Виждат ли децата духове

  • 8 876
  • 49
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 124
И аз съм чула че децата могат да виждат духове

# 46
  • Мнения: 2 478
 lulumba разбрах всичко! И аз за това говоря, но си права, че до всички ни ще достигне познанието, само че ще е късно да споделим  Peace

# 47
  • София
  • Мнения: 250
Отговорих с "може би - да"

Мисля, че виждат, но няма как да съм сигурна  Peace

# 48
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
 Отговорих с не знам. Не знам защото и двете със сестра ми сме имали странни случки, едната от които дори си съвпада като дата, за които сме разбрали след като вече пораснахме. А дали Георги има такива усещания - нямам идея, но е факт, че понякога го е страх да минава по коридора в кухнята, където аз като дете съм си изкарвала акъла (дали от нещо истинско или просто въображение не знам).
(случката е следната: със сестра ми спим в една стая на срещуположни легла, аз съм се обърнала с лице към стената и в един момент започвам да изпитвам ужасяващ страх - имах усещането, че има нещо ужасно в стаята и не смея да се обърна, просто див ужас, едва дишах от страх, но тогава така и не споделих с никого защото си мислех, че ще ми се смеят. След време, вече като големи си говорехме по тези въпроси и тогава сестра ми сподели, че една нощ нещо невидимо седнало на гърдите и  и започнало да я натиска за да не може да диша, през цялото време тя изпитвала див ужас, след известно изясняване кое, кога се оказа, че времето съвпада и е напълно възможно да е било в една нощ, та затова не знам.)

# 49
  • Мнения: 14
 Аз също незная дали децата виждат странни неща и по.добре да не зная честно казано изпитвам ужас! Аз между другото  имам ясен спомен като дете може би 6 -7 г.  в къщата на родителите си  се събуждам и виждам майка си облегнала се на леглото ми и ме подканя да изляза с нея навън. Питала съм майка ми много пъти но тя  остава изумена от това което й казах. Каза че НИКОГА не ме е "канила " да излизаме на разходка посред нощите... 

Общи условия

Активация на акаунт