Супер обидна песен

  • 3 574
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: 60
Вчера случайно си пуснах една песничка и като се заслушах в текста ми стана супер обидно и гадно, при все , че нямам проблеми с килограмите в момента, а преди имах.  Сами я чуйте и преценете това не е ли дискриминация?
http://vbox7.com/play:5454e677
Чуйте я до края  ooooh!
Може темата да ви се стори глупава, но всеки, който е бил по-пухкав или е може да ме разбере .

# 1
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 698
Жистокааааааа! Е, няма такава песен  Mr. Green

# 2
  • Мнения: 1 432
Хахаххаха, ооохххх ,много се смях  Joy
Виж няма какво да се обиждаш, толкова е забавно .
Тази песен може само да ме мотивира  Mr. Green Peace

# 3
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Благодаря ти, не изслушах песента, но се сетих за мои любимци - Контрол, и сега ще ги пусна на детето да послуша

# 4
  • UK/София
  • Мнения: 7 681


           Joy JoyТекстът е "класика", изпълнителите уникални.Трябва да си уникално прост за да стигнеш до създаването на такава песен.100% съм убедена, че тук в Англия биха се намерили доста хора които да успеят да ги осъдят.

# 5
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Дискримнация е, че имам право на 20 кг, багаж в самолета.
Точно колкото някой, който тежи 3 пъти повече от мен.

Иначе, добра реклама направи на клипчето с тази тема.

# 6
  • Мнения: 256
Ако идеята на парчето е да е смешно и забавно, не се връзва с моето чувство за хумор.
Предполагам, че аудиторията, към която е насочено парчето  е с ниска възрастова граница.

# 7
  • В царството на мечтите
  • Мнения: 336
не виждам нещо което да дискреминира тази песен. За хората които се пее вътре не са били просто пухкави а доста зле

# 8
  • Мнения: X
Не е дискриминация. Това се фактите. И нека я чуят и се замислят момиченцата на по 15-16 години, които тежат по 80-90 килограма и се тъпчат с боклуци по цял ден. Това не е до обида, а до оцеляване, до запазване на здравето и живота, да не говорим за личното щастие.

# 9
  • Мнения: 776
Отвратителна песен, ужасно отношение, не видях нищо смешно!
Не е дискриминация. Това се фактите. И нека я чуят и се замислят момиченцата на по 15-16 години, които тежат по 80-90 килограма и се тъпчат с боклуци по цял ден. Това не е до обида, а до оцеляване, до запазване на здравето и живота, да не говорим за личното щастие.
Колкото има момиченца са наднормени килограми, толкова има и момченца, айде пак дискриминация, само че по полов белег  ooooh!

Стига, моля ви, в живота човек може да напълнее понякога, после да отслабне, самите изпълнители ги виждам след години като чичковци с шкембета.
А и как няма да има пълни хора, като храната в България не струва и в училищните лавки е пълно с боклуци, като казвам боклуци имам предвид най-вредните храни.
Да не говорим, че при някои хора напълняването е болест на психическа основа.
На какво ще се учат младежите от тази песен? Няма такова падение, плачат за СЪД!

# 10
  • Мнения: 12 648
Много готина песничка. Трябва често да я пускат. Аман от толериране на тлъстявщината.

# 11
  • Мнения: X
Много готина песничка. Трябва често да я пускат. Аман от толериране на тлъстявщината.

Прощавай, драга, но ти имала ли си някога хранителен проблем, за да даваш толкова категорично мнение?!  newsm78


Точно в България за "тлъстявщината", както ти я наричаш, толерантност не съществува.
Не ме карай да ти говоря по въпроса, защото мога да напиша фермани.

# 12
  • В царството на мечтите
  • Мнения: 336
според мен трябва да има повече такива песни и всички да се замислят . Не може така тази година ходих по баловете повечето момичета бяха просто ужасна гледка. Чесно казано аз имам проблем с кг. и зато поглеждам в другите панички и повечето с проблеми в кг. има жените по дебели са си

# 13
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Запис.  Flutter

Темата се вихри чудесно, бих предпочела да я бяхте пуснали между 22 и 23 кога заспива детето, но ще го преглътна.
До обяд ще я заключат.  Thinking

# 14
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538

Не бих заложила на друго твърдение:)

Общи условия

Активация на акаунт