Покана за кафе

  • 7 730
  • 69
  •   1
Отговори
Здравейте момичета - искам да ви попитам нещо като жени - и ви моля да не ми се подигравате на въпроса, а сериозно да ми кажете вашето мнение!
Аз съм мъж над 30 г., имам колежка, която е близо до моята възраст. Познаваме се от доста години, никога не сме били толкова близки, поддържали сме нормални отношения, говорили сме си приятно, но нищо повече. Тези дни съвсем случайно ме покани в тях на кафе - честно искам да ми кажете, дали има някакъв подтекст в поканата, сексуален намек или просто така? Пак ви казвам - не сме чак толкова близки, имали сме приятни разговори, но чак да ме кани в тях! Моля ви за мнение! Благодаря ви!

# 1
  • вкъщи
  • Мнения: 704
да иска повече Laughingимай нещо наум
или иска да станете по близки  Peace

# 2
  • Мнения: 188
А бе щом в тях те кани на кафе имай си едно на ум, има толкова приятни места да се пие кафе ,защо ще те кани у тях newsm78
А... сетих се викаха му на кафе с райбер  Laughing
Сериозно ако ти не искаш нещо повече, не ходи предложи и навън някъде  Peace

# 3
  • София
  • Мнения: 430
Сигурно ще е първият мъж отклонил поканата  Mr. Green

# 4
  • Мнения: 269
Разбира се, че може да има сексуален подтекст. Тя омъжена ли е? А ти?
Ако не - няма проблем, освен ако ти не искаш

а може жената да има и друга идея например: "Трябват ми пари на заем", " Ще ми поправиш ли пералнята/колата/бойлера?", "Ще кажеш ли 2-3 добри думи за мен пред шефа?" и т.н

# 5
  • Мнения: 171
Явно иска нещо...щом е решила да те покани у тях на кафе...Имай си едно на ум...и ако не искаш да имаш някакви по-сериозни отношения с нея...тогава и предложи да пиете кафе някъде на вън... Wink

Хаха, малко извън темата Miratrix...от къде го изкара този хипопотам... hahaha Joy

# 6
  • Мнения: 3 641
Класика в жанра! Разбира се, че има може и май не само едно наум.Няколко за една вечер може би.
Ти навит ли си? Simple Smile

# 7
  • Мнения: 581
 Носи си презервативи за всеки случай, че не се знае колежката на кое му вика "на кафе".

# 8
  • Мнения: 2 107
Питие ми звучи по-добре!Пробвай!Само така ще разбереш,може да се получи нещо красиво и по- различно.В един момемент всички ваши приятни разговори могат да имат развитие.А,може да е очаквала тази покана от теб!Защо не?Дори и да бъде само едно кафе!!!!!!!

# 9
  • Мнения: 1 008
По мое време ставаше обратното-
мъжете канеха, жените бяхя мнителни,
дали пък случайно не иска и друго.....
Сега, виждаме е по-различно-но всъщност
просто смяна на местата.
Страх ли те е?Или друго?

# 10
Мерси за отговорите - честно казано мислех си, че понеже всички сте дами ще кажете "вие мъжете си мислите само за секс"! А според вас дали иска нещо сериозно или само забавление?

# 11
  • Мнения: 134
Мерси за отговорите - честно казано мислех си, че понеже всички сте дами ще кажете "вие мъжете си мислите само за секс"! А според вас дали иска нещо сериозно или само забавление?
Отиди й на гости, пийнете кафе и се разяснете   loveuuu

# 12
  • София
  • Мнения: 2 840
Поканата на кафе вкъщи при положение, че се познавате от години не е нито нелогична, нито предизвикателно дръзка.
Мен много жени са ме канили на кафе у тях и нито една не ми е посегнала. Mr. Green

# 13
  • Мнения: 2 107
Крайно време е да станете по-близки.Няма значение кой пръв е предприел промяната.Лошото е ,че сте колеги и ако останете разочаровани.....

# 14
  • Мнения: 1 844
определено иска нещо,а дали просто забавление или сериозна връзка..това само тя си знае. Mr. Greenако имаш и ти мерак,иди-пък виж какво ще стане. Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт