Отговори
# 30
  • Мнения: 24
ХОП ТРОП ЕТО МЕ И МЕН В НОВАТА ТЕМА!!!
Да ни е честита  :
 Засега само ще чета и после ще пиша.
И момичета това ми е вече май 6-та тема(ако не и повече но загубих бройката  Laughing).
Паролка моля ще дадете ли?  Praynig
На всички   bouquet Hug

# 31
  • Мнения: 73
Деси-честита ви годишнина,желая ви много щастие и само хубави моменти  bouquet
Ясминка-много сте порастнали.А защо питаш за имотите в Хомс,да не ми станеш комшийка? HugЗнаеш в Сирия има голяма разлика между квартал и квартал и има много скъпи къщи дори в сравнение с България.Апартамента ,в който аз живея е 5000000 лири.Има и за 2 има и за 20 .За кабелен интернет-да имам.
Дядо -исках да те попитам за Тефала-пържените картофи със същия ли вкус са ,имам в предвид като изпържени в много олио?
Кате-под твоята крехка особа се крие една силна личност  Hug   bouquet
честит рожден ден Елидивка  bouquet

# 32
  • Мнения: 48
Деси честита годишнина и от мен!!!Аз ви пожелавам да сте преди всичко живи и здрави,
да откриете истинското щастие заедно,
да може винаги да разчитате един на друг,
да се подкрепяте, уважавате и обичате винаги.
И не позволявайте семейният ви живот да се превърне в бреме или навик.
Любовта ви е събрала и вярвам, че няма да угасне и ще е с вас постоянно. 
 на вас ви пожелавам от все сърце,
през каквито и моменти да преминете, да съхраните обичта си
и всеки ден да сте сплотени и прегърнати, ръка за ръка и през трудностите
и през щастливите мигове.Не искайте един от друг неща невъзможни,                   
достатъчна е и една дума добра.
Изживейте заедно всички минути тревожни
до мига,когато ще сте с посребрена коса.

 Сътворете своята приказка и бъдете щастливи!                                                                                               

# 33
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
Поздрави и в новата тема !

На празнуващите подарявам една красива мелодия:   Heart Eyes  bouquet

тук е само с цигулка
http://www.vbox7.com/play:92806b1c

тук е като песен и има и превод на бг...малко калпав , но става ясно за какво се пее...
http://www.vbox7.com/play:d65662a4

Приятно слушане!
Аз безвъзвратно се удавих в сериала , че даже вчера се закрастих и по още един нов турски......уЗассс...много готини бееее....нямама свободна минутка вече , а очите така ме болят ....служебно и за удоволствие немога да стана от компа вече....

Лек ден !!!

Делфина - чуй мелодията и песента и кажи дали ти харесват.....за докитата по нашенско , нищо не знам ...аз от един-двама съм се погнусила и при никой не стъпвам, но ако ти имаш файда ще е супер. Ако искаш ще те ориентирам за Плевен къде и как да се видиш с Тодорова.  Peace

# 34
  • Costa Rica
  • Мнения: 551
Здравейте на всички!

Миг, искам - в другата тема, тази е само за приятни емоции.

Песничката е сладка, а Аслъ Тандоан според мен е най-красивата турска актриса. Просто е мой тип. И пичът е страхотен, но аз съм на клончето на синеочко и съм му вярна. Но засега съм си забранила да гледам сериали (даже и Геджето зарязах), че няма кой да ми напише курсовите работи.

В предната тема някой попита за неудобни и конфузни ситуации в резултат на различията в културите. Ами аз съм левичарка - лявата ръка си ми е и за ядене, и за подаване, и за всичко. Резултат - шок и ужас сред присъстващите. Хем на родна българска земя. Ако отида там, как ли ще оцелея?

Хайде, разкажете за някоя кофти ситуация, плииийз!

# 35
  • Мнения: 24
Ето една ситуация която си спомних докато бях в Либия (мисля че споменах че от 4-6 клас бях там с родителите си).
 Живеехме в   блок само с българи работещи там и бяхме доста деца и играехме предимно в блока(имаше 2 - 3 големи тераси в самия блок а и покрива на блока беше тераса).Но се случваше и навънка пред блока да излезем. Един такъв път минаха едни арабски младежи и се спряха и не знам защо тъкмо мен решиха да задяват (аз бях толкова кльощава и то доскоро) но единия се опита да ме хване ... отзад. Аз се извъртях и го наплюх. Не знам защо но много се ядосаха всички  и ако децата не бяха извикали баща ми щях определено да си изям боя. Ако някой ми каже знае ли защо ще ми е интересно да науча. Сигурно за тях значи нещо.

# 36
  • Мнения: 550
Привет и от мен!  Hug

честита ни нова тема   bouquet
Монсунче, страхотна е... Снимkaта с девойките, грабна и моето внимание, а ти не си казала от къде е взета. Да не би да има конкурси за мис Арабска принцеса? Аз бях останала с впечатлeнието, че тези конкурсите за миски не са много обичани по тези земи? Но може би греша Simple Smile



Миг, искам - в другата тема, тази е само за приятни емоции.
 Ами аз съм левичарка - лявата ръка си ми е и за ядене, и за подаване, и за всичко. Резултат - шок и ужас сред присъстващите. Хем на родна българска земя. Ако отида там, как ли ще оцелея?

Кое толкова шокиращо в това, че си левичарка. Приятелят ми също е, пише, подава предмети, използва главно нея. Но сега се сещам, че яде с дясната. Каза ми, че се е научил специално, защо така е казано, че трябва да се яде.  newsm78

И момичета това ми е вече май 6-та тема(ако не и повече но загубих бройката  Laughing).
Паролка моля ще дадете ли?  Praynig
Ники, ние не почнахме ли да пишем по едно време... Сега преброих, че на мен е 6-та тема, така че ако нямате против ще се радвам да се запознаем визуално, макар и интерактивно Simple Smile  Hug

# 37
  • Мнения: 21
Здравейте арабелки хубавелки и дядко.Да ни е честита новата тема.Зор видях докато изчета старата тема.Извинявам се че не съм писала много през последната седмица ама ми беше много натоварено.Както ви казах върнаха ме на работа но ме преместиха в друго отделение.Сега пък ново 20-направиха ме team лидер-повече задължения но без екстра заплащане.Тъпо но ..Аз отказах но шефката каза че тя взема решенията.И така.В момента си мисля как ще отидем в БГ след 5 седмици ще си оправя документите за да се регистрирам като сестра тук и ще кажа СБОГОМ на това място завинаги.Надявам се че всички вие сте добре.
Сега -довечера ще имаме гости и съм решила да правя арабска вечер-фалафел куббе кус кус табуле и разни други нещица.десерта е готови баклави и сладкории които купих разбира се.Но всичко останало го правя от scratch  както се казва.Искам да благодаря на всички мами които са пуснали рецепти тук -БЕЗ ТЯХНА ПОМОЩ ЕДВА ЛИ БИХ СЕ СПРАВИЛА.така че БЛАГОДАРЯ ВИ ОТ СЪРЦЕ МОМИЧЕТА.
Та като се заговорих за готвене купих си тази това уредче за фалафели-става лесничко-верно малки фалафелчета стават но пък вкусни.Утре ще докладвам как е минала арабската  вечер.Подбрала съм музика от youtube -Ще има и танци разбира се-че без тях закъде.така че се надявам
 моите приятели да останат доволни.

ето го уредчето ми-:)

Последна редакция: сб, 20 юни 2009, 17:53 от PandaKhan

# 38
  • Мнения: 893
Здравейте!
От другата арабска тема, ме насочиха към вас. Марси каза, че ми бихте били по - полезни. Направо си копирам поста оттам и стискам палци да помагате без да ми се смеете   bouquet Joy

Цитат
Здравейте, сладурчета.
Имам малко отклонение от темата, точто водите...Аз от години се увличам по Ориента...Даве мове би преди година и нещо една от мамите тук ми беше предложила да ме запознае с братовчед на мъжа й... Laughing Та тогава ми беше забавно, но...Напоследък като се усмелчвам да произнеса на глас пред хора каква ми е мечтата пред хора...получавам присмех и недоумение, дори лека неприазън, заради мечтата ми. Как ми било хрумнало....какво ми била родила главата...как изобщо мога да си го помисля, а камоли да мечтая...Та...само негативизъм и липса на насърчение...
Мечтата ми е Дубай. Да живея там. Просто мечта...И това е нещо, което искам с цялото си сърце. Та...сигурно се питате защо ви казвам всичко това...не, не чакам съчувствие...По - скоро имам една молба. Да ми дадете линкове към популярни сайтове за запознанства. Не тип брачни агенции. Просто нормални сайтове, където човек мове да общува с хора от свята на Ориента. Ще съм невероятно благодарна....
bouquet bouquet bouquet bouquet

# 39
  • Мнения: 24
Ало компанията какво става? Както винаги когато мога да чета и пиша е голямо затишие а бурята настъпва когато съм на работа и после единствения ми почивен ден минава в четене  Laughing
 Лека вечер на всички пък може и по-късно да се активирате че нали в арабско вечер са по-активни   bouquet

# 40
  • Мнения: 48
катастрофа ето ти един сайт в който ще намериш всичко което искаш www.qiran.com

# 41
  • София
  • Мнения: 18 025
Здравейте в късни доби Mr. Green
Мотахме се дълго с колела в Борисовата градина, валя ни дъжд....и пак не остана време за готвене Sad Добре че си имаме баба у дома да ни нахрани подобаващо след разходката! Grinning
Беба-момо,само по себе си ползването на лява ръка при писане, подаване на предмети и пр. ежедневни дейности се счита за нещо съвсем нормално.По-различно стоят нещата с яденето.Счита се, че Шейтанът /Дяволът/ се храни с лявата и затова ползването й при ядене се приема като "макрух".... PeaceЗа целта , от малки левичарчетата ги приучват да се хранят с дясната.Иначе ги оставят спокойно да си пишат и да действат с лявата.
Никито 71, подобно на теб разчитах да се паркирам пред компа и да заваря доста писания в темата, ама си останах с очакванията...Къде се изпокрихте дами и Хаджи? newsm78Ще ви пишем неизвинени... Mr. Green

Последна редакция: сб, 20 юни 2009, 23:59 от not stubborn enough

# 42
  • Мнения: 3 804
http://tbn3.google.com/images?q=tbn:KWF_aNVOgTkDfM:http://www.venere.com/img/hotel/8/8/0/0/10088/image_breakfast_breakfastterrace_1.jpg

Добро утро,днес закуската е от мен-цък

Аз вчера бяха заета целият ден-но,поне свърших,събирахме кайсии и правихме мармалад ,ан не го ям,но пък разбит с вода става нектар.

панда как мина вечерята  bowuu

момичета ,вчера Ники поиска паролата-чакам до довечера

лек ден на всички   bouquet

# 43
  • Мнения: 24
Алууууу компаниятааа !!!! Явно маранята и миражите са ва отнесли нанякъде в някой оазис  Laughing
Голямо затишие беееййййй хора Какво става тук  newsm78 Къде се изпокрихте от непоносимия пек ли от що ли? Хайде свършвайте домакинската и сядайте  lalalala
Хайде отивам да  prostor и пак ще ви проверя и ще има наказания за неявилите се -ще черпят по една Шорба  Joy

# 44
  • София
  • Мнения: 7 869
...
Дядо -исках да те попитам за Тефала-пържените картофи със същия ли вкус са ,имам в предвид като изпържени в много олио?
...

Ами да ти кажа това е най-сложния въпрос за пържените картофи. Значи не са като купешкия чипс, а са си по скоро като тия по дебелите пържени картофи. Аз последния път ги овалях в брашно и подправки и станаха с твърда коричка. Впрочем ако ги искаш с по твърда коричка трябва да увеличиш олиото с 1 лъжица и да ги поизпържиш повече.

...
ето го уредчето ми-:)
...

Тоя уред гледам го коментират и в израелската тема. Какво по точно прави. Правилно ли предполагам, че шприцова сместа в маслената баня ?

Общи условия

Активация на акаунт