичко, което изпитвам е само навик и страх от самота?
4. говорих ли достатъчно, опитах ли се да защитя себе си и мнението си?
5. мога ли да кажа с чиста съвест, че направих всичко по силите си и промяна няма?

... помисли си, не е нужно да казваш отговорите, бъди себе си и обичай себе си!

Стига с тези съвети.  Joy Ако моят принц прочете тези въпроси и ако се сети да си ги зададе......жална ми майчицата  Confused

# 23
  • Мнения: X
Не знам дали изневерява,но определено не те обича и имате проблем.
Мъжът ти е още маминото момче,което си мисли ,че живее с мама и тя е длъжна да търпи капризите му и да го обслужва ,без да мрънка.Е,те с такова животно няма как да се разбереш ,а още по-малко да живееш.
Не казваш на колко години е ,но според мен е на не повече от 25-26 ,а акъла му е още на 15 ... 
Ако изобщо узрее и поумнее,то няма да е преди 40 -та му годишнина...ако ти си склонна да го чакаш и  да го търпиш...но,според мен не си струва.Такива мъже не са добри съпрузи,нито добри бащи.
Много по-добре ще си без него.   

# 24
  • Мнения: 38
Ако не ти е изневерявал до сега то скоро ще е .
Ако не е то какво го кара да се държи грубо с теб какво го кара да спи отделно
Ако прецениш че можеш наблюдавай го , поставяй го най различни ситуации отвори очи и виж как ще реагира -експерименирай с него,промени и нещо в себе си съблазнявай го по всяко време
не бъди кротка -бъди нежна .Изпробвай всички те му сетива за реакция спрямо теб и ако и тогава нищо ново не се случи -ГУБИШ СИ ВРЕМЕТО МОМИЧЕ

ЖИВОТА МОЖЕ ДА БЪДЕ СЛАДЪК СТИГА ДА ЗНАЕШ КАК ДА ГО ПОИСКАШ

# 25
  • Мнения: 269

Защо търсиш вината само в него? Като искаш секс  - съблазни го! Флиртувай с него! Предполагам знаеш как. Промени нещо в себе си. Направи си нова прическа, купи си секси дрехи, покани го на романтична среща и т.н. Заедно сте от доста време, може нещо в теб да му е омръзнало.

 1dating kiss Kissing Heart lovekiss luvbed

Ако не ти е изневерявал до сега то скоро ще е .
Ако не е то какво го кара да се държи грубо с теб какво го кара да спи отделно
Ако прецениш че можеш наблюдавай го , поставяй го най различни ситуации отвори очи и виж как ще реагира -експерименирай с него,промени и нещо в себе си съблазнявай го по всяко време
не бъди кротка -бъди нежна .Изпробвай всички те му сетива за реакция спрямо теб и ако и тогава нищо ново не се случи -ГУБИШ СИ ВРЕМЕТО МОМИЧЕ

ЖИВОТА МОЖЕ ДА БЪДЕ СЛАДЪК СТИГА ДА ЗНАЕШ КАК ДА ГО ПОИСКАШ

Напълно подкрепям мнението на bogito-d



# 26
  • Мнения: 3 641
Ей това е панацеята на щастливия  брак-нова прическа и секси бельо.Очаквах да се напише. Ако имаше ефект щеше да е добре,но не е така

# 27
  • Мнения: 38
Въпросът не е в новата прическа
Въпроса е в това да му подейства под кожно,да му разбуди сензорите
бях чела някъде за едно научно изследване-колко често си мислим за секс-
мъжете са на всеки 2минути
Е как този мъж ще спи в друга стая или как няма да те шляпне по дупето точно когато си се навела да си извадиш обувките от шкафа
Безразличието убива ако го искаш опитай всички женски хитрини
ако нищо не излезе това би ме навело и на друга мисъл...............

# 28
  • Мнения: 2 829
незнам ,,
,по честотата на сексуалните отношения не може да се съди

# 29
  • Мнения: 7 723
Аааа, чакайте малко сега Stop
Спането в различнии легла в никакъв случай не значи,
че мъжът няма съвест, или не мисли за секс.
Нито пък значи, че мисли за секс с друга жена.
Да знате случай за крал и кралица, които споделят обща спалня?

Това пък, със шляпването по дупето ми е най- любимо.
Не всеки мъж го тресът тийнейджърски навици.
Още по- любимо ми е да се демонстрира такава близост пред гости ooooh!

Според мен проблемите на авторката идват по- скоро от това,
че той демонстрира грубост към нея, че има други признаци на изневяра. Thinking

Общи условия

Активация на акаунт