Официално се записвам тук!

  • 2 825
  • 37
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 821
Честито!!!
Леко бременеене и раждане!

# 16
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
честито Sign Exclamation  Sign Exclamation  Sign Exclamation
Много много лека бременност ти пожелавам

# 17
  • София
  • Мнения: 9 467
Честито и от мен!
 Simple Smile И да е лека! Laughing

# 18
  • Мнения: 1 975
Честито!!!
Пожелавам ти лека бременност  Wink

# 19
  • Varna
  • Мнения: 321
Честито за щастливата новина:))
Лека бременност:)

# 20
  • Мнения: 3 042
Честита радостна вест!!!!
Да ти е лека и безаварийна бременността!
Целувки от нас със Съни

# 21
  • Мнения: 372
Урааа честито Зъхи,

желая ти леко бременеене, сладурски ритничета отвътре и здраво бебче.

И да го черпиш повече сок  Hands Clap  Laughing  Laughing  Laughing

# 22
  • София
  • Мнения: 15 219
БРАВО, ЗЪХИ!!!! Много се радвам за теб!!!!  Grinning  Grinning  Grinning  Grinning  Grinning
Дано и другите момичета от съседния форум скоро да те последват!
Пожелавам ти щастлива и безпроблемна бременност, леко раждане и прекрасно бебче passifier !!!!!

# 23
  • Пловдив сега England( Farnham)
  • Мнения: 298
Страхотна новина Laughing  Laughing  Laughing !
Честито и от нас,дано да е лека и безпроблемна бременоста ,а раздането още по леко Simple SmileЩе чакаме на пролет да се похвалиш с едно хубаво бебе Laughing  Laughing

# 24
  • Sofia
  • Мнения: 1 521
Браво, Зъхи, за волята, горещото желание и вярата!

Да сте живи и здрави с бебочко и да се гушкате сладко-сладко след 9 месеца!

Дано повлечеш крак и всички момичета от групата на Шаро бързичко да се отзоват тука!!!!!!!!!!

Целувки!

# 25
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Честито и от мен.Много хубави емоции покрай новия корем.Февруарско бебе ли очакваш?

# 26
  • Мнения: 4 242
Честито и от мен Зъхи  bouquet
Споделям щастието ти, защото знам какво е да чакаш с трепет да се появи втората безценна лентичка на теста Praynig ,до преди 5 месеца и аз бях така.
От все сърце ти желая леко бременеене и едно сладко бебче на края  babyuu . Всичко най най мила! thumbsup

# 27
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Благодаря ви, милички! Трогнахте ме!  Rolling Eyes  Grinning
Бебчето се чака чак през март...
Все още съм много шашната, все едно не се случва с мен...  Shocked  Grinning
Стискайте палци и на другите момичета от "Искам да забременея"! Дано скоро всички се прехвърлят тук!  Rolling Eyes  Wink

Между другото, нещо ми се подува корема от няколко дни, това нормално ли е?!  Не очаквах чак пък толкова рано да ми проличи!  Laughing  Laughing  Laughing Майтап, разбира се, но наистина ми е малко дискомфортно чревно...  Embarassed  Confused

# 28
  • Мнения: 4 414
Честито! Лека и безаварийна! Laughing

# 29
  • Мнения: 4 242
Цитат на: Зъхи
Благодаря ви, милички! Трогнахте ме!  Rolling Eyes  Grinning
Бебчето се чака чак през март...
Все още съм много шашната, все едно не се случва с мен...  Shocked  Grinning
Стискайте палци и на другите момичета от "Искам да забременея"! Дано скоро всички се прехвърлят тук!  Rolling Eyes  Wink

Между другото, нещо ми се подува корема от няколко дни, това нормално ли е?!  Не очаквах чак пък толкова рано да ми проличи!  Laughing  Laughing  Laughing Майтап, разбира се, но наистина ми е малко дискомфортно чревно...  Embarassed  Confused


Хехехе  и аз така от радост ли от мерак ли се подух още след закъснението, но нали и като си чакаме цикъла пак се подуваме, така че от сега нататък не чакай да слабееш.Ще растеш с всеки изминал ден и това ще те радва все повече и повече, въпреки всички неразположения миличка. Аз съм си купила шивашки метър и с радост се меря всяка седмица и пъча гордо коремчето та целия свят да разбере че нося най голямото съкровище под сърцети си Laughing

Общи условия

Активация на акаунт