AVON само за представители - КАМПАНИЯ 9 -Тема 46

  • 38 603
  • 775
  •   1
Отговори

Анкета

На каква сума (общо) беше поръчката ви през кампания 09?

Опции:

* Гласуването приключено: пт, 17 юли 2009, 06:18

# 45
  • София
  • Мнения: 746
На мен така ми светна охлаждащата чанта Wink

# 46
  • гр. Пловдив
  • Мнения: 711
Къде може да се види новата лого колекция? В някой от руските сайтове може би? Може ли линк?

# 47
  • Мнения: X
Къде може да се види новата лого колекция? В някой от руските сайтове може би? Може ли линк?

Линк

# 48
  • гр. Пловдив
  • Мнения: 711
Ау, много благодаря!   bouquet

# 49
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Леле, наистина са готини! Ако и чантата е от плат, а не полиестерна, както досега, цена няма да имат.  Hug

# 50
  • Мнения: X
Леле, наистина са готини! Ако и чантата е от плат, а не полиестерна, както досега, цена няма да имат.  Hug
Полиестерна е, за съжаление, но въпреки това изглежда добре.

# 51
  • Мнения: 21
Малко информация от фактурата ми:

Класация за клуб за Q3

                     кандидат 700 лв. сребро 1200 лв. злато 1700 лв. платина 2700 лв

бр. поръчки             4                          4                 4                          5

Поръчах от демото комплекта от три дезодоранта CHIC - единият ми е фактуриран с верен код 38059 /сравних в брошура 10/, но наименование - фина очна линия MID BLUE,  а не дезодорант. Някой друг има ли подобно нещо фактурирано.

# 52
  • Мнения: 604
Благодарско за темата и успех на всички!!!  bouquet

# 53
  • София
  • Мнения: 3 581
в червено ми светна пилата 7 стъпки от нетната, а я има и в следващата нетна

# 54
  • Мнения: 102
Здр.Имам недостиг на хладилната чанта(червен светофар) която е 14лв, но това ми беше сумата която минава въпросните 70лв за подаръка. Дали ще го получа или да поръчвам още неща? Не съм изпратила още поръчката, само съм я запазила.

# 55
  • Мнения: 2 898
С топството се разделих, но това не ме вълнува. Пуснах експресна 5 часа след старта на кампанията и половината нетна светна в червено #2gunfire

# 56
  • София
  • Мнения: 3 581
Здр.Имам недостиг на хладилната чанта(червен светофар) която е 14лв, но това ми беше сумата която минава въпросните 70лв за подаръка. Дали ще го получа или да поръчвам още неща? Не съм изпратила още поръчката, само съм я запазила.
ами по-добре си поръчай нещо за всеки случай, защото ако не дойде ще ти падне сумата, ама си прецени дали си заслужава за един несесер от 5 и нещо

# 57
  • Някъде тук
  • Мнения: 168
Здравейте,гледам че изцяло са обнови са обновили сайта на Ейвън, но още седи че експресната поръчка е 90 лв, искам да ви питам дали това важи и за кампания 9 или не?  newsm78

# 58
  • Мнения: 1 808
Здр.Имам недостиг на хладилната чанта(червен светофар) която е 14лв, но това ми беше сумата която минава въпросните 70лв за подаръка. Дали ще го получа или да поръчвам още неща? Не съм изпратила още поръчката, само съм я запазила.
ами по-добре си поръчай нещо за всеки случай, защото ако не дойде ще ти падне сумата, ама си прецени дали си заслужава за един несесер от 5 и нещо
И аз съм на абсолютно същото мнение,нищо чудно да изпаднеш от класацията за безценния китайски несесер,заради това,че хл.чанта липсва по тяхна,а не по твоя вина...

# 59
  • Мнения: 1 199
Момичета да Ви попитам нещо, по принцип ако имам 70 лв. поръчка и получа подаръка може ли да поръчам несесера за клиентка на 5,90 и въобще може ли да поръчваме от тези подаръци newsm78!

Общи условия

Активация на акаунт