карате ли се у дома?

  • 7 365
  • 74
  •   1
Отговори
# 60
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Мразя караниците, много.. Предпочитам да ги избягвам, понякога с много компромиси от моя страна Confused. В името на мира преглъщам много неща, научих се да броя до 10 и повече Wink. В течение на времето разбрах, че тези компромиси от моя страна са оправдани, та не съжалявам.

Понеже сутрин наистина е най- стресовия момент за деня, организирам всичко точно по възможност от предния ден (дрехи, аксесоари). Ставам по- рано, приготвям закуските (задължително се закусва в къщи, всеки различна закуска)  и едва тогава започвам да будя домочадието подред (в учебно време реда е: каката, таткото, малкия; през ваканцията: таткото, малкия (той е на градина), каката...). Само каката се придвижва сама, останалите се натоварваме на колата дружно, оставаме малкия на градина и после си отиваме на работа.

# 61
  • Мнения: 183
Рядко, но се случва.Ама аз съм зодия везни и обичам равновесието и бързам да се сдобрим- повече от 10 мин. ми е трудно да издържа, а него го държи повече. Не мога да си представя да ни държи с дни и дано не ми се случи.

# 62
  • Мнения: 549
Рядко, но се случва.Ама аз съм зодия везни и обичам равновесието и бързам да се сдобрим- повече от 10 мин. ми е трудно да издържа, а него го държи повече. Не мога да си представя да ни държи с дни и дано не ми се случи.
[/quote



Все едно аз съм го писала.И аз съм зодия везни и обичам хармонията.

# 63
  • Мнения: 111
Не се караме нито у дома, нито навън  Laughing

# 64
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Например - при лоша организация сутрин и естествено - закъснение за работа и подобни случаи?

И още как! Да не кажа всеки ден сутрин е като война у дома.  Joy Кой щял да стане първи, кой щял да нахрани малкия, кой да му смени памперса, кой първи да мине през банята, на кого му трябва повече колата... Това ни е част от обичането!
Ама добре че са тия петминутки, че да изпуснем парата!  Mr. Green

# 65
  • Мнения: 337
Караме се, за съвсем прозаични неща.
И всеки ден си спорим за нещо, то ще е супер скучно иначе. А и детето ни е като Емил от Льонеберя  Laughing, доста пъти и тя е повод за караници, понякога дружно започваме да крякаме срещу нея, но всичко минава за 5-10 мин. Не пазим злоба напрежение.

# 66
  • Мнения: 141
Не се караме нито у дома, нито навън  Laughing

като се роди Деметра и като минат няколко месеца пак напиши как сте Wink Особено , когато тръгнеш на работа  Wink

# 67
  • Мнения: 59
Работим над взаимоотношенията си Laughing Сутрин каквото и да се е случило той ме целува преди да тръгне на работа Heart Eyes Преди скарахме ли се, аз се чувствах ужасно и страдах много, той лекува болката си с мълчание до следващия ден и е преглътнал всичко. Имаме ли разногласия ги изразяваме, особенно аз. С времето разбрах, че аз трябва да планирам и подреждам нещата във връзката ни и с роднините ни и да правя неща, само и единствено, ако на мен ми харесват. За джапанките не на място - "Мислиш ли, че ще ти е трудно да ги поставяш на мястото им?" и за моя изненада работи. Преди пътуване аз се изнервям, че закъснявам, че куфара ми тежи и че няма място и за още един чифт обувки, но работя над това. Вдигам скандали профилактично за грандиозни неща, бъдещето ни, отношението му, животът ни- той мълчи, в последно време започна да казва съгласен съм, става ми мило, но си довършвам пледоарията.

# 68
  • Мнения: 113
Ние напоследък много се карамееее, ама работим заедно един срещу друг сме по цял ден, ужас! вечер единия в едната стая другия в другата.....ама какво да се прави....

# 69
  • Мнения: 17 546
Днес ще се караме! smile3515

# 70
  • Враца
  • Мнения: 2 574
Що?  Rolling Eyes

# 71
  • Мнения: 92
Непрестанно се караме-аз имам прекалено огнен темперамент и моичкият ме нарича Ити Mr. GreenКараниците никак не ме притесняват,освен ако не започнем да се дърпаме сериозно.Но след това пък какъв хубав секс следва Mr. Green

# 72
  • Мнения: 85
Почти всеки ден Laughing Като се замисля все аз съм инициаторката Rolling Eyes Ние сме две абсолютни(почти)противоположности.

# 73
  • Мнения: 24
Както се казва случва се и в най-добрите семейства.Като цяло се разбираме добре.

# 74
  • Мнения: 66
Доста рядко.

Общи условия

Активация на акаунт