Бъдещи и настоящи мами - ЮЛИ 2009 - Тема 53

  • 12 909
  • 288
  •   1
Отговори
# 45
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Добро утро  morning
Юлско бебе, моя прилеп изненадващо тази нощ не се и обади.Или е умрял от толкова вой предната вечер или е чул твоята гургулица и е заминал за София  Joy
mia_ata, ние се разбрахме със Стеф без бой аз да пусна тази тема  Mr. Green Ама понеже снощи уж работа щях да имам да мия едни играчки, та в последния момент се отказах.И виж, добре съм предвидила, че ще имаме още една бомба с Ети  Crazy
Ra4e_2009, твойте животни по-добре не ги стреляй  Laughing
Супер, че ставаме все по-активни колкото повече приближава юли   bouquet

Внимание, докато пишехте, в темата бяха публикувани 3 нови отговора.
Почна се  Joy hahaha
Гале, подсети ме да отида да си направя една кофа кафе, защото нещо не мога да се събудя още. Rolling Eyes

# 46
  • Мнения: 11 816
Ето за бебешките отливки - http://www.babyart.be/v2/home2.php?page=catalogus&detail=471 … 20Art&subcat=
На мен лично тези са ми малко зловещи - http://www.angelsdream.eu/angelsdream/catalog/product_info.php?m … e88823dc9a58a1f31
На Юлиана не съм правила, има само Дневник.. Иначе отливки вече има и по бебешките магазини освен онлайн. Гале, взимала съм за подарък и от name it на Македония и бяха евтини, но май беше случайно. Мерси за кафенцето!  Hug

julsko bebe, добре ще ти е! Весело изкарване!

И аз се чудя как са Касиди и бебчетата и имената не знаем..

# 47
  • София
  • Мнения: 39
julsko bebe благодаря ти! Имам и още един въпрос - дават ли ти документ черно на бяло как можеш да родиш?

# 48
  • Мнения: 793
Тези отливки са много сладки. Аз се сетих да споделя нещо. Брат ми е роден в Германия през далечната 91 година...и от болницата има нещо като картичка с мастилен отпечатък на крачето му ,снимка направена след първото къпане след раждането,трите имена на родителите,колко тежи,ръст и не помня друго какво. Но много ми харесва отпечатъка на крачето  Joy

# 49
  • София
  • Мнения: 492
Добро утро!
Моя бебок досега се опъваше и сега почна да хълца.  baby_neutral
Юлско бебе другата събота е сватбата,в Лиляна Димитрова.Е,сватба силно казано,ще подпишем и след това сме на ресторант с най-близките.Но сме решили да поканим повече хора в ритуалната зала,да разберат хората,че се женим.Пък после живот и здраве ще си направим и църковен брак и купон с всички приятели.
Сега ще мъдря списък с евентуални подаръци,ще го дам на майка ми и нея ако някой я пита,тя да казва.  Mr. Green  На мен ми е неудобно сега,кво да направа..Ще ходя днес и да поръчам покани.Според вас удачно ли е да се канят хора само на ритуала? после ни поздравяват и кой откъде е,а пък после ние най-близките си отиваме на ресторант.

# 50
  • Мнения: 793
kukumiavka миналото лято нас ни поканиха на една такава сватба само за ритуала,майката на младоженеца много държеше да отидем,но моя мъж твърдо отказа. Той стигна до извода че така или иначе не може да се отиде по дънки и джапанки на сватба,а за 15 мин не си заслужава хамалогията по обличане,прически и така нататък(той май се почувства леко обиден от поканата,докато на мен не ми пукаше особено Joy )

# 51
  • Мнения: 36
кукмявка-предполага се,че официалното вричане си е Ваш момент и ще си го направите както Ви е удобно-ако са Ви истински доброжелатели хората и са Ви близки никой никога няма да мисли за подобни неща-аз за това малко се дразня на сватбите тип-манджата е най-важното!

# 52
  • Мнения: 32
Sisko, дават ти 2 екземпляра, един за теб, един за доктора и пише дали ще има евентуални проблеми при нормално раждане или всичко е наред.
Кукумявче, няма да се засечем, ние сме в ритуалната в Мусагеница. Аз лично не бих се обидила, на днешно време, не всеки има възможност да прави пищни сватби и да покани всички, които иска. За майка ти не е лоша идеята и на мен би ми било неудобно, така ще е супер някой да го направи вместо теб.
Пратиха ми сега едни смешки, качвам ги за малко развеселяване в дъждовния ден и добавка към кафето на Галето. Бяхме обещали на ARGHT, че ще си пускаме смешки.
Бременната жена е необходимо от време на време да изважда детето си, за да го почиства.

Неотдавна бил открит магазин, в който жените можели да си изберат и да
си купят мъж. На входа висяла табела с правилата на работа на магазина
със следното съдържание:
1. Вие можете да посетите този магазин САМО ВЕДНЪЖ.
2. В магазина има 6 етажа, като качеството на мъжете се повишава с
увеличаването на броя на етажите.
3. Можете да си избирате мъж, от който и да е етаж и да се качвате на
по-горен етаж.
4. Не се разрешава връщането на по-долен етаж.
Една жена решила да посети същият този „Магазин за мъже”, за да си
намери половинка.
След като прочела на входа на първия етаж табелата: „Мъже, които имат
работа” - тя веднага се качила на втория етаж. Табелата на втория етаж
гласяла: „Мъже, които имат работа и обичат децата”. Жената отишла на
третия. Там имало надпис: „Мъже с работа, обичащи деца и необикновенно
красиви”. „Божичко!” - зарадвала се жената, но все пак се качила на
четвъртия етаж. Там висляла табела: „Мъже с работа, които обичат деца,
ослепително красиви и помагащи вкъщи”.
- - Невероятно! - възкликнала жената - Много ми е трудно да устоя!
Но, произнасяйки това, тя все пак се качила на петия етаж. Надписът там
бил: „Мъже, имащи работа, обичащи децата, с ослепителна красота,
помагащи вкъщи и много романтични”.
На жената много и се приискало да остане на този етаж и да си избере
половинка, но все пак, се преборила с чувствата си си и се качила на
последния етаж. И на този етаж прочела надпис със следното съдържание:
„Вие сте посетителка № 31 456 012, тук няма мъже, този етаж съществува
само за да докаже за пореден път, че е невъзможно да се угоди на една
жена. Благодарим ви, че посетихте нашия магазин!
А точно срещу този магазин бил открит” Магазин за жени”. На първия етаж
се предлагали жени, които обичат да правят секс. На втория - богати
жени, обичащи да правят секс. А от третия до шестия етаж ДОСЕГА НИКОЙ,
НИКОГА НЕ СЕ Е КАЧВАЛ.

Разни видове напиване:
1. Тип "Пепеляшка" - да се прибереш вкъщи само с един патък.
2. Тип "Снежанка" - да се събудиш в едно легло със седем мъже.
3. Тип "Червена шапчица" - събуждате се в кревата на баба си.
4. Тип "Спяща красавица" - сто години нищичко не помниш.
5. Тип "Русалка" - сутрин миришеш на риба.
6. Тип "Мики Маус" - ушите ти са подути, на ръцете си имаш бели ръкавици, обаче нямаш фрак.
7. Тип "Колумб" - не знаеш къде отиваш, но все пак пристигаш. Не знаеш и къде точно си отишъл, обаче пътуването го плаща държавата.

# 53
  • Мнения: 1 089
Иха, колко добри новини Simple Smile

Цветен прашец, Ети, да са ви живи и здрави бебоците!
Сатитам, радвам се , че сте си у дома вече. Бебчовците са прекрасни Hug

# 54
  • София
  • Мнения: 121
Ееее Юлско бебе, то това с мъжете го има и в снимков материал - за съжаление няма как да ви го покажа  Laughing а видовете напиване са изключително интересни  hahaha hahaha Joy

Кукумявче, който идва от уважение няма да ви критикува как сте решили да си организирате сватбата. Бъди спокойна, това си е вашата сватба, който иска манджа да иде да яде в съседния ресторант и да ви спомене със здраве като си пийва ракийката Crazy Весело да си изкарате и да ни пуснеш снимка да те видим каква си принцеса Heart Eyes

Сиси, на мен тези отделните отливки , които са като статуйка /незнам дали ме разбираш Joy/ също са ми зловещи. когато племенника ми се роди, от болницата им подариха   подобни отливки, релефни, но в рамка и много по-приемливи на вид.

Сиско, какво реши за болницата. Защо не опиташ в Майчин дом?

# 55
  • Мнения: 76
ЧЕСТИТИ БЕБЧАТА НА ЕТИ!!!  bouquet ИМЕНАТА СА МНОГО ХУБАВИ Peace

 Благодаря на Галето и на julsko bebe, че ми помогнаха със събуждането Joy Hug

# 56
  • Мнения: 14
честити бебчета на ети и цветен прашец ! живи здрави бързо възстановяване !

# 57
  • Мнения: 256
ЧЕСТИТИ БЕБЧЕТА НА ЕТИ И ЦВЕТЕН ПРАШЕЦ!НЕКА БЪДАТ ЖИВИ, ЗДРАВИ И МНОГО УСМИХНАТИ! А на мамите бързо възстановяване!
Светли честит рожден ден на патерици!Много здраве и късмет!  bouquet
Санитам,много са сладки бебчетата,пу пу!
Моя мъж,този път нещо яко се е ошашкал!До онзи ден нямаше никакви признаци за притеснение,а от вчера е чудо!За почерпките явно пак три дена ще има купони!
Имали вече някакви новини от Мимето и Вини?

# 58
  • Мнения: 232
Честито на Ети! Живи и здрави да са бебенцата и много щастие да й носят!
Аз днес само ще ви чета, понеже нямам настроение изобщо и не искам да развалям темата.

# 59
  • София
  • Мнения: 3 581
Добро утро и от мен     bouquet
Пак сте изписали много, но гледам че има защо. Честити бебчета на Ети, много са сладки.
Юлско бебе, много готино това за магазините - точно за сутрешна загрявка.
Кукумявче, наистина е много трудно това с подаръците, защото не знаеш кой с какви пари разполага - пък и дали всички хора се познават и как ще се уговорят кой какво ще купи newsm78. Аз към този момент бих сложила вътре и някои неща за бебо, защото ми трябват Mr. Green, но не знам колко е удачно де.Успех ти пожелавам

При нас са наред нещата. Привършваме вече със стаята, още един ден работа остана. Сглобихме легълцето, мисля утре да пускам пералня с детски дрешки. Вчера му казах на моя да ми купи бебешки прах за пране, той взел на Тео. Дано да е хубав, че нещо праховете на Фикосота не ги тача.

Общи условия

Активация на акаунт