Чудесата стават между нас

  • 2 211
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 9
И аз като Астор мога да си махам главата....всяка вечер при това...но напоследък се появиха чернодробни проблеми  Sad
пробвай аромата на трева /прясно окосена/ и ще видиш звездите  Sunglasses

# 16
  • Мнения: 49
 smile3521-това е за funny_girl,а много от вас ми пишат,да дефинирам чудо.За мен чудото е:неочаквана помощ,сбъдване на мечта(която според личните ни критерии)е невъзможна и всичко онова което не само ние не разбираме,а и науката.

# 17
  • Мнения: 2 153
Чудесата си ги правим ние, а моето чудо се случи на 6ти септември миналата година....

# 18
  • Мнения: 919
За мен чудесата са хубавите неща,сбъднатите ни мечти и копнежи..в този смисъл,да вярвам в чудеса и често ми се случват!
Peace

# 19
  • Мнения: 92
Чудесата се случват само на онези,които вярват в тях.Няма как да прееживеем чудо,ако расъждаваме материалистично.На всеки човек му се случва поне веднъж в живота някакво чудо.Някои го разбират и помнят цял живот,други пък предпочитат да го регистрират в съзнанието си като съвпадение,случайност и го подлагат на логични анализи.В този ред на мисли искам да кажа с гордост,че на мен много често ми се случват чудеса PeaceПриятелите ми казват,че въпреки възрастта си,нося душата на дете и съм по детски наивна и добронамерена и затова все на мен ми се случвало нещо,което изглеждало като чудо.Аз обаче казвам,че няма чудо,което да изглежда като нещо друго.Предпочитам да се наслаждавам на чудесата в живота си,отколкото да ги отхвърлям като такива Peace

# 20
  • София
  • Мнения: 3 064
Самият живот е чудо. И всичко около нас.  Ако имаш очи да го видиш!

Общи условия

Активация на акаунт