Бъдещи майчета Август 2009 - тема № 42

  • 19 419
  • 302
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4
Здравейте момичета!!!
Крайно време е да прекратите войната която сте започнали.И мен ме дразнят някой неща и личности,но си трая и не занимавам другите с моето недоволство.
Алиса 900 аз съм от варненските мами и все още не съм решила със сигурност къде ще раждам,но за сега май клоня повече към АГ.

# 31
  • Мнения: 27
Добър ден на всички  Grinning

Ама какво пак става тук  ooooh!

Да споделя от ЖК днес  bowuu Бобко е вече 2400 и с главата надолу, новият ми термин е 26.07.09  Simple Smile Издадоха ми болнични и ми дадоха обменната карта  Simple Smile За две седмици съм качила 3 кила  Cry До момента съм +18  Confused След 2 седмици пак съм на ЖК за секрет и после започваме със запис на тоновете  Grinning
Време не остана до срещата с бебчовците  Heart Eyes

И на мен ми омръзнаха караниците, но с много жени и различни характери на едно място, мисля, че е неизбежно  Confused  

# 32
  • Мнения: 1
Денди, много си сладка... то остава сега някой да ми казва какво да пиша в постовете си и ще стане като при Бай Тошо!!!   Grinning Хайде малко по- спокойно го раздавай... аз са срещите и тяхното уговаряне - ще го правя тук, защото е по-удобно! Радвам се, че и варненките организирате среща тази седмица!
А, и да не започваме спор вие от София, а пък ние от Варна...

# 33
  • Мнения: 4
А и мили варненки нека да не правим и ние като другите!!!Нека си уреждаме нашите срещи както и досега в skype!!!

Последна редакция: чт, 18 юни 2009, 13:38 от beb4o_bu

# 34
  • Мнения: 1 569
Я да задам един смислен въпрос, емблематичен за края на войната  Laughing Как са ви зърната? При мен се появиха някакви дребни като брадавички, кожни образувания... А между гънките на зърната вчера забелязах и разни странни кожички - мислех дали пък не е засъхнала коластра, но до сега не съм имала  newsm78 Освен това ареолите са ми станали по-тъмни и пигментацията се е разпространила извън очертанията на ареолите. При вас има ли такива изменения??  Thinking

# 35
  • Пловдив
  • Мнения: 67
Янче ръкоплясканията са от хора които си нагрубила ,а те са бая ..... както и да е
Имам предвид много хора не само теб.......
За обида, щом така го приемаш се извинявам ,но гледам че му се кефиш на прякора   bouquet

Дано сме се разбрали и няма повече ексцесии и всеки трябва да е по търпелив.
надявам се тук отново да стане място на което може да разпуснеш и да споделиш емоциите си ,а не да се натоварваме излишно,
че вярно сме като кокошарник  Grinning  Hug   bouquet

Я да задам един смислен въпрос, емблематичен за края на войната  Laughing Как са ви зърната? При мен се появиха някакви дребни като брадавички, кожни образувания... А между гънките на зърната вчера забелязах и разни странни кожички - мислех дали пък не е засъхнала коластра, но до сега не съм имала  newsm78 Освен това ареолите са ми станали по-тъмни и пигментацията се е разпространила извън очертанията на ареолите. При вас има ли такива изменения??  Thinking

все едно мойте зрънца описваш

# 36
  • Мнения: 3 372
Я да задам един смислен въпрос, емблематичен за края на войната  Laughing Как са ви зърната? При мен се появиха някакви дребни като брадавички, кожни образувания... А между гънките на зърната вчера забелязах и разни странни кожички - мислех дали пък не е засъхнала коластра, но до сега не съм имала  newsm78 Освен това ареолите са ми станали по-тъмни и пигментацията се е разпространила извън очертанията на ареолите. При вас има ли такива изменения??  Thinking
Все едно описваш моите гърди Crazy С тея кожни образувания е същата работа, ама те не са ми само там ами по цялото тяло, по корема, по шията Crazy Пигментацията и на мен ми се е разпространила извън ареолите и самите те също са бая тъмни

# 37
  • Мнения: 636
Съвсем си е нормално  Grinning Всякаква пигментация е по-засилена, по гърдите също много си личи, ареолите се увеличават, зърната щръкват малко повече. Това е естествената подготовка за кърменето  Peace

Когато се започне със самото кърмене се уголемяват още повече, за зърната да не говорим, поне в началото е така. После като се нормализира кърмата нещата малко се променят, а като се спре кърменето може гърдите да се върнат горе-долу в същата позиция, но обикновено се смаляват и спаружват. Предполагам има доста изключения

Днес направо ви убих с разни анатомични особености   Crazy

# 38
  • Мнения: 39
Яни и при мен е така, появили са се нещо като малки брадавички, не мога да  го обясня точно. Не знам дали след като се появят бебчетата това ще се оправи или ще си остане така.
dan4eto8008  много хубави новини. Браво на Бобко, ти как ще раждаш?

# 39
  • Мнения: 3 372
Яни и при мен е така, появили са се нещо като малки брадавички, не мога да  го обясня точно. Не знам дали след като се появят бебчетата това ще се оправи или ще си остане така.
Четох, че тея нещица си оставали, не се махат Sick

# 40
  • Мнения: 196
Янче при мен също са потъмняли ареоли и отделно имам някакви тъмни корички от върха. Не ми прилича да е коластра, особено с този цвят Laughing . А като каза пигментация - на крака ми е излязло пигментно петно като бенка. Дано да изчезват на по-късен етап.

# 41
  • София
  • Мнения: 85
... обикновено се смаляват и спаружват
Ох недей така моля те. Тъкмо се радвах, че започнах да пълня сносно чашка Б, че даже и малко да преливам...

А иначе и аз имам много допълнителни бенки по цялото тяло...явно хормоните ги засилват много тия процеси.  ooooh!

dan4eto8008 Бобко много голям станал   bouquet

# 42
  • Мнения: 1
Янче, това за потъмняването на ареолите  е напълно нормално - и при мен е така...но такива брадавички нямам..  newsm78
Данче, много голям момъка, бе... супер!!!
Планирам днес да ходя до Дибо - докарали са най-накрая  протекторите за легла, които се внасят от Манифлекс и мисля да си взема, макар и да са малко скъпички... после ще дам отчет като се върна.

# 43
  • София
  • Мнения: 382
Все едно описваш моите гърди Crazy С тея кожни образувания е същата работа, ама те не са ми само там ами по цялото тяло, по корема, по шията Crazy Пигментацията и на мен ми се е разпространила извън ареолите и самите те също са бая тъмни
И аз съм така и ако не бяхте споменали въобще нямаше и да ми мине през акъла, че и на друг са се появили. Странна работа са...
Още нещо се сетих, че не ми се струва от най-нормалните, но да питам де, пих едни ампули желязо и ми потъмняха зъбите  #Cussing out, дали е само при мен индивидуално или има и други с такъв проблем? С какво ли не ги търках, малко поизбеляха, но не са като преди  Cry

# 44
  • Мнения: 1 569
Янче ръкоплясканията са от хора които си нагрубила ,а те са бая ..... както и да е
Имам предвид много хора не само теб.......
За обида, щом така го приемаш се извинявам ,но гледам че му се кефиш на прякора   bouquet

Дано сме се разбрали и няма повече ексцесии и всеки трябва да е по търпелив.
надявам се тук отново да стане място на което може да разпуснеш и да споделиш емоциите си ,а не да се натоварваме излишно,
че вярно сме като кокошарник  Grinning  Hug   bouquet

Я да задам един смислен въпрос, емблематичен за края на войната  Laughing Как са ви зърната? При мен се появиха някакви дребни като брадавички, кожни образувания... А между гънките на зърната вчера забелязах и разни странни кожички - мислех дали пък не е засъхнала коластра, но до сега не съм имала  newsm78 Освен това ареолите са ми станали по-тъмни и пигментацията се е разпространила извън очертанията на ареолите. При вас има ли такива изменения??  Thinking

все едно мойте зрънца описваш

Хората,които съм нагрубила не са "бая", ти явно ми вземаш професията и провеждаш интервюта с всяка, та знаеш  Laughing Нито преди ТЕБ лично бях нагрубила (като ме нарече Властелинка Simple Smile ), нито пък сега Скай енджълс (поне не до колкото знам), така че ръкоплясканията винаги си ги е имало и определено не са от хора, които някой си е нагрубил, изгонил и т.н. Просто всеки симпатизира на някой и го демонстрира, в следствие на което стават групичкиииии Simple Smile Гоооляяяяма драма направихте от мен, ей, чак ми е смешно как друг вина в себе си не вижда  Laughing Я кажи откъде да си сваля песничката за лалетата  Party Laughing Hug

Оффф за гърдите много кофти: и аз така чета, че е защото пигментацията се увеличавала, ама дали после се махат тези петънца???  newsm78
ОСвен това и на мен са ми излезли разни като брадавички по други места, например отгоре на гърдите Sad А имам и повече бенки по тялото си, за които съм сигурно , че няма да изчезнат ??  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт