Ползвате ли яйцеварка?

  • 36 280
  • 70
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 830
като се има предвид, че вкъщи освен на Великден , по друго време не се яде варени яйца Shocked
не бих си купила такъв уред

Мхм, аз също така мисля. Wink

# 46
  • София
  • Мнения: 4 397
Аз много обичам рохки, ама и ние сме на газов и все ги изпуска и стават твърди, та МНОГО бързо се навих да си взема това уредче  Mr. Green

# 47
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Не мисля, че ми е нужен такъв уред. Рядко варя яйца. Обикновенно се случва през почивните дни за закуска.

Последна редакция: пн, 22 юни 2009, 14:37 от ivben

# 48
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Имам, но не ползвам хич, за мен е безполезен уред. .

ооооооо, аз се уредих  Flutter
Адреса ще ти подам на ЛС.  Joy

# 49
  • В града на хумора...
  • Мнения: 605
Не, нямаме ! Но и у дома не сме почитатели на варени яйца ...така че ...не ни върши работа !

# 50
  • Пловдив
  • Мнения: 1 153
Някой питаше за колко време стават яйцата. За 4 твърдо сварени яйца - 17 мин. Сега не знам, бройката на яйцата има ли значение, но мисля, че не би трябвало.

# 51
  • Мнения: 5 173
Не използвам.
Ям само зимата, а зимата имаме постоянно вряла вода и не ми е проблем да си пусна 3-4 яйчица.

# 52
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 242
Не използвам.
Ям само зимата, а зимата имаме постоянно вряла вода и не ми е проблем да си пусна 3-4 яйчица.

Шани, явно и аз съм се уредила  Mr. Green

# 53
  • Мнения: 5 173
Ммм, не Mr. Green.
Изобщо не съм купувала Hug.

# 54
  • Мнения: 15 379
Един прекрасен уред Peace!
Никога не се чудиш дали яйцето е твърдосварено или е рохко, няма канчета, не се налага да чакаш водата да заври, да засичаш минути.
Яйчицата стават готови изключително бързо, което пак е предимство.

# 55
  • Мнения: 4 292
Ако консумирахме варени яйца от време на време, сигурно бих си купила. За сега не изпитвам нужда от подобен уред.

# 56
  • Мнения: 3 576
А рохките яйца колко време могат да се съхраняват в хладилник??
Защото аз повече от 2 накуп не мога да изям, само аз съм им фен вкъщи и всеки път да включвам уреда за 2 бройки не ми се вижда много разумно .....

# 57
  • Мнения: 5 173
Днес-два. Обаче, вкъщи ядем само домашни яйца, ако има някакво значение.

# 58
  • София
  • Мнения: 119
Зарибихте ме. Надявам се скоро да мога да се похваля с новата придобивка.
Да видиме какво ще каже спонсора.

# 59
  • Мнения: 15 379
Зарибихте ме. Надявам се скоро да мога да се похваля с новата придобивка.
Да видиме какво ще каже спонсора.
Спонсорът не би трябвало да ти откаже - около 30-тина лева струва машинката Grinning.
Във Фантастико - Драгалевци видях уреда на Триза - струваше около 23 лева. Нашата е Северин, заедно с доставката (поръчах я от БГ сайт) излезе около 35 лева.
Искам да отбележа, че не заема и място в кухненския шкаф, просто защото не е едрогабаритен уред, а ако се консумират често яйца в семейството - за закуска, салати, мезета и пр. яйцеварката е просто незаменима Peace.

Общи условия

Активация на акаунт