Коя от двете коли да изберем ???

  • 13 378
  • 55
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 103
Здравейте, с мъжа ми се чудим коя от двете коли да изберем - Рено Сценик или Опел Зафира. Става въпрос за употребявана, някъде около 2001-2002 година модел. Моля дайте си мнението на вас коя ви допада повече, коя какви плюсове и минуси има и т.н. Ще я караме повече в София и по-рядко извън града. Благодаря предварително  Grinning

# 1
  • Мнения: 220
Simple Smile И на нас много ни се иска да сменим колата и сме хвърлили око на тези двете. Според мъжа ми Опел Зефира е по-добър и по-здрав, Сценика много се чупел.

# 2
  • Варна
  • Мнения: 2 071
от двете злини бих избрала опела.както се казва:когато немците се научат да правят парфюми и французите ще се научат да правят коли Laughingна френските коли дефекта им е че отпред фарове, радиатори решетки, маски, брони, че и педали понякога са закрепени на малки пластмасови щипки и при случаен лек удар и като казвам лек наистина леееееко чукване всичко се начупва и ремонта е все едно си се блъснал с 130 км/час.коли произведени в този период имат доста електроника която доста често създава проблеми, особено ако не се кара на заводското гориво(бензин-газ или метан).аз лично карам вектра 98г и когато реша да я сменя ще е с чисто нова кола.

# 3
  • Мнения: 2 100
Не разбирам нищичко от коли  Embarassed , но това може и да ти е от полза. Тук надали ще получиш много компетентни мнения. Може и да се поразровиш в други авто-форуми.  Peace

http://www.avto1.com/forum/Рено-megane-и-scenic-Форум/364-Да-куп … -Рено-сценик.html

# 4
  • Варна
  • Мнения: 1 132
Преди малко повече от година имахме същата дилема. Избрахме Зaфирата и не засега не съжаляваме.

Последна редакция: чт, 18 юни 2009, 20:28 от Чоки

# 5
  • София
  • Мнения: 4 397
Още един глас за Зефирата, ние до скоро имахме и бяхме доволни  Peace

# 6
  • Мнения: 269
Гласувам с две ръце за Опела Peace

# 7
  • Мнения: 3 641
Зафирата, ника не обичам Рено

# 8
  • Мнения: 923
И ние сме пред същата дилема. Засега реното ни харесва повече. Защо никой не го одобрява  Confused

# 9
  • На бял кон в Pierrefonds
  • Мнения: 1 451
Опела.

# 10
  • Мнения: 972
Сигурно сте чували ,че на реното му викат РЕНДЕ!
Защо ли?! smile3508

# 11
  • София
  • Мнения: 12 554
Аз съм не съм спец по колите, но Зафирата според мен е по-добрият избор.

# 12
  • Мнения: 1 632
Мой роднина има Рено-то, което сте харесали.
Ами много са доволни, и поне не гние, като опела!
И майка ми е с Рено и направо му разказва играта, но то кораво!

# 13
  • Мнения: 1 740
Опел Зафира

# 14
  • до Пловдив
  • Мнения: 278
 опела Peace

Общи условия

Активация на акаунт