МЕЛОДИЯТА НА СЪРЦЕТО -4,чуй я ,виж я наслади и се

  • 29 303
  • 456
  •   1
Отговори

Анкета

Кой персонаж ви допада най-много?

Опции:

# 45
  • Мнения: 139
Едва ли ще стане така,нали чувствала дъщеря му като родна сестра,имали духовна връзка Mr. Green

# 46
  • Карлово
  • Мнения: 328
гласувах за Ламия тя остана единствено вярна на себе си до сега

# 47
  • България Сливен
  • Мнения: 245
Аз си мисля, че Кенан никога няма да разбере, че е баща.

# 48
  • Мнения: 18
дайте линк на серията от днес ако е качена разбира се   гласувам за КЕНАН

# 49
  • Мнения: 2
http://www.DMCA-removal-from-Google/details.php?id=176778&hit=1

Ето линк, моля ако някой знае какво се случва по натам да ми пише на лични, пробвах се да го гледам но на турски нищо неразбирам  Blush

# 50
  • au bout du monde
  • Мнения: 5 238
Старият мн странно  я гледа Rolling Eyes дъщерята ми изглежда импулсивна и май не е мн уравновесена  Thinking

# 51
  • Мнения: 118
Мале колко сте напреднали чак и нова темичка има, браво страхотна е  Simple Smile Simple Smile Simple Smile, днес ми стана много гадно Ламия като чу Маджиде и щерка и да говорят за нея в кухнята големи змии са  #2gunfire

# 52
  • Перник
  • Мнения: 396
.............. моля ако някой знае какво се случва по натам да ми пише на лични, пробвах се да го гледам но на турски нищо неразбирам  Blush
Може ли и на мен Praynig

# 53
  • Мнения: 368
гласувах   bouquet

# 54
  • Мнения: 248
Момичета ще дооправям 1 страница ще има нови неща  Wink
Супер  Hug

# 55
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
На мен много ми е интересно Ламия със какво ще се прехранва,тя дори да започне работа,ами после като роди newsm78

# 56
  • Мнения: 343
Ох на мен ми се иска да се появи някой свестен мъж в живота и  Peace

# 57
  • Мнения: 1 558
Ех geradost личи си,че ти си писала анкетата: Джемил е на първо място Crossing Arms

# 58
  • София
  • Мнения: 346
Според мен Ламия ще се обвърже с бащата на приятелката й,заради детето,разбира се!По интересно ми е обаче кога ще се видят отново с Кенан!Срещите им винаги ми въздействат и ме зареждат с особен заряд....

# 59
  • au bout du monde
  • Мнения: 5 238
ох,защо не може да се гласува за двама  Crossing Arms аз сега как да реша Thinking

По интересно ми е обаче кога ще се видят отново с Кенан!Срещите им винаги ми въздействат и ме зареждат с особен заряд....

И аз това исках да знам и гледах по-напред  Blush

Общи условия

Активация на акаунт