плажът на Слънчев бряг

  • 8 034
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 565
Боже, къде я видяхте тази чиста вода в цялата ивица Влас -Равда? Вярно, няма водорасли, но замисляте ли се къде се излива канализацията на целия мегаполис? За мен това си остава най-голямата клоака.  Sick

Последна редакция: нд, 28 юни 2009, 00:38 от vilian

# 16
  • София
  • Мнения: 1 311
Особено тези дни...наистина е много мръсна.  #Crazy

# 17
  • София
  • Мнения: 2 044
Плажа е супер,водата по цялото ни море е отварат Sickтакаче дали ще си на Слънчев бряг или на друго място няма особено значение PeaceБяхме в Маджестик,цената на плажа е 21 лв за 2 шезлонга и чадър,всичките дни имаше свободни чадъри първа линия.Все пак на Слънчев бряг е огромна плажната ивица,не може да се сравнява с Власт,Равда или Несебър Peace

# 18
  • София
  • Мнения: 1 311
Аз мисля че по Южното черноморие не е така,надолу съм ходила 10,12 години подред и винаги е била чиста водата.
Надявам се да ми остане време,за да мога да сляза и да видя дали все още е така както я помня.  Grinning  Peace

# 19
  • София
  • Мнения: 2 044
Аз мисля че по Южното черноморие не е така,надолу съм ходила 10,12 години подред и винаги е била чиста водата.
Надявам се да ми остане време,за да мога да сляза и да видя дали все още е така както я помня.  Grinning  Peace
Само изглежда че е чиста SickВсичко изливат в морето,и не на няколко км на вътре както трябва да е ,а директно до брега,никой няма пречиствателни станции по нашето море

# 20
  • София
  • Мнения: 1 311
Днес бях на Какао и имаше много малко хора,чак не очаквах и водата беше чиста!  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт