И аз съм в шок - новородени за 3-5хил. лева?!

  • 2 107
  • 35
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 431
Да бе, защо момчетата са по-скъпи наистина...
Не съм в шок от цена или факти.

# 31
  • Мнения: 1 547
Да бе, защо момчетата са по-скъпи наистина...

Е, как защо... защото са продължители на рода, затова. Женските в легени са ги давели навремето, вие за 5 лева разлика се чудите.

# 32
  • Мнения: 431
Още ги давят женските - в Индия. Правят се и аборти на женски плод. Но си мислех, че има прогрес в Европа по въпроса човек ли е жената, душа има ли. Явно е човек, но по-евтин.

# 33
  • Мнения: 1 479
Нищо не ме шокира вече от някои: долни,мрьсни,гадни групи от населението в тази дьржава. Sad

# 34
  • Мнения: 1 479
Още ги давят женските - в Индия. Правят се и аборти на женски плод. Но си мислех, че има прогрес в Европа по въпроса човек ли е жената, душа има ли. Явно е човек, но по-евтин.
Peace Преди 30 години сьм била там,но все още продьлжава това:http://news.ibox.bg/news/id_63120109 Mr. Green

# 35
  • Мнения: 7 947
Не ме шокира, просто защото това си ефакт от мнооого време насам, просто напоследък се разшумя  Confused
Има ли закон, в който се указва, че родител няма право да даде доброволно детето си за осиновяване? А парите дадени на ръка - могат да бъдат узаконени като заем например...Като цяло въпроса ми е държавата предвидила ли е някакви мерки в тая насока - имам дете, не го искам, предостъпвам го на друг...

Общи условия

Активация на акаунт