Абе варненци ще се оставите ли да ви водят за носа?

  • 1 589
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Споко, нас Свети Варналий ни закриля! Варна е най-добрия за източване град в България!

# 16
  • Мнения: 4 651
Хамстера трябва да е Станишев  Mr. Green
Що обижда прасенцата, наричайки ги Станишев не знам? Как' Сийка да чуе с какво й сравняват жУвотинките .....  Mr. Green

Аааа, да си имаме уважението, хамстер и морско свинче са много различни животни!  Naughty
Пет пари не давам, че сравняват Станишев с хамстер - безразлични са ми. Хамстерите са стръвници и канибали. Отива му.
Виж, ако някой беше го сравнил с морско свинче...  newsm29

Тю извинете, в грешка съм огромна  Heart Eyes Simple Smile.

А интересно така ли е по белия свят, по избори да се измъкват всички подсъдими от ареста?
Вярно, че всеки е невинен до доказване на противното, ама ....

# 17
  • Мнения: 4 300
Е, той все пак няма вечно да е кандидат- депутат. Или ще го изберат или няма. В първия случай след избирането му ще се започне процедура за сваляне на имунитета и пак ще има дело. Във втория- също, без да му свалят имунитета, защото вече няма да го има.
Да не се подлъгваме по журналистическото търсене на сензации, а да мислим за важните неща- а именно делото, как ще се съберат доказателства по него, колко пъти ще му се разболеят адвокатите и т.н.
А дали ще го съдят на 6 юли или 6 октомври няма голямо значение според мен.

# 18
  • Мнения: 2 018
И защо варненци сме виновни? Не разбрах. 

# 19
  • Мнения: 4 916
Да, това вчерашното безумие вече ми дойде в повече Sick Дело за източване на милиони европейски пари спряно, защото подсъдимият се кандидатира за депутат! Е може ли такова чудо бе! Крал милиони и давай да му предоставим имунитет и възможност да краде още! Просто не може да го проумее плиткият ми мозък как е възможно, що за безумна, безогледна наглост е това и що за закони имаме? Няма ли начин тази държава да се осъди?
За Валерия ходих и се подписах, но така и не разбрах резултата - събрала е необходимите подписи, така ли?


Този е бил кандидат на Лидер, но вече е изваден от листата, т.е. няма вече имунитет. Ог Лидер обвиняват политическите си противници, че са им изпратили подсъдим, за да ги злепоставят  Joy

# 20
  • Варна
  • Мнения: 25 236
Ами в линка на Как' Сийка пише, че искали да го извадят, но се оказало, че нямат право. Ако не е в листата вече, що е със имунитет и делото е спряно? Или наистина журналистите лъжат заради сензацията? Аман вече и от техните простотии Crossing Arms

# 21
  • Мнения: 89
Аз не мога да разбера какво е това заглавие на темата ? Да не би в другите градове на България нормалните мажоритарни кандидати да могат по-лесно да се регистрират и да нямат толкова пречки? Да не би в другите градове нещата да са по-независими и по-неразпределени, че точно пък варненци ни водели за носа .... Thinking. Колкото са разпределени във Варна, толкова и в Кърджали (дори смея да твърдя, че там са повече и винаги е било така...).
А не съм запозната в детайли с правилата на форума, но предизборните агитации не бяха ли забранени тук ?
Какво значи "гласувайте за еди кой си"?
Валерия може да е млада и невинна сама по себе си, но толкова ли не могат някои хора да направят елементарната логическа връзка, че след като я подкрепят толкова активно определени хора ( и съответно хората зад тях), то влизайки в НС, тя ще трябва да се "отблагодари" за подкрепата и съответно да защитава нечии интереси .... Какво означава за вас "независим" човек подкрепян от определена личност, далеч от "независимост" ???

# 22
  • Мнения: 830
Аз викам пак за палмите ще си дърпаме косите или за малкото места в градините пък то за БСП...   Laughing Laughing Laughing

# 23
  • Мнения: 5 622
Какво ви става, бе хора?

индифирентен, обесня, ефектиран.....

 Rolling Eyes

# 24
  • Мнения: 4 916
Ами в линка на Как' Сийка пише, че искали да го извадят, но се оказало, че нямат право. Ако не е в листата вече, що е със имунитет и делото е спряно? Или наистина журналистите лъжат заради сензацията? Аман вече и от техните простотии Crossing Arms


Мммм, опитвам се да си спомня Венци Коня как го извадиха през 2001 г. - дали беше вече регистрирана листата или не...

# 25
  • Мнения: 89
Съжалявам, че не съм от Варна...много съжалявам... Вие ще се оставите ли да ви разпределят като стока, а варненци? Т

Извинете, но още нещо не разбрах ... Какво конкретно щеше да направи авторката ако беше от Варна, че да не я разпределят "като стока" ? И защо си мисли, че варненци не се интересуват и не търсят подходящи кандидати, за които да гласуват и които съвсем не се ограничават само с Валерия  Rolling Eyes.

# 26
  • Мнения: 4 585
Валерия ще е много задължена на Слави.
            Защо му е на Слави личен депутат?

# 27
  • Мнения: 589
Валерия ще е много задължена на Слави.
            Защо му е на Слави личен депутат?
На ползу роду...

# 28
  • Мнения: 25 568
            Защо му е на Слави личен депутат?

А на теб не ти ли трябва?  Laughing
Аз бих си купила един, ако имах достатъчно пари, що не? Със сигурност щеше да е много изгодна инвестиция.  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт