С какво ви дразнят най-много СВЕКЪРВИТЕ? - 2част

  • 68 602
  • 773
  •   1
Отговори
# 765
  • Мнения: 139
Не мога да се оплача от мойта свекърва никога нищо лошо не сме си казали помежду си...много ме харесва даже Crazy Ремонтирахме заедно къщата на село и апартамента в града-заедно давахме идеи. Идва, когато имам нужда и не е на работа, разбира се- да взима малката да я гледа, тъй като мойта майка е далече ooooh! Но проблема е само, че говори лошо за предишната жена на моя, казвала ми е че не става (защото била циганка) и най-гадното за мен е, че не признава първото си внуче не ще й да го види Shocked Хората в града казват, че съм си паднала на хубавото, защото ме харесва и тя казвала, че има само една внучка и това е Галя newsm78

# 766
  • Мнения: 588
Родителите ми винаги са ми помагали. Те са хората, на които мога да разчитам при всякакви обстоятелства. Намирам за нормално и естествено, когато те ще имат нужда от помощ и подкрепа да я получат от мен!

 Peace Подкрепям

Последна редакция: чт, 11 мар 2010, 13:25 от plana

# 767
  • Мнения: 804
Никой не ражда деца, за да има кой да го гледа на стари години!
Никой не иска да стига до положение на физическа и финансова безпомощност и зависимост от децата си!
никой не иска да им бъде в тежест един ден!
Напълно подкрепям написаното от теб и не смятам, че има хора, които създават и се грижат за децата си, очаквайки това да им се върне някога. (Или поне аз не познавам такива).

Съгласна съм обаче и с написаното от Китана. Децата не са длъжни да се грижат за родителите си.
Да, могат и да го правят, ако се налага, но само ако имат такава възможност и това не причинява вреда на собственото им семейство и деца.

# 768
  • Мнения: 0
Но проблема е само, че говори лошо за предишната жена на моя, казвала ми е че не става (защото била циганка) и най-гадното за мен е, че не признава първото си внуче не ще й да го види Shocked Хората в града казват, че съм си паднала на хубавото, защото ме харесва и тя казвала, че има само една внучка и това е Галя newsm78
Дали не усещам злорадство и самодоволство Mr. Green

# 769
  • Мнения: 139
Но проблема е само, че говори лошо за предишната жена на моя, казвала ми е че не става (защото била циганка) и най-гадното за мен е, че не признава първото си внуче не ще й да го види Shocked Хората в града казват, че съм си паднала на хубавото, защото ме харесва и тя казвала, че има само една внучка и това е Галя newsm78
Дали не усещам злорадство и самодоволство Mr. Green
Не точно, душичко гадно ми е за детенцето, защото докато ходихме с моя аз си го обикнах много и сега с него сме си приятели Mr. Green Той е на 6, а ме приема като дружка Joy  Не мога да кажа нищо на свекърва ми, но може би да- чувствам облекчение, че не харесва първата му жена, защото сега можеше (ако се разбираха) примерно да ми правят мръсно...не дай си Боже ooooh!

# 770
  • Мнения: 10
Привет момичета,хайде и аз като новак да се включа в темата.Да ви кажа честно,положението ми със свеки е ужасно.Тя две години твърдеше,че ме обича като дъщеря,макар че аз имах своето "едно  на ум",което улавяше малките сигнали,говорещи,че нещо не е наред.Така се и оказа-в един момент избухна срещу мен с такава злоба,че косата ми настръва.Обвини ме в какво ли не.Не ми се изпада подробности,но от тогава не си говорим,не си честитим празниците.Самият  и син беше шокиран от случилото се,тъй като той приемаше до тогава нещата за чиста монета.Слава Богу,ние живеем отделно,ама да ви кажа честно,незнам какво да правя.Минаха месеци,но за нея все едно нищо не е станало.Говори си само с него,а на мен дори не искам едно "прощавай" да каже.То вече не ми и трябва,поне истината излезе на яве.Само да спомена,че никой никога не ме е наранявал толкова много.Ако ви кажа как до тогава интриганстваше,предаваше на сина си разговори в изкривен вариант и го настройваше срещу мен и родителите ми.И после той ме обвиняваше.Добре,че сам видя на какво  е способна майка му и застана на моя страна.Лошото е,че мина много време,а нищо не се променя.Даже ни се прати пакет,в който имаше и подарък за мен.Аз разбира се заявих,че няма да го приема-та ние не си говорим,я тя ми праща подарък-за какво ми е ?За мен това е лицемерие!!!!!!
Проблемът обаче е в това,че за да се види със сина си,трябва да ни дойде на гости.Тя искаше за новогодишните празници да го направи,нищо,че ме е оплюла-не и пукаше.Добре,че той я отряза.Ама то не може все така-нали са майка и син,все трява да се видят.
Според вас как е по-добре-да дойде ,когато и аз съм там,да се държа хладно любезно и толкова или да дойде,когато примерно мен ме няма и да стои една седмица нагости?
Малко не ми се иска мен да ме няма,да ми гледа къщата а и кой знае какво може да му наговори,но от друга страна поне няма да се наложи да се срещаме.
И да ви кажа в допълние,тя не счита,че е постъпила лошо с мен,дори каза,че нещата щели да се променят когато родя.Еее,аз как да се почувствам според вас???
Незнам,някой имал ли е подобен конфликт и как го е решил???Тя много обича да се бърка и командва,сина и до преди мен почти винаги я е слушал във всичко.А сега полека лека това се променя.Но тя знае много добре как да го манипулира.Винаги представя нещата по начин,изгоден на нея и да се види колко много лишения полага за  да може да ни помага-нещо,което никога не сме искали.И разбира се после да натяква.
Хайде,посъветвайте ме как да постъпя.Мъж ми отрича,че има нужда да я види,но аз знам,че го прави заради мен.

# 771
  • Мнения: 232
Pearllady, не разбирам защо трябва да дойде у вас, за да се видят. НЕ може ли той да иде у тях? Какви са тия седеници по една седмица на гости? Не я пускай у вас за дни, още повече, че мъжа ти е на същото мнение. Идея си нямаш какви неща може да изникнат и за какви дреболии може да се захване и да му надуе главата наистина колко си крива и колко е нещастен, че е с тебе, примерно, защото е видяла една паяжинка някъде или нещо подобно, тя все ще си намери нещо. Така сте си добре, ако ще я вижда, нека да е у тях, или пък у вас на гости за 2 часа докато те няма и толкоз.

# 772
# 773
  • Мнения: 10
Емили,с мъжа ми работим и живеем извън Бг и тъй като той не може да си вземе отпуска,затова няма как той да отиде при нея.И трябва тя да дойде за малко.Не искам заради този конфликт да не се видят сто години-ще ми тежи на съвестта,макар че не аз направих нещата така.За товаи няма как да дойде за 2 часа,колкото и да ми се иска.Макар че да я приема в къщата си,за мен би било голямо изпитание.

Общи условия

Активация на акаунт