AVON само за представители - КАМПАНИЯ 9 -Тема 46

  • 38 606
  • 775
  •   1
Отговори

Анкета

На каква сума (общо) беше поръчката ви през кампания 09?

Опции:

* Гласуването приключено: пт, 17 юли 2009, 06:18

# 765
  • Мнения: 17
Благодаря за отговора   bouquet  Дано нямам проблем.

# 766
  • Мнения: 17
А-а...Стана интересно  Laughing

# 767
# 768
  • Sofia
  • Мнения: 1 139
Сега обърнах внимание, ако ти стои на -, наистина си внесла 1 лв. повече. На мен неплатеното ми стои като баланс без - . Като ти фактурират новата поръчка ще ти излезе точната сума за плащане.

# 769
  • Там някъде нейде !!!
  • Мнения: 1 136
и тази кампания ще ми е слаба момичета. Едвам ще смогна да направя 70 лева при положение, че имам 2 парфюма за 40. То бива то може ама това на нищо не прилича.

# 770
  • Мнения: 17
Супер сте! Благодаря още веднъж за бързата реакция!   bouquet

# 771
  • София
  • Мнения: 4 176
Подаръка за среброто са единичните сенки - цвят наситено зелен !  Поне да бяха избрали някой по-универсален.

# 772
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
НОВАТА ТЕМА, ЗАповядайте!

Ще дописвам! Simple Smile

# 773
  • Мнения: 2
Питах и другата тема,искам и тук да попитам-знаели се,може някой от тук да ми помоге HugКажете какви ви са впечатленията за ЧАНТА GABRIELLA ШОКОЛАД ,някой има ли го?Гледам, че са го пуснали в специалните предложения.Имам си и портмонето на тая чанта и сега мисля дали да си взема и чантата Party

Чантата е точно с цвят наситен шоколад, много мека кожа и много удобна дръжка. Аз имам и цвят горчица и съм много доволна!

# 774
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Тази тема отдавна е изтекла като период - к.9. До дни влизаме в к.14 - прехвърлете се в актуалната тема в Крисива мама - за к.13

Моля модераторите да заключат тази тема.

# 775
  • Мнения: 4
Кликам на информирай модератор, за да може темата да бъде заключена, поради изтеклия период на кампанията и допустимите страници.

Общи условия

Активация на акаунт