Отговори
# 30
  • Мнения: 647
За сина ми започнах курс  РИБОМУНИЛ и завършихме основния етап,ефекта се забелязва само при продържителноста на боледуването,но не и при честотата.
Искам да попитам маг.фарм. Антон Вълев дали може да давам Клеева тунктура профилактично/много добри отзиви има за нея във форумите/ на сина ми-1г и 10м и какви са неговите впечатления от нея?

Здравейте!

Мног добре сте забелязала, че профилактичните препарати не могат да намалят случаите на разболяване - те само ги намаляват като интензитет. Тоест дали вашето дете ще иде 10 пъти на детска градина и 10 пъти ще се види с Иванчо, който е винаги болен и заразен, това не може да се предотврати от лекарството. Обаче, всеки път, когато вашето дете лепне нещо от Иванчо, целта е да преболедува по-леко. В някои случаи преболедуването ще бъде толкова леко, че няма да го отчетете като болестно състояние.

Прополисът (пчелният клей) има много добро действие. Има доказано противобактериално, противовирусно действие. Няма имуностимулиращ ефект или поне аз не съм попадал на такива проучвания.

Давайте клеева тинктура спокойно, тя е чудесен препарат!

Поздрави,

маг.фарм. Антон Вълев

Последна редакция: чт, 01 окт 2009, 19:19 от маг.фарм. Антон Вълев

# 31
  • Мнения: 96
Благодаря много!

Поздрави

Общи условия

Активация на акаунт